מסלולים
הסעות לאורחים

4.2

אודות מסלולים

אם אתם זקוקים להסעה מכל סוג או גודל: הסעות לטיול, הסעות לאירועים, לבית הספר או הסעות עובדים, הגעתם למקום הנכון. חברת "מסלולים הסעות וטיולים" תשמח להעניק שירותי הסעות אוטובוסים בסטנדרטים שטרם ראיתם כמותם. שנות ניסיון רבות בתחום הן שמאפשרות לנו להעניק לכל לקוח שירות ברמה אחת מעל כולם וחוויית נסיעה בלתי נשכחת. חברת "מסלולים – הסעות וטיולים" מזמינה אתכם להתרווח במושב וליהנות מנסיעה רגועה ושקטה לכל מקום שתבקשו. בואו והצטרפו אלינו לנסיעה וחוויה בלתי נשכחת. להנות ולנסוע לכל יעד שתחפצו, בבטיחות ובנוחות ביחד עם חברה אמינה, מנוסה ואחראית. יחד עם שירותי הסעות מקצועי, אמין ובטוח תהיו רגועים ובטוחים כי כל שירות שלנו יסתיים בהצלחה ואתם תגיעו ליעדכם בשקט, נוחות ושלווה. עם מסלולים - הסעות וטיולים כל נסיעה הופכת לחוויה בלתי נשכחת. בזכות אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים נקיים ונוחים אנו ניקח ונחזיר אתכם לכל מקום שתרצו.

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
אזור פעילות: כל הארץ
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :

0 קליפים של מסלולים

49 המלצות וחוות דעת על מסלולים  
4.2


איכות ומקצועיות
4.1
זמינות
4.6
אדיבות ושירותיות
4.2
תמורה להשקעה
4.1
Photo 117007 square sm

חוות דעת מאת Nicole Balansky

ניתנה לפני 11 חודשים
חתונה
18/09/2019
ECO
Terrible service. We ordered two buses for 18:00. One arrived on time and the second one, at 19:30. For one hour and a half the bus driver called our person responsible for the buses every five minutes to tell him "I am almost there, one minute". He kep our guests waiting like this for one and a half hours... which also made us start the huppa a lot later than planned.
Photo 106239 square sm

חוות דעת מאת Harel Kotler

ניתנה לפני 11 חודשים
חתונה
01/09/2019
ביער
לקחנו הסעה מתל אביב וראשון לציון. כל האורחים שנסעו בהסעה בהלוך ובחזור אמרו שהיה נחמד מאוד לכל מי שהיה על ההסעה, שהנהג היה ג'נטלמן, נהג בביטחה, היה בול בזמן בכל מקום - ממש כל מה שאפשר לבקש. מוטי - תודה רבה על הזמינות וההתחשבות בכל בקשה, טענה ומענה. היה לנו שקט רב בחתונה בזכותך.
Wedding square sm

חוות דעת מאת שמרית רוזנהפט

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
28/03/2019
Yara-יארה
מוטי מקסים, זמין תמיד וענה על כל שאלה שהייתה לנו אבל.. בין היתר סוכם שאין הגבלת זמן והנהגים לא יכנסו לאולם, ושיהיה פיזור לאורחים בחזור על הציר עליו נסעו בהלוך. (אוטובוס אחד נסע מת"א לחדרה והשני מפ"ת לת"א ואז לחדרה) בפועל, אחד הנהגים נכנס לאולם במהלך החתונה וחיפש אותנו כדי לשאול מתי יוצאים.. בנוסף, בניגוד לסיכום, אוטובוס אחד נסע בדרך שונה לחלוטין מהדרך הלוך ובסופו של דבר לא בוצעו פיזורים לאורחים כלל. אם הדברים בחזור היו מתבצעים כפי שסוכם, היינו יותר ממרוצים.. לצערנו לא כך קרה..
Photo 101623 square sm

חוות דעת מאת ליאור ברזילי

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
14/02/2019
ביער
לקחנו הסעות מחיפה ומתל אביב בחזור הנהג פיזר במס תחנות לפי בקשת הנוסעים. קיבלנו תגובות שהנהגים היו מקסימים לא הלחיצו בחזור על השעה, אמרו תודה ולילה טוב לכולם. עמדו בכל הסיכומים בינינו ונשמח להמליץ עליהם בחום
Bar mitzvah square sm

חוות דעת מאת אבי

ניתנה לפני מעל שנה אחת
בר מצווה
22/11/2018
פעם שניה שאנחנו לוקחים שרותי הסעות מחברת מסלולים, ותמיד מרוצים מאד, המיניבוס הגיע בזמן , הרכב היה מפואר הנהג ירון היה מקסים. מודה לכם מאד