סידורי הושבה

מתכננים, מזיזים ומושיבים את האורחים תוך צפייה ב"מבט על", בקלות ובמהירות

בונים את האירוע ביחד!

הזיזו את הקו המפריד ימינה ושמאלה

פעם עשו את זה ככה...

פסגת הטכנולוגיה הסתכמה בדף ועט, כל התקשורת בין נותני השירות השונים וביניכם הייתה מתישה ומסורבלת. הגיע הזמן לשכוח מהפקס, לזרוק את הדפים ולהתקדם לעולם שבו הטכנולוגיה משרתת אתכם!
Sketch new

ככה עושים את זה היום!

עם ממשק פשוט וקל להבנה הפכנו את תכנון האירוע לתהליך ידידותי לכל סוגי המשתמשים. התקשורת בין נותני השירות וביניכם הופכת ליעילה ופשוטה ואתם הופכים למקצוענים. תנו לטכנולוגיה לעשות לכם חיים קלים!

מוצאים לכל מוזמן את המקום המושלם

עם סקיצה מותאמת אישית לאירוע שלכם, קל לתכנן מי יושב עם מי, ולא פחות חשוב, איפה פיזית במתחם? הרי לא נרצה להושיב את סבתא חווה על הרמקולים ברחבת הריקודים! בלחיצת כפתור מקמו כל אורח במיקום המתאים לו.
כבר יש לך חשבון? כניסה למערכת
Venue mobile

סקיצה פרטית לאירוע שלכם!

נשאר רק לגרור את המוזמנים לשולחנות המתאימים
 • איפה רחבת הריקודים?

  עם תמונה עילית מדויקת ומפורטת של סידור השולחנות באירוע שלכם, תוכלו לוודא שהחברים יושבים בצמוד לרחבה וסבתא לא תיאלץ לסבול את רעש הרמקולים לאורך כל האירוע!
 • מי צריך מנת גלאט? איפה נמקם כיסא תינוק?

  השתמשו בסידור השולחנות כדי לסמן לעצמכם ולאולם הגדרות ספציפיות לאורחים מסוימים.
 • סנכרון מלא עם אישורי ההגעה

  כל עדכון של כמות המגיעים ברשימת המוזמנים שלכם מתעדכנת גם בסידור ההושבה. אורח שמיקמתם בשולחן השיב בסמס שבמקום 1 יגיעו 2? כמות האורחים תשתנה בשולחן בהתאם!
 • לא משאירים אף אורח בלי כסא

  בכל רגע נתון תוכלו לצפות במוזמנים שעדיין לא הושבתם כדי לעקוב אחר התקדמות התהליך. בנוסף, תמיד אפשר להדפיס עותק של רשימת המוזמנים והסקיצה ולדאוג לצייד את נציג המשפחה באירוע!
 • צריכים עוד שולחן? נגמרו הימים של תקשורת במיילים ופקסים!

  מנהל האירוע שיוצר עבורכם את סידור השולחנות הייחודי לאירוע שלכם, יכול תמיד להוסיף או להזיז שולחן בהתאם לשינויים במהלך תהליך ההושבה ואישורי ההגעה. כל השינויים מתבצעים במערכת, המתחם מוסיף שולחן, מרעננים את המסך וממשיכים להושיב!
 • איך האורחים שלי יודעים איפה מיקמתי אותם?

  במידה ומתחם האירועים מספק שירותי הושבה, רשימת המוזמנים שלכם וסידורי ההושבה מסתנכרנים אוטומטית ומחכים אצל המארח/ת בכניסה! ואם לא? תמיד אפשר לעבוד עם רשימה ידנית ופתקיות הושבה, אבל זה כמובן פחות יעיל.