שאלות נפוצות

וכל התשובות שלהן :)

למה להשתמש במערכת iPlan?

מערכת iPlan מאפשרת לכם לארגן את כל המידע לקראת האירוע שלכם באופן קל ויעיל.  ניתן להיכנס למערכת מכל מקום, מכל מחשב ובכל רגע נתון, באמצעות שם משתמש וסיסמא, ואפילו יש אפליקציה לסמארטפון. אל דאגה, המערכת מאובטחת לחלוטין, המידע שלכם הוא שלכם בלבד, וישמר במערכת גם לאחר האירוע.

מה עושים במערכת iPlan?

ב-iPlan אפשר לארגן רשימת מוזמנים בקלות, להיעזר ברשימת משימות שלא תאפשר לכם לפספס שום דבר חשוב, להנות מממשק נוח ופשוט לביצוע סידור ההושבה ומעוד הרבה כלים קטנים וגדולים שיקלו עליכם את ניהול האירוע.
בנוסף iPlan מקלה עליכם את ההתקשרות השוטפת מול האולם כיוון שהמידע עובר בשני הכיוונים בצורה נוחה ומסודרת שמונעת טלפון שבור.

איך אני מתחיל/ה להשתמש במערכת iPlan?

במערכת iPlan יכולים להשתמש רק לקוחות מתחמי האירועים שעובדים עימנו בשיתוף פעולה מלא. אם אתם חוגגים באחד ממתחמי האירועים שעובדים איתנו, הזמנה לשימוש במערכת תשלח אליכם במייל לאחר מעמד סגירת ההסכם לאירוע. ברגע שתזינו את שם המשתמש שקיבלתם מהמתחם, תוכלו להתחיל להשתמש במערכת.

אם מתחם האירועים שלי עדיין לא עובד עם iPlan?

מערכת אייפלאן ניתנת כיום כשירות בסיסי וחינמי במרבית מאולמות ומתחמי האירועים בישראל. עם זאת, אנחנו תמיד שמחים להכיר מקומות חדשים. כל שעליכם לעשות הוא לבקש מנציג מתחם האירועים שלכם שיפנה אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר.

כמה זה עולה?

המערכת ניתנת לכם בחינם!
תוכלו לנהל את כל פרטי האירוע שלכם מא' ועד ת', בנוחות וביעילות. מעבר לשימושים הבסיסיים, אנו מציעים גם שירותים נוספים בתשלום, שיחסכו לכם הרבה כסף וכאב ראש. מידע נוסף על שירותים אלו תוכלו למצוא בתוך המערכת.

מהם השירותים בתשלום אותם אתם מציעים?

המערכת מציעה מגוון שירותים שנועדו להקל עליכם את ההתקשרות עם האורחים - שירות אישורי הגעה מקצועי, שלל הודעות סמס - Save the date, סמס תזכורת, סמס "תודה שבאתם" - המקשרות את האורחים לאתר האירוע שלכם, שירות מתנה באשראי ועוד. השירותים מוצעים לכם במחירים אטרקטיביים וניתן לקבל עליהם מידע מפורט מתוך המערכת.

האם המערכת תומכת בשפות נוספות?

נכון להיום קיים ממשק מלא גם בשפה האנגלית. בהמשך תתווספנה שפות נוספות.

האם אתם מציעים שירות של ניהול קבלת פנים ודיילות?

לא, אין לנו שרות של ניהול קבלת פנים ודיילות. פיתחנו אפליקציה ייעודית למארחות, ומרבית המתחמים שעובדים עימנו משתמשים בה, אך הדיילות והאייפדים לא קשורים לחברת iPlan בשום צורה. רוצים לדעת האם באולם שלכם קיים השירות? צרו קשר עם איש הקשר שלכם במתחם ותקבלו את התשובה המדויקת ביותר.

יש לכם שאלות נוספות?

תרגישו חופשי לפנות אלינו בכל זמן!
לחצ/י כאן בכדי ליצור איתנו קשר ונציג iPlan יחזור אליכם בהקדם האפשרי.