סטודיו ליניקה - Studio Linnica
עיצוב, מיתוג והדפסת הזמנות

אודות סטודיו ליניקה - Studio Linnica

סטודיו ליניקה שוכן על התפר הקסום שבין איור לגרפיקה, ומציע הזמנות ומיתוג לחתונה שיספרו את הסיפור האישי שלכם. אני לינוי, מאיירת ומעצבת גרפית, ובשנת 2012 הקמתי את הסטודיו מתוך רצון להוסיף מעט קסם לרגעים המרגשים בחיים. בין מגוון ההזמנות באתר תוכלו למצוא הזמנות קטלוג בסגנונות שונים (מוינטאג' ועד טבע פסטורלי) וכן הזמנות בעיצוב או באיור אישי - הזמנה בלעדית ויחידה במינה הנבנית ומעוצבת במיוחד בשבילכם. בנוסף להזמנות ניתן להזמין פריטים נלווים בעיצוב תואם כגון כתובה מעוצבת, מגנטים Save the Date, מדבקות למיתוג, כרטיסי הושבה תואמים, מספרי שולחן מעוצבים ועוד ועוד. לאורך כל תהליך העבודה אשמח ללוות אתכם להעניק לכם יחס אישי, טיפול מקצועי ומסור, ובעיקר - המון אהבה. מזמינה אתכם לצאת איתי להרפתקה קסומה בדרך ליום המיוחד שלכם!

מידע נוסף

כללי
סוג שירות: עיצוב, מיתוג והדפסת הזמנות
שירותים נוספים
עיצוב והדפסת מעטפות:
עיצוב והדפסת מגנטים:
בחירת עיצובים אונליין:
עיצוב והדפסת תפריטים:
עיצוב והדפסת מספרי שולחן:
ידוע גם בתור - סטודיו ליניקה, Studio Linnica

קליפ אחד של סטודיו ליניקה - Studio Linnica

25 תמונות של סטודיו ליניקה - Studio Linnica

18 המלצות וחוות דעת על סטודיו ליניקה - Studio Linnica  


חוות דעת מאת בר תלמיד

ניתנה לפני בערך 7 שנים
חתונה
22/05/2017
האחוזה
מעבר לעיצובים היפים יש גם יחס אישי ברמות הגבוהות ביותר. הסטודיו יושב באיזור הקריות אבל זה לא מנע מההזמנות המודפסות להגיע אלינו לראשון לציון בערב היום בו הם הודפסו על ידי שליח!! שירות מהיר אמין ואישי! לא צריך יותר מזה כי אין יותר מזה.

חוות דעת מאת גפן גביש

ניתנה לפני בערך 7 שנים
חתונה
25/04/2017
אלכסנדר
לינוי הייתה מקסימה מקצועית הסבירה לנו מהן האופציות העומדות בפנינו וביצעה באופן מושלם את בקשותינו. תודה רבה על תהליך מהיר (מאוד!) ונעים שבסופו קיבלנו הזמנות מהממות.

חוות דעת מאת שגיא אטינגר

ניתנה לפני בערך 7 שנים
חתונה
06/04/2017
Serena
יעיל מהיר ואיכותי

חוות דעת מאת דברה מוהר

ניתנה לפני מעל 7 שנים
חתונה
06/04/2017
ארץ קדם
Linnica was amazing! Immediate responses to emails and super helpful and pleasant to work with!!! Thank you so much!!! Deb and Idan

חוות דעת מאת קרן שי

ניתנה לפני מעל 7 שנים
חתונה
13/03/2017
Riverside | ריברסייד
לינוי היא בחורה מקצועית זריזה ומאוד מאוד נחמדה! היתה לה סבלנות לשמוע בדיוק מה יש לנו בראש והיא קלעה בול! תוך מספר ימים קיבלנו בדואר שליחים את ההזמנות. ההדפסה משולמת האיכות גבוהה. אהבנו מאוד! ממליצים בחום!!! קרן שי ואריק וינמן