לא מה שחיפשת?

אין בעיה! יש לנו עוד הרבה ספקים מסוג
הזמנות ומיתוג שאולי יעניינו אותך

רובין ריד
עיצוב והדפסת הזמנות

אודות רובין ריד

חברת רובין ר.י.ד הוקמה בשנת 1948, החברה הוקמה כמכון העתקות אשר נותן שירותים לענפי הבניה וההנדסה. במהלך השנים התרחבה הפעילות של החברה וכיום היא מספקת מגוון רחב של שירותי דפוס מתקדמים, הפקות דפוס אופסט, שירותי גרפיקה ומתקני תצוגה. בין שירותי החברה ניתן למצוא: הדפסת פוסטרים בצבע על גבי מגוון רחב של חומרים (נייר, קנבס, מדבקות, שמשוניות ועוד) סריקות בצבע כגון הדבקה על גבי קאפה, ציפוי למינציה ומסגורים. הכנת חוברות, ספרים, פליירים, כרטיסי ביקור, גלויות, הזמנות לאירועים שונים, מעטפות, פנקסים ועוד… ברשות רובין ר.י.ד ציוד העתקה מהמתקדמים ביותר בעולם הכולל ציוד דיגיטלי ממחושב הנותן מענה לעבודות קטנות וגדולות בזמן קצר ובאיכות גבוהה ללא פשרות.

מידע נוסף

כללי
סוג שירות: עיצוב והדפסת הזמנות
שירותים נוספים
עיצוב והדפסת מעטפות:
עיצוב והדפסת מגנטים:
בחירת עיצובים אונליין:
ידוע גם בתור - רובין ר.י.ד, robin rid

0 קליפים של רובין ריד

0 גלריות תמונות של רובין ריד

4 המלצות וחוות דעת על רובין ריד  


חוות דעת מאת איציק מורדוב כהן

ניתנה לפני מעל 8 שנים
חתונה
14/02/2016
ויה אירועים
באתי לרובין ריד לאחר שעשיתי טעות הגאה בחברה אחרת באתי מותש. ישבנו מול בחורה חביבה וניסחנו מעטפה חדשה שילמנו ממיטב כספנו (1900 בקירוב) ולאחר מכן החלטנו גם להזמין חולצות.. באתי לאסוף את החולצות המודפסות כשהכיתוב בצבע ירוק!! ! בושה וחרפה בתום ויכוח עם אחד המנהלים אחרי חצי שעה שכולי עצבים הוא אומר אני יעשה לך הנחה 5% מהמחיר הנקוב (220 שקל חולצות אז הוא רצה לעשות לי 11 שקל הנחה אחרי שבאתי מחולון לרמת גן) עייפתיזה היה לא הגיוני. לא ממליץ בכלל יחס מחפיר. ואגב אין דבר כזה המכונה מדפיסה כיתוב רק בירוק... עוד

חוות דעת מאת שימרית ויס

ניתנה לפני מעל 8 שנים
חתונה
19/10/2015
בית על הים
לא היינו מרוצים בכלל מהעבודה מול רובין ר.י.ד העבודה מולם היתה קשה ומייגעת הזמינות שלהם לא גבוהה הם לא שמו לב לבקשות ששלחנו במייל ואחרי אינספור התכתבויות מייגעות איתם אישרנו את הדפסת ההזמנות כי לא היה לנו כבר כח יותר להמשיך לנסות להסביר להם. ההרגשה היתה של חוסר מקצועיות ציפינו לעבודה מול מעצבת שתוכל לעזור לנו בעיצוב ההזמנה ולא שנאלץ ממש להדריך אותה שלב אחר שלב איך לעצב ושנבקש שוב ושוב לשים לב לפרטים. בדיעבד היה עדיף לעצב לבד על המחשב ולשלוח להדפסה העבודה מולם התישה אותנו ולא הקלה. ההזמנות הראש... עוד

חוות דעת מאת יוסי קרביץ

ניתנה לפני כמעט 9 שנים
חתונה
12/06/2015
כליף
בית הדפוס נתן שירות מינימלי וכאשר היינו צריכים את עזרתו בהקטנת גודל ההזמנות (מפני שלא נכנסו טוב למעטפות) עשו לנו בעיות וייבשו אותנו שעתיים עד שהואילו בטובם לעזור לנו (פעולה שלוקחת להם בדיוק דקה).

חוות דעת מאת עדי גלבוע

ניתנה לפני כמעט 9 שנים
חתונה
03/06/2015
House No.Seven
בגדול לא משהו. החברה הכי זולה והתוצאה בהתאם. השקענו רבות בעיצוב ההזמנה והיינו מוכנים להדפיס אותה חודש מראש. תאמנו הגעה ליום שני בבוקר וכשהגענו נאמר לנו שצוות ההדפסה לא נמצא והם יישלחו אלינו את ההזמנות עם שליח. כשההזמנות הגיעו התברר שחתכו אותן עקום. הגענו שוב למקום וניסו לעבוד עלינו שאנחנו לא רואים טוב אך כשעמדנו ליד המפעיל הוא סיפר שהם לא רצו להודות בפאדיחה.

מפה והוראות הגעה - רובין ריד

רמת גן הרקון 6
הוראות הגעה

למגיעים מדרום:
- קח את כביש 40 ל-כביש יצחק רבין/כביש 6
- המשך ב כביש יצחק רבין/כביש 6 ו-כביש 1 ל-ביאליק ב-רמת גן. צא ביציאה ‪16‬‏ מ-נתיבי איילון/כביש 20
- קח את דרך מנחם בגין ל-הרקון

למגיעים מצפון:
- עלה על כביש החוף/כביש 2 מ-ראש מיה ו-כביש 23
- המשך ב כביש החוף/כביש 2 ל-פנחס ספיר ב-תל אביב יפו. צא מ-נתיבי איילון/כביש 20
- המשך על פנחס ספיר. סע ל-הרקון ב-רמת גן

עוד