קוקטייל קאר - Cocktail Car

אודות קוקטייל קאר - Cocktail Car

תרבות הקוקטיילים כבשה לא רק את הברים הנחשבים ביותר בארץ אלא גם את עולם האירועים הנמצא בחיפוש מתמיד אחר הטרנד הבא. אנחנו גאים להציג את הדבר החם ביותר בתחום:
קוקטייל קאר ישראל מאמץ באהבה את עולם המשקאות המעורבבים ומזמין אתכם להנות מבר קוקטיילים נייד המעוצב בצורה חדשנית. הקוקטייל קאר שלנו ״מסיע״ מאירוע לאירוע את צוות המיקסולוגים המוכשרים שלנו המשתמשים בטכניקות עבודה בינלאומיות עם סטנדרטים בלתי מתפשרים. הקוקטיילים שלנו מגיעים בשלל צורות הגשה יצירתיות, ובאיכות ברמה הכי גבוהה. ואם השואו שהצענו עד עכשיו לא מספיק - אז גם יש לנו עמדת צילום מובנית המגיעה יחד עם הקוקטייל קאר ומציעה מגנטים, סרטונים ולינק המקשר לכל התמונות מהאירוע. כל זה, כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח!

עוד

מידע נוסף

10 המלצות וחוות דעת על קוקטייל קאר - Cocktail Car

Photo_66017_square_sm
חתונה
צוות אדיב מקסים ומקצועי!!! הקוקטיילים בסופו של דבר לא היו לטעמי אולי זה עניין של טעם אישי. הברמן שהגיע לאירוע היה מקסים וממש חלק מרחבת הריקודים ומהאווירה הטובה! התחייבנו לכמות מסוימת של וודקות אך בסוף האירוע נפתחו הרבה פחות ממה שהתחייבנו וחוייבנו אך ורק על מה שנפתח! הגון ויפה מאוד!!!!!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
יחד עם ליאור בנינו חבילה שתתאים לצורכינו. ליאור היה מאוד קשוב והוגן... התגובות מהאורחים היו נהדרות גם מהמשקה וגם מהשואו שהברמנים נתנו
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
היה מעולה! זמינות גבוהה של אנשי הצוות לפני האירוע ותוך כדי האירוע. מיקסולוגים אדיבים ומייצרים אווירה טובה כלפי האורחים והזוג. מדי פעם מפנקים את הזוג כשמגיעים עד אליו עם קוקטייל מסוים. חוץ מזה המכונית עושה את שלה בחתונת צהריים כשמתחיל להתחמם ויש משקאות קרים ומתוקים ליד רחבת הריקודים אחרי החופה - קונספט מדהים! תודה!
עוד
Photo_56563_square_sm
חתונה
אדיבים ומקצועיים.
עוד
}