מטרו עיצובים
עיצוב

(15 המלצות וחוות דעת)

תיאום פגישה והצעת מחיר

אודות מטרו עיצובים

מרכז הכנסים והאירועים אווניו (AVENUE) באיירפורט סיטי פתח לאחרונה את מטרו עיצובים.

כפי שניתן להבין, מדובר בחברת עיצוב פנים חדשה שתשמש כשירות משלים ללקוחות המקיימים אירועים במתחם.

החברה הנפרדת מושתתת על מעצבי הבית. אלו "יטפלו" במבואת הכניסה, באולם, באזורי התצוגה והגן בהתאם לאווירת העיצוב שיבקש הלקוח להעביר.

פריטי העיצוב והריהוט מוצעים מתוך מגוון קיים. בין אלה נמנים מרכזי שולחן, וילונות, נברשות, בדי יוקרה, מפות, שטיחים וסידורי פרחים. כל אלו אמורים להתשלב עם גופי תאורה מעוצבים, עמודים בסגנון כותי, מפלסים, קירות מעוטרים וכן הלאה.

זאב קרן מנכ"ל המתחם, טוען כי שימוש בשירותי החברה יש בו כדי להוזיל את עלויות עיצוב האירוע, בהשוואה לשכירת שירותיה של חברת עיצוב חיצונית.

עוד
ידוע גם בתור - metro

15 המלצות וחוות דעת על מטרו עיצובים


Wedding_square_sm

חוות דעת מאת קלרה מצלאוי

01/06/2017
חתונה
Avenue
מיקי המלך! העיצוב היה מושלם! תודה על כל ההבנה שלך והמקצועיות הגבוהה שלך בהבאת סטנדרט גבוהה העומד לדרישתנו והעולה על הציפיות שלנו! האולם היה מעוצב בצורה מדהימה! האורחים ואנחנו נשארנו פעורי פה למראה האולם! תודה רבה לך על הכל!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת אורטל וקנין

30/03/2017
חתונה
Avenue
עיצוב איכותי ומושקע ביד ברמה נוי אשת הקשר הייתה מדהימהאדיבהשירותית ומבינה!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת שיר אגל

01/03/2017
חתונה
Avenue
השירות היה מעולה המעצבת נטלי מאד אדיבה ושירותית סייעה בכל דרך אפשרית העיצוב היה לשביעות רצונו תודה רבה
עוד
Photo_56395_square_sm

חוות דעת מאת לירן טוויג

16/02/2017
חתונה
Avenue
נטלי הייתה המעצבנת שלנו. העבירה את מה שרצינו בעיצוב והיה מאוד יפה.
עוד
Photo_52490_square_sm

חוות דעת מאת סשה גורביץ'

11/01/2017
חתונה
Avenue
יחס מאוד טוב ועיצוב יותר יפה ממה שחשבתי
עוד
Photo_52485_square_sm

חוות דעת מאת שלומי אסולין

14/12/2016
חתונה
Avenue
עיצוב נדיר הכל באיכיות אין מילים פשוט! הצעת התייעלות לשלוח תמונות שלהפרחים שיהיו באירוע בתמונת ווצאפ אפילו בגלל שקו של סוגי הפרחים לא אחיד..
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת קורל אושר

06/12/2016
חתונה
Avenue
נפגשנו עם נטלי המקסימה שנתנה הרגשה טובהב מצחיקה רגועה ומקצועית. לא היה צריך יותר מידי דיבורים בכדי שתבין את הראש שלנו ותעצב לנו את האירוע בדיוק כמו שחלמנו ורצינו. היה מושקע מהמם ומלא בטוב טעם. תודה !!
עוד

מפה והוראות הגעה - מטרו עיצובים

קריית שדה התעופה רח' השרון
הוראות הגעה

ממרכז תל-אביב ונתיבי איילון
מתמזגים אל איילון דרום / כביש 20, מבצעים פניה קלה ימינה בכביש 1, יוצאים במחלף פ"ת כדי להתמזג אל כביש 40, יוצאים אל כביש 453, פונים ימינה בצומת אל על, פונים שמאלה אל רחוב השרון בקריית שדה התעופה ובכיכר פונים ימינה אל רחבת החניה.
31.985405, 34.915270
מכביש 6
יוצאים במחלף בן-שמן לעבר כביש 1, במזלג הדרכים בוחרים בנתיב השמאלי כדי להתמזג אל כביש 1, יוצאים במחלף פ"ת לעבר כביש 40, יוצאים אל כביש 453, פונים ימינה בצומת אל על, פונים שמאלה אל רחוב השרון בקריית שדה התעופה ובכיכר פונים ימינה אל רחבת החניה.

ממרכז ירושלים
מתמזגים אל כביש 1 לכיוון תל-אביב, יוצאים במחלף פ"ת לעבר כביש 40, יוצאים אל כביש 453, פונים ימינה בצומת אל על, פונים שמאלה אל רחוב השרון בקריית שדה התעופה ובכיכר פונים ימינה אל רחבת החניה.

מכביש 431
יוצאים במחלף רמה ומתמזגים לכביש 40, צפונה עד צומת אל-על. פונים ימינה לכיוון שהם כביש 453, ברמזור הראשון פונים שמאלה לקריית שדה התעופה רח' השרון אל רחבת החניה.

משדה התעופה
ביציאה מהטרמינל נוסעים לכיוון מזרח לפני השילוט לכיוון פ"ת עד צומת אל-על. ממשיכים ישר לכיוון שהם בכביש 453, ברמזור הראשון פונים שמאלה לקריית שדה התעופה רח' השרון אל רחבת החניה.

תחבורה ציבורית משדה התעופה למתחם קריית שדה התעופה
רכבת – תחנת הרכבת "נתב"ג" נמצאת במפלס S של הבניין היבשתי טרמינל 3, סמוך לאולם מקבלי הפנים וזמינה על פי לוחות הזמנים של רכבת ישראל
שירות הסעה (שאטל) – אוטובוס מס' 5 של חברת אגד פועל כשירות הסעה מנתב"ג למתחם קריית שדה התעופה ובחזרה. תחנת ההסעה ממוקמת במפלס 2 של הכביש הרב מפלסי, מול כניסות 21 ו- 23 לטרמינל.
מוניות – תחנת המוניות בפיקוח ועמדת הסדרן ממוקמת בטרמינל 3 במפלס הקרקע (G) של הכביש הרב מפלסי.

עוד