שחק ארבל
תקליטנים - DJ

4.9

אודות שחק ארבל

ידוע גם בתור - Shahak Arbel

0 קליפים של שחק ארבל

0 גלריות תמונות של שחק ארבל

5 המלצות וחוות דעת על שחק ארבל  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.6
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת David Dudi Gozlan

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
26/11/2018
לארה אירועים
תותח אמיתי עדה לנו את האירוע

חוות דעת מאת ליאור ליבוביץ

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
05/09/2018
וויט - White
שחק היה מעולה, חוץ מזה שהוא נחמד ונעים הוא גם היה קשוב לקהל ויצר זרימה טובה על הרחבה, אחלה של מוזיקה לאורך כל האירוע.. תודה רבה!

חוות דעת מאת אור דביר

ניתנה לפני בערך 6 שנים
חתונה
22/03/2018
עדן- גן האירועים
בן אדם מקסים ואנרגטי עוזר המון נותן עצות מקצועיות לגבי המוזיקה ומצד שני גם מאוד קשוב לצרכים ולרצונות שלנו. למרות שאמר שסגנון המוזיקה שלי פחות מתאים לחתונות (ואני מסכים איתו) בערב החתונה בהחלט הרגשתי שהוא עשה מאמץ לא קטן לשים את המזויקה שרציתי ואהבתי וגם הצליח לשלב מוזיקה יותר פופולרית בחתונות כדי לרצות את שאר האורחים. המחיר היה מצויין והוא מאוד בא לקראת התקציב שלנו - איני חושף את המחיר מכיוון שביקש לא לחשוף. הדבר היחידי שהפריע לי זה שהגיע הזמן לקבוע פגישה לגבי המוזיקה שאשכרה תתנגן שניסינו לתא... עוד

חוות דעת מאת רעות עשור

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
31/08/2017
קאלה
שחק האלוף! מהרגע הראשון ידענו שאנחנו לא רוצים אף אחד אחר חוץ ממך שיתקלט לנו באירוע. כבר בפגישה הראשונה קלטת את הסגנון שלנו תוך שניות ספורות רק אתה מסוגל לקחת שירים אפילו ישנים ולהפוך אותם ללהיט. הרחבה היתה מלאה עד אפס מקום לאורך כל האירוע ואנחנו היינו בעננים רק מחכים להזדמנות הבאה לחגוג איתך תודה ענקית!

חוות דעת מאת שמעון סאבייב

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
29/06/2017
וויט - White
בן אדם נהדר שכיף לשבת איתו ולדבר איתו על מוסיקה. די גיי מושלם שיודע לקרוא את הקהל ולדעת בדיוק איזה שיר לשים ומתי. אף אחד לא זז מהרחבה במשך כל האירוע ואנחנו היינו בעננים. תודה שחק על מוסיקה מושלמת :)