חן אייזן
תקליטנים - DJ

5.0

אודות חן אייזן

ידוע גם בתור - חן אייזן, איזן, איזין, CHEN IZEN, HEN IZAN, IZAN, IZEN

0 קליפים של חן אייזן

0 גלריות תמונות של חן אייזן

6 המלצות וחוות דעת על חן אייזן  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 100369 square sm

חוות דעת מאת Idan Zoarets

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
16/10/2018
WIN
Djמספר אחד בארץ , אין דברים כאלה . וכל מילה נוספת מיותרת ,אלוף העולם.
Wedding square sm

חוות דעת מאת דינאור הק

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
06/09/2018
פורט 15
חן אייזן מושלם! סגרנו עם DJ אחר ששבוע וחצי לפני החתונה הודיע לנו שהוא בעצם לא יכול להגיע ןאני הייתי בטוחה שאני לא אוכל למצוא מישהו שאני ארצה יותר ממנו. מרגע שיצרנו עם חן קשר הוא הכניס אותנו ליומן שלו באופן מיידי ותוך פחות מ 24 שעות כבר ישבנו מולו ואני באופן אישי הוקסמתי ונכבשתי. הוא מיד תפס שליטה על הכל ותיקתק את העניינים והוסיף לנו טיפים מעולים שהיו לגמרי מחוץ לתחום המוזיקה. יצאתי מהפגישה עם כוכבים בעיניים והרגשתי שאני בידיים טובות ולגמרי בצדק!!! ביום האירוע שהגענו לאולם הוא כבר היה מוכן להר... עוד
Photo 95287 square sm

חוות דעת מאת אופיר לוין

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
05/08/2018
5.91
מהשניה שהצליל הראשון התחיל להתנגן הרחבה לא הפסיקה לקפוץ. מקצוען מהשורה הראשונה אדם מקסים באופן אישי והקו המנחה שלו זה שהזוג יהיה הכי שמח ומרוצה בעולם. והוא מצליח בזה!! לשריין אותו מיד!
Wedding square sm

חוות דעת מאת רעות ברק

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
26/10/2017
עדן- גן האירועים
דיגי מקסים!! זרם איתנו לאורך כל הדרך.. לא התבייש להגיד כשמשהו לא היה נראה לו שיתאים / יזרום עם הקהל... לא נקט באף פעולה הנוגדת לרצונותינו (תמיד רץ להתייעץ איתנו אם היה איזה שהוא ספק לגבי איזו תוכנית או שיר שלא לפי התוכנית וכו'). היינו מרוצים מאוד! הקהל שלנו לא הפסיק לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה..
Wedding square sm

חוות דעת מאת גלעד בסיס

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
17/08/2017
עדן- גן האירועים
התחתנו ב 17/8 בחרנו בחן אייזן מתוך רשימת דיג׳יי שהציע לנו האולם. בחירה מטורפת..!!! חן בן אדם אנרגטי זורם קליל מקצועי בטירוף! לא שואל יותר מידי שאלות ופשוט נכנס לאווירה של הקהל. החל מהפגישות הראשונות עם חן במשרד נהננו בטירוף נתן לנו המון טיפים לחתונה בלי שום קשר למוזיקה! זה המשיך בבחירת שירים לחופה ולסלואו שהייתה קלילה וכיפית הייתה לנו חתונה שמחה ומלאת אנרגיות :) חברים אם הגעתם לכאן ואתם קוראים את זה אל תתלבטו לרגע ולכו עם חן בלב שלם!! הוא יודע מה הוא עושה! נעמה וגלעד :)