תומר ורד
תקליטנים - DJ

4.9

אודות תומר ורד

ידוע גם בתור - Tomer Vered

0 קליפים של תומר ורד

0 גלריות תמונות של תומר ורד

11 המלצות וחוות דעת על תומר ורד  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת עמית בקנשטיין

ניתנה לפני 9 חודשים
חתונה
08/09/2023
ג'ויה מיה
תומר עשה לנו את האירוע, הקשיב לכל הבקשות שלנו (גם הפחות סטנדרטיות עד רמת theme משוגעים). הרחבה הייתה מלאה עד הדקה האחרונה בזכותו ❤️ ההורים אמרו שאפילו מלצרים תפסו אותם להגיד להם שזו החתונה עם המוזיקה הכי טובה שהם היו בה! היה לנו מדהים ברמות, שמח ברמות ואנחנו כל כך שמחים שבחרנו אותו!!! תומר, אתה פשוט מלך! אהבנו את ההתאמה לקהל, המענה על הציפיות ומעבר להן, והיחס האישי הנהדר.

חוות דעת מאת רוזי מלכוב

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
28/03/2022
מערבה
בתומר בחרתי בזכות המלצות של אנשים אחרים אחרי שעברתי על המון המלצות וספקים , כשפגשנו אותו הבנתי ישר שעשיתי בחירה נכונה. תומר בן אדם מאוד נעים ומגניב , תמיד דאג להסביר לנו כל דבר ולהיות מסונכרן איתנו, הכל זרם אשששש וכולם זרמו ורקדו לכל צלילי המוסיקה , תודה רבה לך אלוף .

חוות דעת מאת עוזי פרידמן

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
25/06/2021
בית הדבש
חוויה מעולה, כל השירים שרצינו הושמעו והוא השלים אותם עם בחירות מצויינות שלו. ההתנהלות עם האפליקציה לסימון העדפות מקלה מאוד על כל התהליך.

חוות דעת מאת Harel Kotler

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
01/09/2019
ביער
תומר היה הדיג'יי גם בחתונה של אחותי הגדולה לפני 10 שנים, שכבר אז היתה זכורה לכולם כחתונה עם המוזיקה הטובה ביותר. לא שכחתי את תומר וישר שריינתי אותו גם לחתונה שלנו. עד היום (3 שבועות אחרי החתונה) אנחנו עדיין מקבלים תגובות מאנשים על כמה שהמוזיקה היתה מדהימה, התזמון של כל שיר היה מושלם ובחירת השירים המשיכה להרים את הרוקדים לשיאים חדשים של אנרגיות גם כשלא האמנו שיש עוד לאן לעלות. בתמונה - שיר סגירת הערב שתומר דאג שיהיה ואפילו צילום מהעמדה שלו! מהרגע הראשון תומר היה מאוד נגיש אלינו, דאג שנבין כל פ... עוד

חוות דעת מאת ליעד יוסף

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
09/07/2019
Amado
היה קשוב, מלא אנרגיה, הגדיל ראש ועשה את העבודה הטובה ביותר!!!!