שיר ירדן - עיצוב אירועים
עיצוב

4.6

אודות שיר ירדן - עיצוב אירועים

תמיד הייתה לי משיכה לתחום העיצוב האסתטיקה, ולכן הלכתי ללמוד את התחום לעומק. יחד עם זאת, גם תחום האירועים תמיד קרץ לי ולמעלה משבע שנים שאני נהנית לקחת חלק בתהליכי ארגון חתונה ושמחות אחרות כמנהלת הפקה, כמלווה בתהליכי בחירת הספקים וכמובן כמי שעוזרת להגשים חלומות- כמעצבת אירועים. מרגש לראות איך מחלום קטן של לקוח, יש לי את הזכות להיות שותפה בהגשמתו. האתגר לבטא את החלום בכל פרט קטן, החל משזירות הפרחים, סידורי השולחן, ועד לעיצוב החופה, מפתיע אותי בכל פעם מחדש! אז אם אתם רוצים אירוע בלתי נשכח בהתאמה אישית, אני כאן בשבילכם, בסבלנות והמון אהבה.

מידע נוסף

כללי
אזור פעילות: כל הארץ
שירותים נוספים
עיצוב מרכזי שולחן:
עיצוב חופה:
עיצוב קבלת פנים:

קליפ אחד של שיר ירדן - עיצוב אירועים

2 גלריות תמונות של שיר ירדן - עיצוב אירועים

3 המלצות וחוות דעת על שיר ירדן - עיצוב אירועים  
4.6


איכות ומקצועיות
4.3
זמינות
4.8
אדיבות ושירותיות
4.8
תמורה להשקעה
4.5
Wedding square sm

חוות דעת מאת Shira Peretz

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
15/11/2018
טראסק
אלופה העיצוב היה מושלם ברמות אחרות
Wedding square sm

חוות דעת מאת נטלי רביב

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
07/09/2018
הגבעה
כיף גדול היה לעבוד עם שיר, מקסימה סובלנית וקלעה בול למה שרצינו. למרות שלא הייתה ביום האירוע היא דאגה שתבוא שירה שעשתה עבודה מדהימה!! המקום היה נראה פשוט קסום אסתטי ובטוב טעם!
Photo 95843 square sm

חוות דעת מאת איתי ויינר

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
05/08/2018
הגבעה
נתחיל בטוב: העיצוב הסופי יצא יפהפה ואנשים התלהבו מאד עם זאת היו דברים שלא נעשו כמו שסוכמו החופה היתה אמורה להיות עם פרחים ורודים סגולים ולבנים והיתה רק עם לבנים. זה תוקן ברגע האחרון אבל בזמן צילומי משפחה. בדוכן שזירה סיכמנו בלי גגון ועם פרילייטס זה לא היה למיטב זכרוני עם זאת הדוכן נראה מהמם! עיצוב השולחן היו מהממים!!! אבל גם שם היה חסר גבעולים בכלים עם הפרחים הצפים. הטיפ הכי טוב להמשך לחזור על הדגשים שוב לפני האירוע ולרשום אותם.

מפה והוראות הגעה - שיר ירדן - עיצוב אירועים

הוד השרון הבבלי 21