מצפה רועים

נאות קדומים
גן פתוח
500
קיץ בלבד
נאות קדומים

יצירת קשר

אודות מצפה רועים

ממש כאן במרכז הארץ - 20 דק' נסיעה מתל אביב נפתח מקום חדש בטבע עם נוף מרהיב ועוצר נשימה, משקיף על הרים ירוקים ועצי יער בן שמן שברקע משרים אווירה פסטורלית, רומנטית וקסומה. הנהלת המקום מנוסה בתפעול גני אירועים והפקות מזה 20 שנה ותדע לתת מענה מקצועי לכל דבר ועניין.
מצפה רועים נפתח בעקבות הצורך למקומות טבעיים, מעניינים, מיוחדים ובעלי אווירה אחרת. אנו מאמינים שמצפה רועים הוא הפתרון האולטימטיבי לאלו הרוצים להתחתן בטבע אבל... במחיר נכון וסביר. אנו מציעים אופציית השכרת מקום ואופציית רכישת חבילה הכוללת כל מה שצריך בשביל החתונה שלכם.

עוד

מידע נוסף

המתחם
סוג המתחם: גן פתוח
מספר אורחים מקסימלי: 500
רשיון עסק:
שנת הקמה: 2015
סגנון המתחם: אירוע בטבע או מתחם בוטיק
השכרת מקום:
אפשרויות המתחם
מיקום חופה: גן פתוח
מיקום קבלת פנים: גן פתוח
מיקום ארוחת ערב: גן פתוח
תקופת פעילות: קיץ בלבד

73 משובים והמלצות

Photo_52260_square_sm
מעולה. מקסימים
עוד
Photo_47529_square_sm
השירות והצוות היו מעולים, היה אוכל מצויין, צוות מקצועי ואדיב ובראשם רז המנהל אירוע התותח ורוזי שהייתה סופר נחמדה אלינו.
עוד
Wedding_square_sm
החל מרגע השיווק בו אורית המקסימה הראתה לנו את השטח ותוך דקה התחברנו והרגשנו שיש כאן מקום חברי ואישי, ובהמשך צוות המזכירות שדאג שנקבל מענה שוטף ברור וזמין ועד לפגישה הנעימה עם ערן שממש ישב על כל פרט ונתן לנו את התחושה הכי נעימה של בטחון ושל שליטה שהכל הולך להיות ממש מתוקתק ונעים - לאורך כל הדרך הרגשנו שעשינו את הבחירה הנכונה! ממש! האורחים לא הפסיקו לשבח את המקום שגם היה מיוחד וגם זרם וגם איפשר לחוש שיש מרחב ולא צפיפות ועומס וזה בזכות המפיקים החמודים שלנו שנשארו עד 3 בבוקר לוודא שקיבלנו את כל מה שצריך! פשוט מומלץ בחום - מה שהובטח - קיבלנו ומעבר לזה! ממליצים בחום גדול!
עוד
Wedding_square_sm
המקום עצמו פשוט מהמם. קיבלנו פידבקים מעולים מהאורחים על השירות, העיצוב והמתחם. הצוות היה אדיב, נענה להכל, חדר ההתארגנות היה נקי מאובזר ונח, והמתחם היה מתוחזק היטב.
עוד

מפה והוראות הגעה

Normal_logo מצפה רועים

הוראות הגעה

מתל אביב:
כביש 1 למחלף בין שמן. פנה קלות ימינה במנהרה לכביש 443, לאחר כ7 קילומטרים ימינה ברמזור לכיוון אזור התעשייה של מודיעין, מיד לעשות פניית פרסה ולפנות שמאלה חזרה לכיוון ת"א. לאחר כ-3 קילומטרים יש לפנות ימינה למצפה רועים.

כביש 6 (מדרום):
לקראת סיום קטע משותף לכביש 1 וכביש 6. פנה קלות ימינה לכביש 1. צא ביציאה מחלף בן שמן, ברמפה המשך ישר הכביש יתעקל ימינה ויתחבר לכביש 443. לאחר כ7 קילומטרים ימינה ברמזור לכיוון אזור התעשייה של מודיעין, מיד לעשות פניית פרסה ולפנות שמאלה חזרה לכיוון ת"א. לאחר כ-3 קילומטרים יש לפנות ימינה למצפה רועים.

כביש 6 (מצפון):
צא ביציאה מחלף בן שמן לעבר כביש 444. היצמד ימינה במזלג הדרכים כדי להמשיך לעבר כביש 444. פנה שמאלה בכביש 444. בצומת מודיעים פנה שמאלה לכביש 443. לאחר כ7 קילומטרים ימינה ברמזור לכיוון אזור התעשייה של מודיעין, מיד לעשות פניית פרסה ולפנות שמאלה חזרה לכיוון ת"א. לאחר כ-3 קילומטרים יש לפנות ימינה למצפה רועים.

עוד