סאן רויאל
אולם אירועים בראשון לציון

אודות סאן רויאל

אולם אירועים סאן רויאל – אולם של פעם בחיים
מחפשים אולם אירועים במרכז? מחפשים חיפוש יותר ממוקד –אולם אירועים בראשון לציון ? רוצים לדייק את החיפוש? מצאתם. הגעתם. הנה הוא לפניכם מקיץ את הקץ על חיפושיכם –אולם אירועים סאן רויאל, או אם לדייק עד דק: אולם ה-אירועים.

חתונה בתוך אולם אירועים סאן רויאל, בגן הטרופי המרהיב שלו או באחד משני האולמות שבו – לבחירתכם – מזמנת לכם חוויה של פעם בחיים. את דרך הכניסה לאולם תנעים לכם נגינתו של פסנתרן. כבר במבט ראשון תרעיף עליכם התאורה הססגונית את אור היקרות שלה. אתם תיכנסו לאווירה המלכותית החגיגית כשההוד וההדר של המתחם כולו אופפים אתכם.

תוכלו לבחור לערוך את קבלת הפנים ואת החופה בפנים או בחוץ (תחת חופת השמים שתחפה את חופת כלולותיכם) על-פי כמות האורחים המוזמנים תוכלו לבחור אם לערוך את האירוע החגיגי באולם הגדול, המכיל 600 איש, או, לחלופין, באולם הקטן, שיכולים להיכנס בו עד 300 איש.

צוות ניהולי צעיר, נמרץ ודימני, מנוסה ועתיר ניסיון, מטעמים בניצוחו של השף רפי עזרן, סיוע ככל שתרצו בהפקת האירוע ובעיצובו, מתחם המפנק אתכם ואת אורחיכם בכל חידושי העיצוב והאווירה, ומעל לכול – יחס אישי חם ולבבי מהווים ערובה לאירוע מרשים ועצמתי.

אולם אירועים סאן רויאל – כל מלה מיותרת:

כל פרט וכל פריט מדברים באולם אירועים ייחודי זה בעד עצמם. אנחנו לא רק מאמינים בכך שכול אירוע ובפרט חתונה היא אירוע של פעם בחיים – אנחנו עושים הכול כדי שאתם, העתידים להינשא אצלנו או להיות אורחים בחתונה אכן תרגישו זאת.

כל צוות אולם אירועים סאן רויאל – איש בתפקידו – משקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על-מנת להפוך את החתונה או בר/ בת המצווה לחוויה שתיצרב אצלכם בדיסק הקשיח של הזיכרונות הנשמרים לעד.

אנחנו הופכים זיכרונות לגעגועים:

אנחנו עושים הכול כדי להגשים חלום מתוק על היום היחיד והמיוחד בחיים, כדי להפוך את הזיכרון לגעגוע.

למען לסלק תהייה או להסיר ספק: אולם אירועים סאן רויאל מצויד הן ברישיון עסק בפועל כנדרש בחוק( בלי סיפורים ומעשיות של רשיון זמני וכו’) והן באישור משרד הבריאות. המתחם כולו הוא מקום איכותי ובטיחותי. אתם מוזמנים לחוות חוויה שטרם חוויתם לפניה וספק אם תחוו אחריה.

אולם אירועים בראשון לציון
ראשון לציון הינו אזור מתפתח מאוד בשנים האחרונות ולכן אולמות אירועים בוחרים להשקיע את מירב כספם בשיפוצים ושידרוגים של אולמות האירועים. אנו בסאן רויאל מתאימים את הדרישות והרצונות של המשפחות והזוגות ומעניקים להם חוויה מושלמת של אירוע שלא ישכח לעולם.

בסאן רויאל דאגנו לתוספות קטנות אשר יעניקו לכם חוויה גדולה ומושלמת שלא תמצאו בשום מקום אחר, צוות מקצועי ומנצח אשר יודע לתמודד על כל קושי הנדרש להפקת אירועים מיטבי ומוצלח.

עוד

מידע נוסף

המתחם
סוג המתחם: אולם אירועים
מספר אורחים מקסימלי: 600
כשרות: כשרות רבנות
סגנון המתחם: יוקרתי
רשיון עסק:
אפשרויות המתחם
סוג חופה: מסורתית
מיקום חופה: גן פתוח
מיקום קבלת פנים: גן פתוח או בתוך המבנה
מיקום ארוחת ערב: בתוך המבנה
תקופת פעילות: כל השנה
מקיימים אירועים במקביל:
מסכים והקרנה: מול המתחם
אירועים בסופ״ש
אירוע שישי צהריים:
סוגי אירועים
חתונה:
בר\בת מצווה:
ברית\ה:
חינה:
אירוע עסקי:
המטבח
קייטרינג: מטבח הבית
חדר התארגנות
סוג חדר: סטנדרטי
נגישות וחניה
חניה חופשית באזור המתחם:
שרותים נלווים
נקיון: לאורך כל האירוע
אבטחה: לאורך כל האירוע

0 קליפים של סאן רויאל

0 תמונות של סאן רויאל

0 המלצות וחוות דעת על סאן רויאל  


מפה והוראות הגעה - סאן רויאל

ראשון לציון טוליפמן 2 – א.ת. ישן, ראשל”צ
הוראות הגעה

לבאים מכביש 20: היצמד לימין במזלג, עקוב אחר שלטים לד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, המשך אל כביש 1, במחלף מֶחלף גנות, סע בשני הנתיבים הימניים כדי לעקוב אחר השילוט אל כביש 44 לכיוון רמלה, התמזג אל דרך השבעה/כביש 44, סע בשני הנתיבים הימניים כדי לצאת בכביש 412 לכיוון ראשון לציון/יהוד, היצמד לימין במזלג, עקוב אחר שלטים לראשון לציון/רחובות והשתלב עם כביש 412, פנה שמאלה אל טוליפמן, היעד יופיע מצד ימין

עוד