הבאר של סבא

פתח תקווה, דרך רבין 1
משולב
800
כל השנה
פתח תקווה

יצירת קשר

אודות הבאר של סבא

סבא יעקב קופמן ז"ל נולד בשנת 1915 בשינבא שבמזרח פולין.
בשנת 1938 הוא עלה ארצה, נשא לאישה את ברכה ז"ל לבית גורודישיץ (בתמונה) והיה מחלוצי המתיישבים על אדמות חזרזור הנושקות את מלאבס (היא פ"ת) ממערב.
פרדסים. זה היה העניין באותם ימים, אך סבא איש החזון והמעש, היה גם לחלוץ מגדלי הירקות בחזרזור. את גידוליו השקה סבא מבאר שהייתה באחד מהפרדסים. באר זו, השוכנת במבנה עתיק ובריכת האגירה המפכה שלצידה, הן ליבו הפועם של גן הארועים שהקמנו בפרדסו של סבא.
לצידם של עצי התפוז עמוסי הפרי ומשכרי הריח, נטענו את שבעת מיני הארץ ויצרנו מקום המשלב את חזונו של סבא לקשר בין האדם לאדמתו, ברוח החלוציות היפה של בניין הארץ.

עוד

מידע נוסף

המתחם
סוג המתחם: משולב
מספר אורחים מקסימלי: 800
רשיון עסק:
שנת הקמה: 1999
סגנון המתחם: אירוע בטבע או כפרי
בריכה: בריכת נוי
אפשרויות המתחם
סוג חופה: חופה בנויה , מסורתית או חופה מעוצבת
מיקום חופה: גן פתוח או בתוך המבנה
מיקום קבלת פנים: גן פתוח או בתוך המבנה
מיקום ארוחת ערב: בתוך המבנה או גן פתוח
תקופת פעילות: כל השנה
מקיימים אירועים במקביל:
שעת סיום: בתאום עם הנהלת המקום
אירועים בסופ״ש
אירוע שישי צהריים:
אירועים בשבת:
אירועים במוצ״ש:
סוגי אירועים
חתונה:
בר\בת מצווה:
ברית\ה:
אירוע עסקי:
מסיבה:
המטבח
כשרות: כשרות רבנות
קייטרינג: קייטרינג חיצוני מרשימה
סגנון הגשה: הגשה לשולחן , בופה או צלחת מזלג (קוקטייל)
סגנון מטבח: מודרני או מטבח שף
חדר התארגנות
סוג חדר: סטנדרטי
זמינות לזוג החל משעה: בתאום עם הנהלת המקום
שירותים פרטיים:
אפשרות לינה:
נגישות וחניה
חניה פרטית לבעלי האירוע:
חניה יעודית\פרטית לאורחים:
גישה לכיסא גלגלים:
סדרני חניה:
שרותים נלווים
נקיון: כן, לאורך האירוע
אבטחה: כן, לאורך האירוע
מנהל אירוע:
דיילת משפחה:
גנרטור גיבוי:
הגבלות
זיקוקים ברחבה:
קונפטי:
שונות
מערכת iPlan:

54 משובים והמלצות

Photo_42388_square_sm
איך אפשר בכלל להתחיל??? מהתחלה החיוך, האושר והשמחה כבשו אותנו. לא ראינו ולא שמענו על שירות כזה בשום מקום דאגתם להכל, השקעתם מחשבה, נתתם תחושה שאנחנו אלה שחשובים. לא היה שום פרו שלא היה ניתן לפנות אליכם ולקבל תשובה מהירה צוות העובדים לא מהעולם הזה! כולם מיוחדים ומקצועיים בטירוף - זכינו!
עוד
Wedding_square_sm
צוות הבאר היה מקצועי ומשפחתי בו זמנית. תמיד היו מוכנים לעזור ולשתף פעולה כדי להגשים את החלום שלנו, גם כשעוד לא ידענו מה הוא.
עוד
Photo_35032_square_sm
שרות מדהים קל ונעים
עוד
Brit_square_sm
הצוות של הבאר של סבא עובד בצורה מקצועית ואחראית. מרגע סגירת התאריך והפרטים הראשוניים מול - שיר מנהלת המשרד ואח"כ בסגירת האירוע ותיאום הפרטים מול ענבל ודודי . עדי בתכנון העיצוב ולבסוף בתכנון האירוע לפרטי פרטים מול איתי מנהל האירוע שדאג לביצוע המושלם עפ"י התכנון ועל כל התזמורת המופלאה הזו מנצחים שלומית ושלום המדהימים שבנוסף לעצות ומקצועיות אינסופית מטבלים הכל בחיוך רחב וטוב לב עצום. אנו מתנצלים מראש אם שכחנו מישהו מהצוות והעושים במלאכה. בזכות הצוות המדהים זכינו לקיים אירוע ברית מילה במקום מדהים עם אווירה קסומה ותפריט טעים נדיר ומיוחד במינו. תודה רבה מקרב לב, טלי ויאיר אהרוני
עוד

מפה והוראות הגעה

Normal_logo הבאר של סבא

דרך רבין 1
הוראות הגעה

מכביש 4 דרום (מגיעים מהצפון):
אחרי מחלף מורשה יש להצמד לנתיבים הימניים המובילים לפתח תקווה על מנת לצאת במחלף גהה. במחלף יש לפנות שמאלה ברחוב ז'בוטינסקי לכיוון בי"ח רבין (בילינסון) בז'בוטינסקי יש להמשיך עד לרמזור מספר 5 שם יש לפנות ימינה לדרך יצחק רבין. יש לעבור 5 רמזורים. 100 מטר אחרי רמזור מספר 68 הבאר של סבא יופיע מצד ימין של הכביש.

מכביש 4 צפון (מגיעים מדרום):
יש לצאת במחלף גהה ימינה ברחוב ז'בוטינסקי לכיוון בי"ח רבין (בילינסון). בז'בוטינסקי יש להמשיך עד לרמזור מספר 5 שם יש לפנות ימינה לדרך יצחק רבין. 100 מטר אחרי רמזור מספר 68 הבאר של סבא יופיע מצד ימין של הכביש.

מכביש 6:
יש לרדת ביציאת מחלף נחשונים לכיוון תל אביב, כביש 471 (כביש מכבית). יש להמשיך עד למחלף אונו ולפנות ימינה לפתח תקווה- דרך רבין על פי השילוט "פתח תקווה H רבין". לאחר הפנייה, ברמזור הראשון יש לפנות ימינה לרחוב העצמאות, להמשיך עד לכיכר ולבצע פניית פרסה בחזרה לרמזור בצומת דרך רבין. ברמזור יש לפנות שמאלה. לאחר 100 מטר הבאר של סבא יימצא מיד מצד ימין של הכביש.

תחבורה ציבורית:
מהתחנה המרכזית בתל אביב לבי"ח בילינסון קוים 50, 51 של חברת "דן". מבי"ח בילינסון לבאר של סבא, קו 53 של חברת "דן". יורדים בצומת רבין פינת העצמאות.

עוד