שונית
גן אירועים בחיפה והקריות

אודות שונית

כששמיים ומים נפגשים וקו האופק תלוי לו ממול, אתם יודעים שהגעתם למקום הנכון. אוויר הים הפתוח, פכפוך הגלים, שקיעת החמה והמרחבים האינסופיים הם רק חלק קטן מאווירת החופש הקסומה והייחודית שתמצאו בגן אירועים שונית. במקום שלושה מתחמים מרהיבים לעריכת אירועי חברה וחתונות: גן אירועים שונית היפיפה, פארק מים מפנק וחלקת חוף אלוהית לעריכת אירועים קטנים. בתיאום מראש, ניתן למעשה לעצב את אלה כרצונכם, על פי קהל היעד ומאפייני האירוע המיועד. כולם ביחד וכל אחד לחוד, מאפשרים לכם ליצור אירוע שיהפוך את החלום שלכם למציאות.

מידע נוסף

המתחם
סוג המתחם: גן אירועים
אפשרויות המתחם
סוג חופה: חופה בנויה או מסורתית
סוגי אירועים
חתונה:
בר\בת מצווה:
חינה:
אירוע עסקי:

0 קליפים של שונית

0 תמונות של שונית

9 המלצות וחוות דעת על שונית  


חוות דעת מאת מידן בן ישי

ניתנה לפני מעל 7 שנים
חתונה
17/06/2016
שונית
לפני החתונה: אנחנו סגרנו את המקום עם שונית כ-8 חודשים לפני החתונה. ע"פ החוזה היה על שונית להציג לנו רישיון תקף בחודש דצמבר קרי חצי שנה לפני החתונה. הורגענו כי לא תהא בעיה עם הרישיון וכי המקום מתנהל כך שנים. לקראת סוף חודש פברואר התבשרנו כי אין רישיון למקום וכי לא נוכל לערוך את החתונה במקום שבחרנו. מיותר לציין כי כל ההזמנות כבר נשלחו (היו לנו אורחים רבים מחו"ל) וכל שאר המקומות ששקלנו כבר היו תפוסים. התאכזבנו מאד מההתמודדות של שונית עם המצב החדש כאשר הועברנו לפארק המים הצמוד ולא קיבלנו כל פיצוי... עוד

חוות דעת מאת רותם שטיינמץ

ניתנה לפני מעל 8 שנים
חתונה
25/09/2015
שונית
לא היה אורח אחד שנכנס למקום ולא שאל: מה זו פיסת גן העדן הזו?!?! ואיך הגענו למקום היפייפה הז?!?! אין שני למיקום האווירה ולכל היופי הזה שיש בשונית. מהרגע שנכנסנו לשם עוד בפגישה הראשונה עם עידן נשימתנו נעתקה ויחד היה לנו ברור ששם נתחתן. לאורך הדרך הקשר עם שרי לגבי האירוע היה רציף ונעננו על כל שאלה או תהיה שהייתה לנו. ביום האירוע המקום היה יפייפה ואנחנו רחפנו על ענן בין השונית לים :)

חוות דעת מאת אילנה ברגסגל

ניתנה לפני מעל 8 שנים
חתונה
04/09/2015
שונית
איזה כיף היה להתחתן בשונית. מהדקה הראשונה ידענו שזה המקום בשבילנו. המקום מדהים זה ברור באמת המקום הכי יפה שראיתי לאירועים. אבל הצוות היה מדהים מהפגישה הראשונה עם עידן עד היום עצמו עם דר. מקצוענים ישירים ובאמת עשו כל מה שאפשר כדי לעזור לנו. תמיד הרגשתי שהכל בשליטה והחברים שלנו לא המינו כמה שאנחנו רגועים. אבל באמת אתם כל כך מנוסים מסודרים שלא היה לנו כבר מה לסדר לעשות! פשוט תענוג. תודה תודה רבה!

חוות דעת מאת אירית נתון-וילף

ניתנה לפני מעל 8 שנים
חתונה
23/06/2015
שונית
מי שמחפש להתחתן במקום הכי יפה בארץ זה המקום בשבילו! תודה לשרי על העזרה הרבה והמקצועיות לאורך כל הזמן מיום ההזמנה ועד יום האירוע תודה לערן שליווה אותנו כל הערב ועמד לרשותינו בכל דרישה. ולדר המתוקה שפינקה את המשפחות לאורך כל החתונה ודאגה שלא נשכח לאכול ולשתות.

חוות דעת מאת אופיר אנידג'אר

ניתנה לפני מעל 9 שנים
חתונה
06/10/2014
שונית
צוות שונית הוכיח לאורך כל התהליך כי הוא מצפה ורוצה להרים לנו הזוג את האירוע המושלם ברמה הכי גבוהה שיש זאת תוך הזדהות באילוצים ובתנאים שנוצרו בדרך ותמיד הם היו אדיבים ובעלי לב חם. תודה רבה לכם על העזרה האדיבות והמקצועיות. שרי וערן הבטחתם לנו אירוע מושלם וכך היה...!!!!

מפה והוראות הגעה - שונית

נווה ים חוף הכרמל
הוראות הגעה

לבאים בכיוון דרום:
קח את כביש 40 ל-כביש יצחק רבין/כביש 6
28 דקות (30.0 ק"מ)

המשך ב כביש יצחק רבין/כביש 6 ל-כביש 70. צא ביציאה מחלף עין תות מ-כביש יצחק רבין/כביש 6
שעה אחת ו-11 דקות (135 ק"מ)

עלה על כביש החוף/כביש 2
9 דקות (12.5 ק"מ)

המשך ב כביש החוף/כביש 2 ל-כביש 721. צא ביציאה ‫מֶחלף עתלית מ-כביש החוף/כביש 2
8 דקות (13.9 ק"מ)

קח את דרך הים אל היעד שלך ב-נווה ים

לבאים מכיוון צפון:
התחל לכיוון צפון מערב לכיוון תל חי
4 שניות (31 מ')

המשך ב כביש 90 ל-כביש 85
29 דקות (36.1 ק"מ)

המשך ב כביש 85 ל-כביש 4
38 דקות (44.3 ק"מ)

קח את עוקף קריות/כביש 22 ל-דרך יגאל ידין ב-חיפה. קח את היציאה לכיוון ידין/נמל תעופה מ-עוקף קריות/כביש 22
13 דקות (17.4 ק"מ)

עלה על כביש החוף/כביש 2 מ-כביש 23
8 דקות (8.8 ק"מ)

המשך ב כביש החוף/כביש 2 לכביש 7110 ב-עתלית. צא ביציאה לכיוון עתלית מ-כביש החוף/כביש 2
5 דקות (9.1 ק"מ)

קח את דרך הים אל היעד שלך ב-נווה ים

עוד