הטירה בגעש
גן אירועים בשרון

קיבוץ געש, ת.ד. 233, מיקוד: 60951
שימו לב! הטירה בגעש נסגר לצמיתות
לחצו כאן למספר חלופות ל הטירה בגעש שאולי יעניינו אותך

אודות הטירה בגעש
ידוע גם בתור - הטירה בגעש, הטירה

הטירה - היסטוריה

לא רחוק מחוף געש ניצבת טירה היסטורית מופלאה, ציורית ומסתורית. שנים היא נקראה "בית ליטוינסקי" אשר נבנתה בראשית המאה הקודמת ע"י משפחת מייסדים מוכרת ועמידה עד מאוד אשר רכשו קרקעות רבות ביניהם איזורי "קיבוץ געש" לשם גידול פרדסים. בשל המסתוריות בסיפור המשפחה ובמבנה המעורר עניין החלו במרוצות השנים שמועות שונות על סיפור "הטירה".

היה זה בית פרדסים נאה אך נטוש באמצע המאה. בדור האחרון, בית ליטוינסקי הפך כצו היוזמה לגן אירועים אשר הוקם בשנת 1987 והרווח הגדול של חובבי האסתטיקה הוא בשימורו ובשיפוצו.

כתזכורת לסיפור לטוינסקי ניתן לראות כיום בגני ה"טירה" פסל מתכת המתעד את אדון ליטוינסקי על גביי סוסו. מאז פינו החרבות את מקומן לשוחרי השמחה, מספקת הטירה אלטרנטיבה טבעית ומיוחדת לכל מי שרוצה לחגוג באווירה של בני מלכים במרחבי השרון הירוקים.

לטירה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, במשך שנים רבות של פעילות בעריכת אירועים ברמה מקצועית ותודעת שירות גבוהה, צוות אדיב ומנוסה ישמח ללוות אתכם ברמה אישית ולהגשים חלום באירוע של פעם בחיים.

"הגן המערבי" - הינו גן פתוח תחת כיפת השמיים לאירועים באווירה פסטורלית , מכיל עד כ450 אורחים, ייחודו של גן זה הינו נטוע בטבעיות ועושר הצמחייה שבו.

"הגן המקורה"- גן מקורה זכוכית וממוזג בהתאם לעונות השנה,מיועד לעד כ950 אורחים, מציע אלטרנטיבה של קבלת פנים בגן פתוח וישיבה באולם מקורה / ישנה אלטרנטיבה מקורה גם באירועי חורף.בגן המקורה הושקע מכשור מתקדם בתחום ההגברה והתאורה הממוחשבת.

הצוות ילווה אתכם מרגע יצירת הקשר ועד לסיום האירוע על הצד הטוב ביותר.
צוות "הטירה בגעש", מברך אתכם וישמח לעמוד לרשותכם ולהיות חלק מיום שמחתכם.

עוד

מידע נוסף

המתחם
סוג המתחם: גן אירועים
מספר אורחים מקסימלי: 950
אפשרויות המתחם
מיקום חופה: גן פתוח
מיקום קבלת פנים: גן פתוח
מיקום ארוחת ערב: גן פתוח או בגן מקורה
סוגי אירועים
חתונה:
בר\בת מצווה:
ברית\ה:

0 המלצות וחוות דעת על הטירה בגעש

מפה והוראות הגעה - הטירה בגעש

Normal_logo הטירה בגעש

קיבוץ געש ת.ד. 233, מיקוד: 60951
הוראות הגעה

לבאים מדרום:
כביש החוף לכיוון צפון, ירידה ימינה לכיוון געש/שפיים. בכיכר הראשונה שמאלה, נסיעה מתחת לגשר וישר ימינה. בכיכר השנייה שמאלה ובכיכר הבאה ימינה. פניה ראשונה ימינה.

לבאים מצפון: כביש החוף כיוון דרום, יציאה במחלף השרון לכיוון געש/שפיים. בכיכר הראשונה ימינה ובכיכר הבאה שמאלה, ישר ושוב שמאלה.

עוד
}