יצירת קשר / הצעת מחיר

התקשרו או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מ - מוסיקה פלוס
השאירו פרטים

מוסיקה פלוס
שירותי מוזיקה

4.9

אודות מוסיקה פלוס

מוסיקה פלוס הינה חברת תוכן ייחודית, הראשונה מסוגה בישראל. החברה מאגדת אמני מוסיקה, ויז'ואל ותיעוד, המתמחים בעיצוב אווירה באמצעות מוסיקה ומנציחים רגעים על ידי צילום. עקרונותיה מבוססים על שילוב בין יצירתיות, ידע מוסיקלי, אינדיבידואליזים ודיוק. כל גורם בחברה המוצע לכם כאן, הוא לא רק איש מקצוע מצוין, אלא אדם מצוין לפני ומעל לכל, כך שתרגישו מהרגע הראשון את הדבר האמיתי.
ידוע גם בתור - מוזיקה, musica plus

קליפ אחד של מוסיקה פלוס

86 המלצות וחוות דעת על מוסיקה פלוס  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.8
Photo 148718 square sm

חוות דעת מאת קורל דוידיאן על רביד יהושע

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
08/06/2021
שבע - מקום לארועים
רביד. אין לנו מילים. פשוט אין. איך ידעת לקרוא אותנו, לקרוא את הקהל שלנו ולהתאים כל שיר לרגע ולסיטואציה. הרחבה לא הפסיקה להיות מלאה שעות על גבי שעות עד שאנחנו פשוט ביקשנו לסיים. לא האמנו שזה יראה כך ביום שלישי. לא האמנו שאתה כל-כך מוכשר. אנחנו מודים לך מכל הלב שלנו. היית מדהים וסמכנו עלייך בעיניים עצומות! תודה על הכל! אוהבים אותך. קורל ואור שמש
Photo 146215 square sm

חוות דעת מאת ארנון חמו על שי טיבי

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
04/06/2021
טראסק
אגדה. הרים אירוע מינימום טומורוולנד. די ג'יי ברמה. זמינות, בן אדם מקסים, מקשיב לכל בקשה והצקה שלנו. שווה כל שקל - רק מחמאות.
Party square sm

חוות דעת מאת קרן חזון

ניתנה לפני מעל 2 שנים
מסיבה
30/01/2020
אביגדור
רביד הדי גי הכי שווה שיש. מלך אין דברים כמוהו !!! הרגיש את הקהל והרקיד את כולם ללא הפסקה. שאפו
Wedding square sm

חוות דעת מאת דרור סולומון

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
01/01/2020
ג'ונה קלאב
מורן קריב, היה קשוב לכלה והחתן, המוסיקה היתה טובה והאורחים רקדו כל הערב. אורחים שישבו בשולחנות הופתעו שעם כל המוסיקה והרוקדים הם יכלו לנהל שיחה , כך שהמוזיקה לא היתה רועשת היה כיף גדול שחר מייזנר צלמת מדהימה, עזרה הרבה בהכנה וההתארגנות, דאגה למצב הרוח המעולה, תמונות מדהימות - קסם של בחורה. ביחד עם עדי שסייעה בידה תודה רבה
Wedding square sm

חוות דעת מאת אלינור עיני על רוי אסייג

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
03/12/2019
האחוזה
רוי עשה עבודה מדהימה והרים את הרחבה. היה לנו ממש כיף איתו בתהליך בחירת השירים וכמובן באירוע עצמו. ממליצים בחום

מפה והוראות הגעה - מוסיקה פלוס

תל אביב משה מאור 3
הוראות הגעה

למגיעים מצפון: סע דרומה על נתיבי איילון/כביש 20, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לימין במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, צא ביציאה לעבר דרך לוד מזרח/ד' ק' גלויות מערב, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לשמאל במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות, קח את דרך קיבוץ גלויות, סע בנתיב הימני לפנייה שמאלה אל חיל השריון/כביש החוף/כביש 2, פנה ימינה אל דרך קיבוץ גלויות, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה ימינה אל משה מאור.

למגיעים מדרום: סע צפונה על כביש 4, היצמד לימין במזלג כדי להמשיך בנתיבי איילון/כביש 20, צא ביציאה מחלף וולפסון, סע בשני הנתיבים הימניים לפנייה קלה ימינה אל דרך יגאל ידין, המשך אל היינריך היינה, המשך אל שלבים, המשך אל אליפלט, פנה ימינה אל דרך שלמה, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה שמאלה אל אלפסי, פנה ימינה אל משה מאור.

עוד