מוסיקה פלוס

תל אביב, משה מאור 3

אודות מוסיקה פלוס
ידוע גם בתור - מוסיקה פלוס, מוזיקה פלוס

מוסיקה פלוס בנויה על שילוב ואיזון בין מקצוענות וידע מוסיקלי, לבין אינדיבידואליזם וחומר אנושי מוקפד. מאז הקמת החברה, בשנת 1980, ועד היום, מעולם לא היה מספיק רק להיות Dj טוב או צלם מוכשר בכדי לעמוד בין שורותיה.
כל גורם בחברה שמוצע לכם כאן, הוא לא רק איש מקצוע מצוין, אלא אדם מצוין לפני ומעל לכל.
הרצון התמידי לחדש ולהתמקצע היה מאז ומעולם המניע העיקרי לפעילות החברה. בין אם בתחום הסאונד ובין אם בתחום ה-Vj וה-Dvj שהצגנו לראשונה בארץ – תמיד נשאף להמשיך ולחקור את העולמות שמאחורי המוסיקה, ולהביא לכם את הטוב ביותר.

עוד

מידע נוסף

0 המלצות וחוות דעת על מוסיקה פלוס

מפה והוראות הגעה - מוסיקה פלוס

Normal_logo מוסיקה פלוס

תל אביב משה מאור 3
הוראות הגעה

למגיעים מצפון: סע דרומה על נתיבי איילון/כביש 20, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לימין במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, צא ביציאה לעבר דרך לוד מזרח/ד' ק' גלויות מערב, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לשמאל במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות, קח את דרך קיבוץ גלויות, סע בנתיב הימני לפנייה שמאלה אל חיל השריון/כביש החוף/כביש 2, פנה ימינה אל דרך קיבוץ גלויות, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה ימינה אל משה מאור.

למגיעים מדרום: סע צפונה על כביש 4, היצמד לימין במזלג כדי להמשיך בנתיבי איילון/כביש 20, צא ביציאה מחלף וולפסון, סע בשני הנתיבים הימניים לפנייה קלה ימינה אל דרך יגאל ידין, המשך אל היינריך היינה, המשך אל שלבים, המשך אל אליפלט, פנה ימינה אל דרך שלמה, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה שמאלה אל אלפסי, פנה ימינה אל משה מאור.

עוד
}