יצירת קשר / הצעת מחיר

התקשרו או השאירו פרטים לקבל הצעת מחיר או תיאום פגישה עם מוסיקה פלוס
השאירו פרטים

מוסיקה פלוס
שירותי מוזיקה

4.8

אודות מוסיקה פלוס

מוסיקה פלוס הינה חברת תוכן ייחודית, הראשונה מסוגה בישראל. החברה מאגדת אמני מוסיקה, ויז'ואל ותיעוד, המתמחים בעיצוב אווירה באמצעות מוסיקה ומנציחים רגעים על ידי צילום. עקרונותיה מבוססים על שילוב בין יצירתיות, ידע מוסיקלי, אינדיבידואליזים ודיוק. כל גורם בחברה המוצע לכם כאן, הוא לא רק איש מקצוע מצוין, אלא אדם מצוין לפני ומעל לכל, כך שתרגישו מהרגע הראשון את הדבר האמיתי.
ידוע גם בתור - מוזיקה, musica plus

0 קליפים של מוסיקה פלוס

55 המלצות וחוות דעת על מוסיקה פלוס  
4.8


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.8
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.8
Bar_mitzvah_square_sm

חוות דעת מאת רחל בל על באגו - BAGO

יוני 17, 2018
בר מצווה
קיו
באגו היקר. תודה על ערב קסום. אין עליך. מזל גדול שבחרתי בך. הצלחת להוציא יש מאין. כולם רקדו והחמיאו לנו. היה כיייףףףף גדול בזכותך. אתה חמד של בחור וכל פגישה איתך רק חיזקה אצלי את הביטחון שבחרנו נכון. בהצלחה בהמשך הדרך ונתראה בחתונות :)
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת חן חרקובר על באגו - BAGO

יוני 6, 2018
חתונה
קיו
מקצועי נעים ויודע להתחבר לזוג ולקהל. הרים את הערב ועלה על כל הציפיות שלנו! לא הפסקנו קבל מחמאות עליו!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת . . על באגו - BAGO

יוני 1, 2018
חתונה
האחוזה
אין לי מילים! מכיוון שאני מתעסק בתחום עניין המוזיקה חשוב לי מאד ודיג׳יי באגו עלה על הציפיות מהפגישה הראשונה ועד בחירת המוזיקה קרא את הקהל בצורה הכי טובה שיש כמעט כל האורחים שיבחו את המוזיקה בקיצור מומלץ בחום!!!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת שי ראובני על אלרו

מאי 27, 2018
חתונה
האחוזה
תותח על נקודה! ממש מרוצים ממנו
עוד
Photo_72681_square_sm

חוות דעת מאת טל דן-גור על עפרי גופר

מאי 15, 2018
חתונה
האחוזה
עופרי היה מעולה! אנשים לא ירדו לרגע מהרחבה
עוד

מפה והוראות הגעה - מוסיקה פלוס

תל אביב משה מאור 3
הוראות הגעה

למגיעים מצפון: סע דרומה על נתיבי איילון/כביש 20, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לימין במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, צא ביציאה לעבר דרך לוד מזרח/ד' ק' גלויות מערב, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לשמאל במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות, קח את דרך קיבוץ גלויות, סע בנתיב הימני לפנייה שמאלה אל חיל השריון/כביש החוף/כביש 2, פנה ימינה אל דרך קיבוץ גלויות, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה ימינה אל משה מאור.

למגיעים מדרום: סע צפונה על כביש 4, היצמד לימין במזלג כדי להמשיך בנתיבי איילון/כביש 20, צא ביציאה מחלף וולפסון, סע בשני הנתיבים הימניים לפנייה קלה ימינה אל דרך יגאל ידין, המשך אל היינריך היינה, המשך אל שלבים, המשך אל אליפלט, פנה ימינה אל דרך שלמה, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה שמאלה אל אלפסי, פנה ימינה אל משה מאור.

עוד