מוסיקה פלוס
שירותי מוזיקה

4.9

אודות מוסיקה פלוס

מוסיקה פלוס הינה חברת תוכן ייחודית, הראשונה מסוגה בישראל. החברה מאגדת אמני מוסיקה, ויז'ואל ותיעוד, המתמחים בעיצוב אווירה באמצעות מוסיקה ומנציחים רגעים על ידי צילום. עקרונותיה מבוססים על שילוב בין יצירתיות, ידע מוסיקלי, אינדיבידואליזים ודיוק. כל גורם בחברה המוצע לכם כאן, הוא לא רק איש מקצוע מצוין, אלא אדם מצוין לפני ומעל לכל, כך שתרגישו מהרגע הראשון את הדבר האמיתי.
ידוע גם בתור - מוזיקה, musica plus

קליפ אחד של מוסיקה פלוס

88 המלצות וחוות דעת על מוסיקה פלוס  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.8

חוות דעת מאת nikol vaisman על תומר מייזנר

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
27/04/2023
ביער
מוכשר בטירוף, כל האורחים התפעלו ממנו

חוות דעת מאת תומר סעדה על רוי אסייג

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
30/11/2022
ערוגות בושם
שיחק אותה והרים אל הערב שלנו לשחקים

חוות דעת מאת קורל דוידיאן על רביד יהושע

ניתנה לפני בערך 3 שנים
חתונה
08/06/2021
House No.Seven
רביד. אין לנו מילים. פשוט אין. איך ידעת לקרוא אותנו, לקרוא את הקהל שלנו ולהתאים כל שיר לרגע ולסיטואציה. הרחבה לא הפסיקה להיות מלאה שעות על גבי שעות עד שאנחנו פשוט ביקשנו לסיים. לא האמנו שזה יראה כך ביום שלישי. לא האמנו שאתה כל-כך מוכשר. אנחנו מודים לך מכל הלב שלנו. היית מדהים וסמכנו עלייך בעיניים עצומות! תודה על הכל! אוהבים אותך. קורל ואור שמש

חוות דעת מאת ארנון חמו על שי טיבי

ניתנה לפני בערך 3 שנים
חתונה
04/06/2021
טראסק
אגדה. הרים אירוע מינימום טומורוולנד. די ג'יי ברמה. זמינות, בן אדם מקסים, מקשיב לכל בקשה והצקה שלנו. שווה כל שקל - רק מחמאות.

חוות דעת מאת קרן חזון

ניתנה לפני מעל 4 שנים
מסיבה
30/01/2020
אביגדור
רביד הדי גי הכי שווה שיש. מלך אין דברים כמוהו !!! הרגיש את הקהל והרקיד את כולם ללא הפסקה. שאפו

מפה והוראות הגעה - מוסיקה פלוס

תל אביב משה מאור 3
הוראות הגעה

למגיעים מצפון: סע דרומה על נתיבי איילון/כביש 20, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לימין במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, צא ביציאה לעבר דרך לוד מזרח/ד' ק' גלויות מערב, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לשמאל במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות, קח את דרך קיבוץ גלויות, סע בנתיב הימני לפנייה שמאלה אל חיל השריון/כביש החוף/כביש 2, פנה ימינה אל דרך קיבוץ גלויות, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה ימינה אל משה מאור.

למגיעים מדרום: סע צפונה על כביש 4, היצמד לימין במזלג כדי להמשיך בנתיבי איילון/כביש 20, צא ביציאה מחלף וולפסון, סע בשני הנתיבים הימניים לפנייה קלה ימינה אל דרך יגאל ידין, המשך אל היינריך היינה, המשך אל שלבים, המשך אל אליפלט, פנה ימינה אל דרך שלמה, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה שמאלה אל אלפסי, פנה ימינה אל משה מאור.

עוד