דורון הסעות
הסעות לאורחים

2.7

אודות דורון הסעות

חברת דורון הסעות מציעה סל שירותים רחב ומענה מקצועי וכולל לכל דרישה, בין היתר הסעות עובדים, הסעות לאילת, לירושלים ולים המלח, הסעות תיירים ברחבי הארץ, הסעות תלמידים, הסעות לימי כיף וגיבוש עובדים ועוד מגוון רחב של הסעות. החברה מציעה צי רכבי היסעים רחב ומגוון הכולל אוטובוסים מפוארים וממוזגים, מיניבוסים יוקרתיים ועוד. כאשר מעוניינים לחפש חברת הסעות כדאי להיעזר באתר וכך ניתן לקרוא המלצות, להשוות מחירים ולקבל מידע מקיף אודות החברה.

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
אזור פעילות: אזור הדרום,השרון,מרכז והשפלה
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :
מונית :

0 קליפים של דורון הסעות

5 המלצות וחוות דעת על דורון הסעות  
2.7


איכות ומקצועיות
2.6
זמינות
2.5
אדיבות ושירותיות
3.1
תמורה להשקעה
2.6
Wedding square sm

חוות דעת מאת Naomi C

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
05/09/2019
עין חמד
No problems. Just arrived a little late
Photo 60056 square sm

חוות דעת מאת שני כהנא

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
07/11/2017
Odeon
ברצוננו להמליץ על דורון הסעות !!! חברת הסעות מדהימה יחס מעל ומעבר אנחנו לא חסידים של מחמאות אבל הפעם היינו חייבים להמליץ על השירות היחס המהיר של דורון ועל הנהגים האדיבים שנתנו לכל האורחים הרגשה טובה ! תודה ענקית מומלץ בחום !!!! חבל על הבדיקה !!!
Photo 61504 square sm

חוות דעת מאת תומר קופמן

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
14/09/2017
ביער
קבענו עם הנהג ב18:00 בכיכר רבין. בפועל יצאנו ב19:00. במהלך השעה הזאת שחיפשנו את הנהג הוא חיכה בצמתים דיזינגוף-ז'בוטינסקי וויצמן-פנקס אבן-גבירול-רוקח. לא הצליחו לתקשר עם הנהג וביקשנו ממנו לתפוס אנשים ברחוב כדי שיכוונו אותו ויקלידו לו את הכתובת. אפילו הצענו למישהו מהרחוב לעלות על האוטובוס ולהביא אותו אל כיכר רבין בתמורה ל-150 ש"ח.
Photo 67765 square sm

חוות דעת מאת אייל פרוהוף

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
08/09/2017
האחוזה
פעם ראשונה ואחרונה עם דורון הסעות. ומוזר ש iplan עובדים איתו כברירת מחדל !! בזיון
Photo 55703 square sm

חוות דעת מאת עידן כץ

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
16/05/2017
שרונית
הנהג הגיע בזמן לאסוף את האורחים אבל פרט לכך השירות היה מאוד גרוע. הנהג נכנס לגן אירועים אכל מהאוכל ושתה כאילו הוא אחד האורחים. באזור הקבלת פנים הוא הציק והטריד לאורחות שלנו. שהאורחים עלו בלילה הנהג הוא לא נתן לאותן אורחות לעלות לאוטובוס כמאין בדיחה לא ברורה עד שגרמה לאורחות להרגיש לא בנוח. בזמן הנסיעה הוא נהג באופן מסוכן שהעיף אנשים ובנוסף התווכח עם האורחים שביקשו לרדת בתחנות שבדרך. גם לאחר שהתלוננו מול ״דורון הסעות״ הם אפילו לא התנצלו ולא נראה שחשוב להם בכלל. הם אמרו שיבדקו את הנושא והיום לא... עוד