מזל טלה
קייטרינג לאירוע

תיאום פגישה והצעת מחיר

אודות מזל טלה

מצוינות, עדכנות והקפדה על הפרטים הקטנים הן אבני היסוד של קייטרינג מזל טלה. מזה קרוב לשני עשורים שירותי הקייטרינג שלנו מספקים ללקוחותינו המובחרים חוויה של שירות, טעם ועיצוב הנתפרים באופן אישי לטעמו והעדפותיו של כל לקוח. קייטרינג מזל טלה מוביל את שוק אירועי היוקרה בישראל ומציג מטבח עילי כשר ללא פשרות.

עוד

מידע נוסף

מידע כללי
כשרות: כשרות רבנות
מקיים אירועים בכל סוג מיקום:
מקיים אירועים רק באולמות וגני אירועים:
סוג תפריט
בשרי:
צמחוני:

74 המלצות וחוות דעת על מזל טלה

Photo_63653_square_sm
חתונה
וואו. איזה אוכל ואיזה שירות מדהים. רמה קולינרית גבוהה מאוד. כבר בשלב בחירת המנות הבנו שלא סתם מפארים את מזל טלה. יוצא מן הכלל
עוד
Bat_mitzvah_square_sm
בת מצווה
הקשר שלנו עם מזל טלה היה עם דותן שהיה בערב הטעימות. בחור מקסים עם הרבה סבלנות ואוזן קשבת. לאחר שהתלבטנו לגבי מנה מסוימת הזמינו אותנו שוב לטעימות בקשר למנה. נענו לכל בקשה. האוכל באירוע היה נהדר והאורחים מאוד אהבו את האוכל וקיבלנו תגובות מצויינות.
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
אנחנו מאוד מרוצים מהאוכל שהוגש באירוע - הן בקבלת הפנים והן בשולחנות. אנחנו כל הזמן מקבלים פידבק חיובי על רמת ההגשה והאוכל עצמו. צוות המלצרים היה יוצא דופן! אדיב מאוד לאורחים וכל אורח שביקש תוספת קיבל אותה באופן מיידי. הרבה אנשים פנו אלינו אחר כך והחמיאו מאוד לשירות. בנוסף הטעימות ותהליך בחירת התפריט מול דותן היו חוויה נעימה ומקצועית לאורך כל הדרך. דותן הציע לנו דרכים מעניינות להפוך את התפריט למיוחד והתאים לנו גם כמה מנות צמחוניות מיוחדות. אנחנו לא שדרגנו את המנות עצמן (לדוגמא תוספת עבור דג מסויים) כי לא הרגשנו צורך. התפריט מעולה גם בלי שדרוג.
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
We had the best experience we could with Mazal Talley. The tastings took place in their beautifully designed office near rotchild in Tel Aviv. Everything was tasty really original and the food was presented. On the wedding day the food was as perfect as what we have tested. All our guest praised the caterer by telling us how good it was. Regarding the staff of waiters and waitresses:every single one was so nice and helpful also according to the feedback of our guests! Mazal Talle was also sent us a crew with French speakers so that our guests could feel even more comfortable. For your professionalism and the high quality of this prestation today raba Mazal Talle!d
עוד
}