ארז וחנן
קייטרינג לאירוע

תיאום פגישה והצעת מחיר

אודות ארז וחנן

הקייטרינג שלנו, מאגד בתוכו שני שפים ישראליים, שני דורות כמעט אבא ובן, המון טבחים מבריקים, קונדיטורית הורסת, מנהלי אירועים ומלצרים מהממים. הרבה אהבה לאירוח, אוכל ישראלי פשוט וטרי, ירקות מהערוגה לחמים חמים מהתנור ועוד ועוד. כל זה נאסף לו יחדיו כדי ליצור את האירוע המדוייק והמושלם עבורכם. הכי אלגנטי..או הכי בלאדי ופרוע, מאפייה של לחמים מדהימים או גריל של בשרים מדממים. אין תפריט קבוע הכל אפשרי, הדמיון הפרוע והיצירתיות הם קווי התאר היחידים שלנו!

עוד

מידע נוסף

סוג תפריט
בשרי:

37 המלצות וחוות דעת על ארז וחנן

Photo_50764_square_sm
חתונה
ארז וחנן. במפגש הראשוני כבר הבנו שמעבר למקצועיות עניין אתכם להכיר את האישיות שלנו ויחד ליצור ולהיות חלק מהתפריט שבנינו. התשוקה שלכם לאוכל מורגשת בפרטים הכי קטנים שיוצרים את החוויה כולה. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מחיינו הוא משקף אותנו ואתם יצרתם אותנו בטעמים ובאוירה. תודה לכל הצוות שעובד איתכם הכל נעשה באהבה ענקית. קיבלנו אין ספור מחמאות על האוכל על יחודיות ושילוב טעמים של הטבע כולו. תודה רבה לכם ארז וחנן אתם אנשים מיוחדים והשארתם לנו טעם של עוד...:))))
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
אין דברים כאלללהההה
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
הפגישה עם ארז הייתה כיפית ונעימה ארז שאל הרבה שאלות נתן רעיונות והתאמץ להבין מי אנחנו ומה אנחנו אוהבים. לאחר מכן הוא הרכיב תפריט מיוחד ומקורי והתוצאה הסופית היתה לא פחות ממושלמת! המון אורחים ציינו כי זה האוכל הכי טוב שהם אכלו בחתונה.
עוד
Bar_mitzvah_square_sm
בר מצווה
האוכל היה מצוין האורחים ממש ליקקו את האצבעות!
עוד
}