זום 18
סטילס ווידאו

5.0

אודות זום 18

אנחנו מעוררים חתונות לחיים בעזרת צילום יצירתי ועוזרים לכם להגשים את חלום החתונה וליצור עבורכם סיפור חתונה מרגש ואישי שייזכר לאורך שנים. אנחנו מחפשים זוגות שמוכנים להיכנס לנו ללב ולהצטרף למשפחה. למה משפחה? כי זום 18 הוא קודם כל עסק משפחתי - זוג נשוי ואחות :-) אנחנו מחפשים זוגות כיפיים, זורמים, מצחיקים, ספונטניים שרוצים לצאת איתנו למסע יחיד ומיוחד ולעבור חוויה יוצאת דופן, מלאה בזיכרונות מדהימים, שבסופה נהפוך למשפחה אחת גדולה. אנחנו עושים את זה כי כיף לנו לשמוע את המילה "וואו" בסוף כל אירוע. מבחינתנו, כל חתונה היא אחרת ומאחורי כל זוג יש סיפור אחד ומיוחד. אנחנו חווים את הצילום בכל פעם דרך העיניים שלכם וזה מרגש אותנו בכל פעם מחדש. הזוגות שלנו מבינים היום שצלם חתונה הוא לא רק צלם. זה הרבה מעבר, והם יודעים שהם הולכים לעבור חוויה יוצאת דופן. אנחנו מאמינים שיש לעבודה שלנו משמעות גדולה כי בסופו של דבר זו המזכרת היחידה שנשארת לאחר החתונה ולאורך שנים ארוכות.
ידוע גם בתור - zom, zoom

0 קליפים של זום 18

21 המלצות וחוות דעת על זום 18  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת מיה לייבה

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
24/06/2022
האחוזה
אין על אלעד וולדה, סופר מקצועיים, חמודים וכיפיים

חוות דעת מאת אזר ויסברוד

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
15/10/2019
קיו
אנשים מקסימים ממש! אירית ואלעד הם צוות מדהים. מקשיבים, מצחיקים, מקצועיים. מרגיעים ברגעי לחץ . הבחירה הכי טובה שעשינו

חוות דעת מאת מיכאל גולדשטיין

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
01/04/2019
לארה אירועים
מאמינים באהבה ממבט ראשון? אז זה מה שקרה עם אלעד, עדי וכל הצוות של זום 18. מהרגע הראשון שנפגשנו עם אלעד, עוד לפני שבכלל ראינו את תיק העבודות, ידענו שזה זה. ולא טעינו!! אלעד פשוט גרם לנו להרגיש טבעי מול המצלמה והוציא מאיתנו את המיטב. קליל, חברותי, זורם ובעיקר הכי מקצועי שיש. לא הפסקנו לקבל מחמאות על התמונות שיצאו! שוב תודה ענקית לכל הצוות. אלעד המדהים, דוד המקסים ,שהיה הצלם הנוסף, תומר הנהדר, שהיה אחראי על הוידאו וכמובן עדי המקסימה שתמיד היתה זמינה וקשובה להכל. הפכתם את יום החתונה לקחת פחות מלח... עוד

חוות דעת מאת עמי ויזל

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
18/10/2018
Duce
כל הצוות היו פשוט 10. מהפגישה הראשונה שהיו אדיבים מסבירים וגם מצחיקים. דאגו לסגור איתנו את כל הפרטים לפני. ובאירוע דאגו לאווירה זורמת ומשוחררת, להיענות לבקשות שלנו וגם לעשות מה שחשוב. וכמובן תמונות מהממות! ...אלעד הצלם ודוד בוידאו היו פשוט נהדרים וממש היה כיף שהם חלק מהאירוע שלנו. תודה!

חוות דעת מאת הדר אלימלך

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
15/10/2018
הגן בשפיים
עצם העובדה שאחיות של סבתא שלי בנות 90 מתקשרות אלי להגיד לי שהצלמים שלי היו מקסימים- זה כבר אומר הכל!!! אירית, אלעד ועדי!! כמה כיף לנו שאתם ליוויתם אותנו ביום הזה! נתחיל מהפגישה שלנו עם אירית! כבר קלטנו איזה כיף יהיה לנו! הרגיש שהיא הפיקה לנו את האירוע והיא הדריכה אותנו ודאגה לנו! וכמה מחמאות היא קיבלה! האורחים שתמיד מקטרים ומוצאים על מה להתלונן סיפרו לי שניגשו אליה להגיד לה כמה מקסימה היא! אין מצב שלא לאהוב אותה. ואלעדדדדדד ! מספיק שהוא יכנס לחדר להגיד שלום וזהו הוא גורם לכולם לשמוח ולחייך! נ... עוד

מפה והוראות הגעה - זום 18

תל אביב יפו שדרות יהודית 6
הוראות הגעה

לבאים מכיוון צפון:
סע לכיוון איילון דרום. צא ביציאה של לה גארדיה. המשך אל רחוב לה גארדיה ופנה ימינה אל רחוב ברכבת. לאחר 750 מטר פנה ימינה אל מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה פנייה מתונה שמאלה אל גשר מעריב. לאחר 550 מטר פנה פניה מתונה שמאלה אל דרך מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה שמאלה אל מנחם בגין/כביש2. לאחר 150 מטר פנה ימינה של שדרות יהודית והיעד יופיע מימינך.

לבאים מכיוון דרום:
סע לכיוון איילון צפון, כך שתצא ביציאה לעבר נמל התעופה/ירושלים/כביש 1. הצמד לשמאל ועקוב אחר השלטים ללה גארדיה. סע כ3 קילומטר אל דרך השריון/כביש2 ולאחר מכן פנה ימינה אל שדרות יהודית. היעד יופיע מימינך.

עוד