פוקסי מיוזיק - Foxy Music
שירותי מוזיקה

4.9

אודות פוקסי מיוזיק - Foxy Music

FOXY MUSIC פוקסי היא חברת מוזיקה הדוגלת במצוינות, בראשה תמצאו קבוצת DJs עם אהבה אינסופית למוזיקה, ופה זה רק מתחיל... בפוקסי ה- DJs המנוסים והמובילים בענף החתונות, שידעו לתרגם את מה שאתם שומעים בראש למסיבה משוגעת ולערב אחד של פעם בחיים. חשוב לנו שתדעו, שחשוב לנו ! שהחתונה שלכם תשמע נכון, שהמוזיקה בחתונה תותאם לכם, למקום שבחרתם, והכי חשוב - לקהל שלכם. בפוקסי ידעו להמליץ ולכוון אתכם לפסקול המושלם, מתוך נסיון עשיר שצברו באלפי חתונות, אירועים ומסיבות, עם קהלים רבים ומגוונים. אנחנו מאמינים במוזיקה משובחת, מנוסטלגיות בלתי נשכחות ועד ללוהט של הדקה. בטעם טוב, בגיוון, עם הרבה צבעים והמון אהבה, ניצור עבורכם חתונה שכולם ידברו עליה.
ידוע גם בתור - פוקסי מוסיקה

0 קליפים של פוקסי מיוזיק - Foxy Music

37 תמונות של פוקסי מיוזיק - Foxy Music

39 המלצות וחוות דעת על פוקסי מיוזיק - Foxy Music  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Wedding square sm

חוות דעת מאת Ido Omesi על אורי בס

ניתנה לפני 2 חודשים
חתונה
14/03/2022
צל החורש
אורי מדהים ואין יותר מדי מה להוסיף! מקצועי ושירותי מאוד, זמין לכל בקשה ושאלה אהבנו נורא לעבוד איתו, חברים עפו עליו ונהנו כל כך שחלקם שמרו את המספר שלו לאירועים עתידיים. אין עליו!
Photo 165258 square sm

חוות דעת מאת Yudit Zayonchik על איתמר שגיא

ניתנה לפני 3 חודשים
חתונה
07/02/2022
חוות אלנבי
משיחה הראשונה עם איתמר היה חיבור מושלם!!! הבין מה אנחנו רוצים מרגע הראשון!!! היה מקצועי טוב ואדיב מהתחלה ועד שאירוע נגמר!!!!!
Photo 161637 square sm

חוות דעת מאת ניב סרנת על איתמר שגיא

ניתנה לפני 5 חודשים
חתונה
02/12/2021
אביגדור
מספר אחת! מכיר כל שיר וסגנון אפשרי...זה הזוי... התאים את המוזיקה לאויירה בצורה מושלמת, סט שלוש שעות של תקליטים פשוט מדהים!
Photo 155974 square sm

חוות דעת מאת דנה עמיר

ניתנה לפני 7 חודשים
חתונה
22/10/2021
White
שחר רונן העיף אותו באוויר! היה ממש קשוב לסגנון שלנו ודאג שלא תהיה מסיבה עם שירים מאוד "גנריים"... מקצוען והרים לנו מסיבה מהסרטים שלא רצינו שתיגמר
Wedding square sm

חוות דעת מאת אורן מירון על איתמר שגיא

ניתנה לפני 8 חודשים
חתונה
26/09/2021
חוות אלנבי
לא יכולנו לבחור במישהו מתאים יותר!!! אין גבול להשקעה והאהבה שקיבלנו. תודה רבה על הכל!!!

מפה והוראות הגעה - פוקסי מיוזיק - Foxy Music

תל-אביב שדרות יהודית 6
הוראות הגעה

לבאים מכיוון צפון:
סע לכיוון איילון דרום. צא ביציאה של לה גארדיה. המשך אל רחוב לה גארדיה ופנה ימינה אל רחוב ברכבת. לאחר 750 מטר פנה ימינה אל מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה פנייה מתונה שמאלה אל גשר מעריב. לאחר 550 מטר פנה פניה מתונה שמאלה אל דרך מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה שמאלה אל מנחם בגין/כביש2. לאחר 150 מטר פנה ימינה של שדרות יהודית והיעד יופיע מימינך.

לבאים מכיוון דרום:
סע לכיוון איילון צפון, כך שתצא ביציאה לעבר נמל התעופה/ירושלים/כביש 1. הצמד לשמאל ועקוב אחר השלטים ללה גארדיה. סע כ3 קילומטר אל דרך השריון/כביש2 ולאחר מכן פנה ימינה אל שדרות יהודית. היעד יופיע מימינך.

עוד