פוקסי מיוזיק - Foxy Music
שירותי מוזיקה

4.9

אודות פוקסי מיוזיק - Foxy Music

FOXY MUSIC פוקסי היא חברת מוזיקה הדוגלת במצוינות, בראשה תמצאו קבוצת DJs עם אהבה אינסופית למוזיקה, ופה זה רק מתחיל... בפוקסי ה- DJs המנוסים והמובילים בענף החתונות, שידעו לתרגם את מה שאתם שומעים בראש למסיבה משוגעת ולערב אחד של פעם בחיים. חשוב לנו שתדעו, שחשוב לנו ! שהחתונה שלכם תשמע נכון, שהמוזיקה בחתונה תותאם לכם, למקום שבחרתם, והכי חשוב - לקהל שלכם. בפוקסי ידעו להמליץ ולכוון אתכם לפסקול המושלם, מתוך נסיון עשיר שצברו באלפי חתונות, אירועים ומסיבות, עם קהלים רבים ומגוונים. אנחנו מאמינים במוזיקה משובחת, מנוסטלגיות בלתי נשכחות ועד ללוהט של הדקה. בטעם טוב, בגיוון, עם הרבה צבעים והמון אהבה, ניצור עבורכם חתונה שכולם ידברו עליה.
ידוע גם בתור - פוקסי מוסיקה

0 קליפים של פוקסי מיוזיק - Foxy Music

37 תמונות של פוקסי מיוזיק - Foxy Music

52 המלצות וחוות דעת על פוקסי מיוזיק - Foxy Music  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת roni morhaim על איתמר שגיא

ניתנה לפני 4 חודשים
חתונה
03/12/2023
חוות אלנבי
איתמר היה מצוין ומקסים!! הוא היה הדיג׳יי בחתונה שלנו לפני יומיים וכוחם התלהבו ממש. זרם איתנו על כל מה שרצינו והיה מקסים. מומלץ בחום!!!!

חוות דעת מאת מתן רודמן על אורי בס

ניתנה לפני 7 חודשים
חתונה
08/09/2023
האחוזה
וואו, מדהים ומכושר הבחירה הכי טובה שעשינו

חוות דעת מאת לירון שעבן על איתמר שגיא

ניתנה לפני 8 חודשים
חתונה
11/08/2023
חוות אלנבי
איתמר האלוף הפך לנו את האירוע למושלם! זמין תמיד מקצוען אמיתי!!!!! זרם איתנו לאורך כל ההכנות ובאירוע עצמו! תודה על הכל מעריכים ואוהבים❤️🙏

חוות דעת מאת Michal Barak על איתמר שגיא

ניתנה לפני 9 חודשים
חתונה
05/07/2023
חוות אלנבי
איתמר הוא פשוט דיג'יי מושלם! מעבר לעובדה שהיה לו סופר חשוב להסתנכרן על מה אנחנו אוהבים ומה מתאים לנו, מלא מהאורחים שלנו אמרו לנו תוך כדי ולאחר האירוע איזה דיג'יי תותח הוא! בגדול אני חושבת שאחת ההחלטות הכי טובות שלנו באירוע הייתה ללכת לאיתמר שגיא, כי באמת שיכולנו לסמוך עליו בעיניים עצומות והוא עשה עבודה וואו

חוות דעת מאת Tal Levine על מידן אלון

ניתנה לפני 10 חודשים
חתונה
23/06/2023
ECO
בחיים לא שנאתי בן אדם על זה שהוא גרם לי לרקוד עד שהייתי מושבת יומיים למיטה עם התכווציות שרירים! מידן אתה מס' 1 , הפלאפון קורס מהודעות כמה אתה מטורף!

מפה והוראות הגעה - פוקסי מיוזיק - Foxy Music

תל-אביב שדרות יהודית 6
הוראות הגעה

לבאים מכיוון צפון:
סע לכיוון איילון דרום. צא ביציאה של לה גארדיה. המשך אל רחוב לה גארדיה ופנה ימינה אל רחוב ברכבת. לאחר 750 מטר פנה ימינה אל מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה פנייה מתונה שמאלה אל גשר מעריב. לאחר 550 מטר פנה פניה מתונה שמאלה אל דרך מנחם בגין. לאחר 200 מטר פנה שמאלה אל מנחם בגין/כביש2. לאחר 150 מטר פנה ימינה של שדרות יהודית והיעד יופיע מימינך.

לבאים מכיוון דרום:
סע לכיוון איילון צפון, כך שתצא ביציאה לעבר נמל התעופה/ירושלים/כביש 1. הצמד לשמאל ועקוב אחר השלטים ללה גארדיה. סע כ3 קילומטר אל דרך השריון/כביש2 ולאחר מכן פנה ימינה אל שדרות יהודית. היעד יופיע מימינך.

עוד