אודות Salute

Salute הינה חברה לשירותי בר ואירועים- בין המובילות בתחום. אנו מספקים שירותי בר למגוון רחב של אירועים:חתונות, בר/ בת מצווה, אירועים עסקיים, כנסים ומסיבות. Salute עובדת בשיתוף פעולה עם בכירי המפיקים בתחום. הקו המנחה של צוות Salute הינו הפרפקציוניזם, שירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות והכי חשוב- צוות ברמנים ייצוגי ומגובש אשר יהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!!!
ידוע גם בתור - סאלוט, סלוט, salote, salut, salot

0 קליפים של Salute

0 גלריות תמונות של Salute

9 המלצות וחוות דעת על Salute  
4.5


איכות ומקצועיות
4.5
זמינות
4.5
אדיבות ושירותיות
4.5
תמורה להשקעה
4.5

חוות דעת מאת יובל אלון

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
19/06/2019
טרה
אלעד, בן וכל צוות הבר של סאלוט - מקצוענים אמיתיים, נחמדים, שמחים ודאגו שכל האורחים יקבלו בדיוק מה שהם רוצים. אלכוהול איכותי ללא פשרות, שירות מעולה. שמחים שבחרנו בכם לאירוע שלנו !!

חוות דעת מאת עדן קטרי

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
05/07/2018
טרה
התחתנו בטרה ב- 5.7.18 הצוות של salute דאגו להשקות את האורחים לצאת לרחבה ולעשות שמח (צייסרים לכל דורש כאשר הברמנית על כתפיו של הברמן) בקיצור עשו לנו קרנבל והקפיצו את האווירה! אלופיםם!

חוות דעת מאת נועה לובטון

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
04/07/2018
טרה
במפגש הראשון ישבנו עם אלעד מסאלוט הוא הבטיח לשלוח לנו במייל את כל המחירים עליהם דיברנו הוא לא שלח ולא ענה גם למס הודעות ששלחנו לו כיומיים לפני הארוע יצר איתנו קשר בן מסאלוט והתנהלנו מולו לאחר מכן המחירים שהציעו לנו היו גבוהים ואנחנו הבאנו את האלכוהול פרימיום בנפרד לקחנו מהם את התוספות לשתיה. הפידבקים על הברמנים היו מצויינים האורחים אמרו שקיבלו שירות מעולה.

חוות דעת מאת אלעד

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
27/06/2018
טרה
חייב לציין שבן איש הקשר והאחראי על הבר היה מתחת לכל ביקורת. בפגישה הראשונית עם אלעד מנהל הבר אלעד נתן לנו מחירים בע"פ ולאחר כמה ימים שהייתי צריך לתזכר אותו שלח הצעת מחיר גבוהה ממה שאמר בפגישה לקראת האירוע כשאמרתי לבן שאנחנו לוקחים רק חבילת בסיס ולא משדרגים דרכם בגלל המחיר היחס נהייה מחפיר ביקש ממני חשבונית של הקנייה אמר שאלכוהול מהדיוטי פרי לא יכול להכנס לאולם ביקשנו ממנו רשימת קוקטיילים שנרשום על הבר ובכוונה נתן שמות של קוקטיילים משנות השמונים למרות שביקשנו עדכניים יותר. כשדיברתי עם משגיח הכ... עוד

חוות דעת מאת ראובן אנקונה

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
19/10/2017
טרה
ברמנים שפיצים שירות אדיב מהיר מקצועי ומלא מלא שמחהה!!