אודות Salute

Salute הינה חברה לשירותי בר ואירועים- בין המובילות בתחום. אנו מספקים שירותי בר למגוון רחב של אירועים:חתונות, בר/ בת מצווה, אירועים עסקיים, כנסים ומסיבות. Salute עובדת בשיתוף פעולה עם בכירי המפיקים בתחום. הקו המנחה של צוות Salute הינו הפרפקציוניזם, שירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות והכי חשוב- צוות ברמנים ייצוגי ומגובש אשר יהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!!!
ידוע גם בתור - סאלוט, סלוט, salote, salut, salot

0 קליפים של Salute

0 גלריות תמונות של Salute

8 המלצות וחוות דעת על Salute  
4.4


איכות ומקצועיות
4.4
זמינות
4.4
אדיבות ושירותיות
4.4
תמורה להשקעה
4.4
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת עדן קטרי

יולי 5, 2018
חתונה
טרה
התחתנו בטרה ב- 5.7.18 הצוות של salute דאגו להשקות את האורחים לצאת לרחבה ולעשות שמח (צייסרים לכל דורש כאשר הברמנית על כתפיו של הברמן) בקיצור עשו לנו קרנבל והקפיצו את האווירה! אלופיםם!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת נועה לובטון

יולי 4, 2018
חתונה
טרה
במפגש הראשון ישבנו עם אלעד מסאלוט הוא הבטיח לשלוח לנו במייל את כל המחירים עליהם דיברנו הוא לא שלח ולא ענה גם למס הודעות ששלחנו לו כיומיים לפני הארוע יצר איתנו קשר בן מסאלוט והתנהלנו מולו לאחר מכן המחירים שהציעו לנו היו גבוהים ואנחנו הבאנו את האלכוהול פרימיום בנפרד לקחנו מהם את התוספות לשתיה. הפידבקים על הברמנים היו מצויינים האורחים אמרו שקיבלו שירות מעולה.
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת אלעד סבג

יוני 27, 2018
חתונה
טרה
חייב לציין שבן איש הקשר והאחראי על הבר היה מתחת לכל ביקורת. בפגישה הראשונית עם אלעד מנהל הבר אלעד נתן לנו מחירים בע"פ ולאחר כמה ימים שהייתי צריך לתזכר אותו שלח הצעת מחיר גבוהה ממה שאמר בפגישה לקראת האירוע כשאמרתי לבן שאנחנו לוקחים רק חבילת בסיס ולא משדרגים דרכם בגלל המחיר היחס נהייה מחפיר ביקש ממני חשבונית של הקנייה אמר שאלכוהול מהדיוטי פרי לא יכול להכנס לאולם ביקשנו ממנו רשימת קוקטיילים שנרשום על הבר ובכוונה נתן שמות של קוקטיילים משנות השמונים למרות שביקשנו עדכניים יותר. כשדיברתי עם משגיח הכשרות באולם התברר שאפשרי להכניס אלכוהול מהדיוטי פרי ולא צריך קבלה על הקנייה. ביום האירוע כשהגענו לאולם התברר שבן בהחלטה משותפת עם המשגיח כשרות לא אישרו את הקאווה שקנינו למרות שהיא כשרה באישור חתם סופר והבד"ץ בגלל שלא בושלה ( דבר שלא נאמר לפני כן ולא היינו יכולים לדעת אגב בן ציין שזה קורה להרבה זוגות אצלהם דבר שקצת הזוי שלא מתריעים) דבר נוסף הבטיחו מתחילת הדרך שהברמנים יכנסו לרחבה עם אלכוהול וישקו את האורחים דבר שלא קרה אפילו פעם אחת לסיכום חוויה ממש לא נעימה ואם הייתה אפשרות אחרת היינו מביאים בר חיצוני
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת ראובן אנקונה

אוקטובר 19, 2017
חתונה
טרה
ברמנים שפיצים שירות אדיב מהיר מקצועי ומלא מלא שמחהה!!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת אמיר יזרעאלי

אוקטובר 2, 2017
חתונה
טרה
ישבנו עם בן מנהל הבר של סאלוט בר בן היה סבלני וענה לנו על כל השאלות ובא לקראתנו ופשוט היה אלוף הוא וכל הצוות עשו לנו שמח בחתונה לנו ולאורחים והיום אחלה של צוות פשוט אין לי מילים להודות
עוד