ג'ספר בר
שירותי בר

4.9

אודות ג'ספר בר

ידוע גם בתור - Jasper bar

0 קליפים של ג'ספר בר

0 גלריות תמונות של ג'ספר בר

5 המלצות וחוות דעת על ג'ספר בר  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.8
אדיבות ושירותיות
4.8
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת אדר וקובי

ניתנה לפני בערך שנה אחת
אירוע כללי
01/05/2023
הגן בשפיים
הצוות של ג'ספר הקשיב לדרישות הספציפיות (מאוד) שלנו לגבי סוגי האלכוהול שנגיש באירוע והשירות שאנחנו מצפים שיוגש לאורחים (אפילו מהם הקוקטיילים שאנחנו מצפים מהם לדעת להכין!) מנהל הבר היה אדיב ותקשר איתנו לפני האירוע לוודא שכל מה שאנחנו רוצים יקרה, ובמהלך הערב צוות הבר דאג שהאורחים יהנו.

חוות דעת מאת נועה בן זאב

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
06/09/2022
הגן בשפיים
וואו! מהרגע שעמית פנה אלינו עם רשימת הקוקטיילים להרחבה לא יכולנו לוותר על זה. בערב הטעימות באולם הגן בשפיים הצוות של ג'ספר היה, הסביר לנו על הקוקטיילים והם היו פשוט מדהימים. מעבר לחבילת הבר הבסיסית, כל האורחים החמיאו על הקוקטיילים בקבלת הפנים מה שהוסיף לחוויה בחתונה. עמית היה זמין עבורנו לכל שאלה וניר מנהל הבר באירוע היה מאוד אדיב ומקצועי.

חוות דעת מאת יואב נפשי

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
12/11/2019
קיו
אדירים! אלכוהול מעולה, תפריט בסיסי שהוא בכלל לא בסיסי. צוות מקצוען, עושים את העבודה כמו שצריך ומתקתקים הכל! ברגע שסגרנו איתם הבנות שכל נושא האלכוהול בחתונה פשוט יכול לרדת לנו מהראש... שדרגנו עם רכב צ'ייסרים שגרם לאנשים לא להפסיק לשתות כל הערב.

חוות דעת מאת sveta sabin

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
19/08/2019
קיו
כל צוות הברמנים באירוע היה מקסים,חייכן וסופר מקצועי!!!

חוות דעת מאת נואית ויליגר

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
28/06/2018
צל החורש
וואו! פשוט מה שעשה לנו את האירוע ללא ספק!!! מי היה מאמין שעוד בתחילת הדרך באמת חשבנו פעמיים אם כדאי להשקיע בבר קוקטיילים לצד הבר הרגיל של מקום האירוע. אין ספק שהבחירה באיתמר והצוות המדהים שלו הייתה הטובה שעשינו! לאורך כל הערב החל משלב קבלת הפנים ועד אחרון הרוקדים הצוות המסור הכין אינספור קוקטיילים מדהימים טעימים ופוטוגניים להפליא ואפילו טרחו להוציא צ'ייסרים מדהימים לרחבה ולרקוד איתנו! אז אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם מחמוד לכזה שלא יפסיקו לדבר עליו אין ספק שהג'ספר הם הבחירה הכי חשובה ... עוד