איתמר שגיא
תקליטנים - DJ

4.9

אודות איתמר שגיא

איתמר שגיא – אחד מתקליטני האירועים המוכשרים והמנוסים בישראל. אנרגטי ובעל כריזמה אדירה, מופיע דרך קבע בגני האירועים המובילים בארץ לצג הופעות תדירות במועדונים הנחשבים בעולם. איתמר ניחן ביכולת מופלאה לקרוא קהל, בעל עומק מוסיקלי אדיר וזאת לצד היותו כיום אחד המפיקים המבריקים בתחומו כאשר באמתחתו עשרות סינגלים ששוחררו בשנים האחרונות.
ידוע גם בתור - Itamar Sagi

קליפ אחד של איתמר שגיא

0 תמונות של איתמר שגיא

20 המלצות וחוות דעת על איתמר שגיא  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת roni morhaim

ניתנה לפני 3 חודשים
חתונה
03/12/2023
חוות אלנבי
איתמר היה מצוין ומקסים!! הוא היה הדיג׳יי בחתונה שלנו לפני יומיים וכוחם התלהבו ממש. זרם איתנו על כל מה שרצינו והיה מקסים. מומלץ בחום!!!!

חוות דעת מאת לירון שעבן

ניתנה לפני 7 חודשים
חתונה
11/08/2023
חוות אלנבי
איתמר האלוף הפך לנו את האירוע למושלם! זמין תמיד מקצוען אמיתי!!!!! זרם איתנו לאורך כל ההכנות ובאירוע עצמו! תודה על הכל מעריכים ואוהבים❤️🙏

חוות דעת מאת Michal Barak

ניתנה לפני 8 חודשים
חתונה
05/07/2023
חוות אלנבי
איתמר הוא פשוט דיג'יי מושלם! מעבר לעובדה שהיה לו סופר חשוב להסתנכרן על מה אנחנו אוהבים ומה מתאים לנו, מלא מהאורחים שלנו אמרו לנו תוך כדי ולאחר האירוע איזה דיג'יי תותח הוא! בגדול אני חושבת שאחת ההחלטות הכי טובות שלנו באירוע הייתה ללכת לאיתמר שגיא, כי באמת שיכולנו לסמוך עליו בעיניים עצומות והוא עשה עבודה וואו

חוות דעת מאת אנה סלבוק

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
06/12/2022
חוות אלנבי
איתמר דיג'יי אדיר! הוא ממש חברה'מן, הבין בדיוק מה רצינו מבחינת המוזיקה, ותקלט בעמדת תקליטים גם בקבלת פנים שזה היה אדיר. עשה הכול במחיר לכל כיס.

חוות דעת מאת אוראל נגר

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
20/11/2022
ירוק על המים
אישיות מדהימה, מרים את האווירה כבר מהמפגש הראשון. אנחנו זוג דתי והוא הצליח לעשות את כל הגיוונים במינון מושלם ובמקצועיות! גם החסידי היה מטורף וגם המוסיקת פופ המקפיצה בסוף היתה מטורפת וגם קשובה לבקשותינו. קחו ותהנו מראש שקט.