ברנע - Barnea Dj's
שירותי מוזיקה

5.0

אודות ברנע - Barnea Dj's

ברנע "דיג'ייס" הוקמה בשנת 2001 על ידי ענת וערן ברנע . לערן חברו יחד ארבעה "דיג'ייס" מוכשרים: נדב ציון, צחי גרין, גיא ארגמן ותומר בן דרור. לכולנו "רפרטואר" של שנים בתחום המוזיקה לאירועים, למועדונים ולהפקות גדולות בארץ ובעולם. העבודה במרוצת השנים הביאה אותנו ליצירת נוסחה, ההופכת כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת עבורך כלקוח בפרט ועבור כל אורחיך. דרך המוסיקה אנו מגשימים חלומות, אנו רואים לנגד עינינו מימוש חלומכם לכדי מציאות בעזרת הקשבה, ייעוץ, הכוונה והחיבור איתכם. כמוזיקאים, כאלה שמוזיקה זורמת בעורקיהם, השולטים בכל סגנונות המוזיקה הקיימים, נחשפים לחדשים ומשלבים אותם יחדיו בסינרגיה מושלמת לאורך כל האירוע.
ידוע גם בתור - ברנה, ברנא

0 קליפים של ברנע - Barnea Dj's

0 תמונות של ברנע - Barnea Dj's

28 המלצות וחוות דעת על ברנע - Barnea Dj's  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Wedding square sm

חוות דעת מאת ליאור כהן על ערן ברנע

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
24/02/2020
ג'ונה
וואו וואו וואו! ערן הוא אדם עם אנרגיות מטורפות ובלתי נגמרות. אין אורח שלא ציין איזה דיג'יי אדיר היה לנו בחתונה. כבר מהפגישות הראשונות הבנו שיש לנו עסק עם איש מקצוע מטורף ובחתונה זה בתעלה על הדמין. הרחבה לא הייתה ריקה לשניה, יש לערן יכולת לדייק את האורחים מבחינת המוזיקה יחד עם הסגנון שלנו והוא באמת שדרג את הערב מכל בחינה אפשרית. ערן מציע כאטרקציה צמידי לד מטורפים שמחולקים בשעה יחסית מאוחרת לכל הרחבה. זה מעלה את המסיבה עוד שלב, האורחים עפו על זה וזה הקפיץ והרים בטירוף. דיג'יי אלוף שממליצות עליו... עוד
Wedding square sm

חוות דעת מאת יובל בנימין על נדב ציון

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
14/02/2020
קומה 49 - מגדל עגול
אמנם הדגש באירוע שלנו לא היה מסיבת ריקודים, אלא קבלת הפנים והטקס המרגש, אך לא יכולנו לבחור בדי ג'יי מוצלח יותר. נדב מקסים וידע בדיוק לזהות את הצרכים שלנו, ולהתאים מראש את המוזיקה שתתאים לכל חלק בחתונה. עזר מאוד בדילמת שיר חופה. מומלץ מכל הלב!
Photo 127538 square sm

חוות דעת מאת יריב יוזם על ערן ברנע

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
12/12/2019
בית על הים
סופרסטאר. מחובר לאירוע. מחובר לאנשים. חי ונהנה מהעבודה שהוא עושה כאילו זה לאירוע של עצמו. הרחבה היתה מלאה כל הזמן עד 02:00 בלילה ואנשים לא הפסיקו לרקוד. עשה לנו ערב בלתי נשכח!
Photo 122438 square sm

חוות דעת מאת שי בללי

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
10/11/2019
ג'ונה קלאב
רמה גבוהה של שירותיות ומקצועיות יחדיו שעשו לנו אירוע מושלם.
Wedding square sm

חוות דעת מאת נופר רהב על נדב ציון

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
20/09/2019
אביגדור
נדב ציון די ג׳יי נדיר! מהפגישה הראשונה התאהבנו בו ובאירוע עצמו הבנו שהוא האחד! הרים את הרחבה, קרא את הקהל ופשוט ניצח על ערב מושלם ! תודה רבה ❤️