חנן אלאלוף - Hanan L-Alouf
תקליטנים - DJ

5.0

אודות חנן אלאלוף - Hanan L-Alouf

ידוע גם בתור - חנן אל אלוף, hanan al alouf, hanan alalouf, hanan lalouf

0 קליפים של חנן אלאלוף - Hanan L-Alouf

0 גלריות תמונות של חנן אלאלוף - Hanan L-Alouf

8 המלצות וחוות דעת על חנן אלאלוף - Hanan L-Alouf  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת Yasmin Yasur

ניתנה לפני בערך 4 שנים
חתונה
25/12/2019
גני כנען
חנן האלוף!!!!!!! 💫💫💫 על חנן שמעתי בשניה שבה הציעו לי נישואים. אח שלי לא נתן לי מנוחה ואמר שאין מצב שאני בוחרת במישהו אחר. וכך היה. 😎 וזאת אשכרה היתה אחת הבחירות הטובות שעשיתי! חנן הוא נשמה טהורה, מעבר לכך שהרחבה היתה מלאה כול הלילה והיה נדיר ברמות, חנן הוא אדם מדהים עם לב ענק , שירותי ומקצועי שמחמם את הלב!

חוות דעת מאת שי בצלאל

ניתנה לפני בערך 4 שנים
חתונה
05/12/2019
עדן- גן האירועים
ידענו שאנחנו רוצים את חנן עוד לפני שהיה לנו תאריך. לא היה לנו ספק שהוא ירים לנו את החתונה לגבהים כאלה!. אבל למרות כל הציפיות שהיו לנו, הוא הצליח בגאונותו לעלות על כולן!!! היה פשוט מדהים! ללא ספק מספר 1 :) חנן תודה לך שעשית את החתונה שלנו מושלמת!

חוות דעת מאת יעל סאס

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
04/07/2019
1947
וואו וואו וואו! איזה חתונה הוא עשה לנו. מספר אחת בכל העולם כולו. די ג'יי שמקומו בטומארולנד ואולטרא. ידע לשלב את כל סגנונות המוזיקה שביקשנו ( שיתאימו לכל משתתפי האירוע) אנרגיות בשמיים, חיוך שלא יורד, שמחת חיים ו-וואלה, חבר לחיים. מהשיחה הראשונה בטלפון ועד החתונה ידענו שאין בכלל ספק מי ינגן אצלנו באירוע. מי שמחפש לעצמו מסיבה כזו שלא יפסיקו לדבר עליה ולא ישכחו אותה... חנן הוא האיש!!!

חוות דעת מאת מודי נעים

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
30/08/2018
WIN
חנן האלוף מספר אחת! 👑 קודם כל רצינו שתדע שאין עליךךךךךך! 🤩 כבר מהחתונה של אחותי לפני 3 שנים ידעתי שאבחר בך להיות הדיג'יי שלי בחתונה! אתה פשוט מדהים! זכינו בדיג'יי הכי תותח שקיים ובחבר לחיים! יש לך אנרגיות חיוביות, חיוך שלא יורד מהפנים לרגע, ברק בעיניים, שמחת חיים ואופי מדהים. גרמת לנו לאושר עצום עוד מהפגישה הראשונה, במהלך הפגישות האחרות והדובדבן שבקצפת - ערב החתונה האדיר שלנו. החתונה שלנו הייתה הרבה הרבה יותר ממושלמת בזכותך! אין לנו מילים לתאר את איך שאתה יודע להתאים לקהל את סגנון המוזיקה בצו... עוד

חוות דעת מאת חיים דלעי

ניתנה לפני בערך 6 שנים
חתונה
18/12/2017
הגלריה
חנן את אל ואלוף! מה שאתה עשית לנו בערב החשוב בחיינו היה לא פחות ממצוין +++ (בלי להגזים) תודה על הסבלנות המסירות והחברות. מקצוען אמיתי עם תעודות תודה רבה על הכללל ויש על מה להודות אוהבים מאווווד ויקי וחיים דלעי