אקפלה - Acapella Dj's
תקליטנים - DJ

4.7

אודות אקפלה - Acapella Dj's

השם אקפלה נבחר מפני שהחברה יוצרת את הרמיקסים בצורה עצמאית ע"י שימוש באקפלות שונות ולא מורידה את השירים מהאנטרנט כמו רוב החברות בתחום. מכיוון שאנו משתמשים באקפלות לכל שיר, הרמיקס יוצא נקי ואנו מלבישים לכל שיר את המקצב שמתאים לו. אז אם יש איזשהו שיר שתמיד רציתם שיתנגן בחתונה שלכם והוא נשמע לכם קצת איטי או לא מתאים- אנו נשנה אותו במיוחד בשבילכם! אקפלה היא חברה צעירה ודינמית ובה מספר תקליטנים, ותיקים וצעירים, מהמובילים בתחום. ביחד, אנחנו יוצרים משהו חדש וייחודי עבור האירוע שלכם. אקפלה שמה דגש על רמת שירות גבוהה, סבלנות ואדיבות.

0 קליפים של אקפלה - Acapella Dj's

0 גלריות תמונות של אקפלה - Acapella Dj's

27 המלצות וחוות דעת על אקפלה - Acapella Dj's  
4.7


איכות ומקצועיות
4.7
זמינות
4.8
אדיבות ושירותיות
4.7
תמורה להשקעה
4.7

חוות דעת מאת שרית אמיר

ניתנה לפני 3 חודשים
בת מצווה
04/03/2024
קדם מתחם אירועים
ליובל הגענו דרך המלצה של יאנה מ"קדם מתחם ארועים". אחד האנשים הנעימים והנדירים! במשפט אחד הוא הרגיע "אף אחד לא ישב בארוע" וכך היה!!!!! לאורך כל הארוע ניגשו אלינו אורחים ופרגנו על המוזיקה. סוף סוף היה אפשר לרקוד!!!!!! לאחרונה כל ארוע שהיינו בו נשמע אותו הדבר מתחילת הערב ועד סופו, לא אצל יובל שדאג לגוון ולהשמיע הכל מהכל, ידע לקרוא את הקהל ולשמח אותו. תודה על הכל!!!

חוות דעת מאת חיננית פנסו

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
13/03/2023
קדם מתחם אירועים
יובל בעל אישיות מדהימה, ידע לגוון במוסיקה בהתאם לקהל, , ערב מדהים

חוות דעת מאת משה סטרימלינג

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
05/12/2022
ARYA
יובל הדיג'יי הכי מדהים שפגשתי אי פעם, ידע להקפיץ את הקהל ולגרום לנו לרקוד שעתיים רצוף! אנחנו והאורחים נהנו מכל רגע וממליצים לכולם!

חוות דעת מאת נעם בר

ניתנה לפני 6 חודשים
חתונה
04/11/2022
הגלריה
ספק מושלם! יובל ענבר נתן יחס מההתחלה הכי נעים שיש, היה קשוב ונכנס לראש שלנו. היה הספק שהכי סמכנו עליו

חוות דעת מאת יהונתן פרי

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
14/10/2022
קיסר ים
קיבלנו את המס' של יובל דרך האולם שבו התחתנו (קיסר ים), חייבים להגיד שכבר מהשיחה הראשונה עוד לפני הפגישה היו ווייבים מאוד טובים. כבר בפגישה הראשונה עם יובל ידענו שנסגור איתו את החוזה, זה היה לנו ברור מאותה פגישה שאותו אנחנו נרצה אותו אצלנו בחתונה. יובל היה זמין לכל אורך התהליך וקשוב, רמת השיח איתו היא בגובה העיניים. גם בבחירת המוזיקה הוא נתן לנו מגוון רחב של מוזיקה לבחור ממנה, מחולקת לפי סוגים וקטגוריות ככה שהיה לנו מאוד קל להבין מה הכיוון שאנחנו מחפשים. התקשורת עם יובל, הזמינות שלו מאוד מאוד ... עוד