ארז גולדשטיין
תקליטנים - DJ

5.0

אודות ארז גולדשטיין

ארז גולדשטיין כיום בן 36 התחיל את דרכו כתקליטן לפני כ-22 שנה. עובד בתחום האירועים מעל 14 שנים,מתוכם כ-4 שנים בארה"ב בתחום המועדונים, והחתונות . החל לעסוק במוסיקה בשל אהבתו למוסיקה בגיל 13. מתמחה בכל סגנונות המוסיקה-FREESTYLE, ובונה את הערב מהגעת ראשון המוזמנים ועד אחרון העוזבים בהרבה מחשבה כי זהו היום הכי חשוב בחיי הזוגיות שלכם. במהלך השנים ניגן במעדונים ובמסיבות ענק המובילות בארץ ובעולם, מסיבות בקייב שבאוקרינה, מועדונים וחתונות בכל רחבי ארה"ב ,חתונות ואירועים באירופה. עוד בצעירותו היה ממובילי ה DJ'S בארץ וסחף אחריו אלפי בליינים בכל שבוע.
ידוע גם בתור - ארז גולדשטיין, Erez Goldstein

0 קליפים של ארז גולדשטיין

0 גלריות תמונות של ארז גולדשטיין

6 המלצות וחוות דעת על ארז גולדשטיין  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 153896 square sm

חוות דעת מאת Shir Shalev

ניתנה לפני 9 חודשים
חתונה
09/08/2021
ערוגות בושם
אין מילים לתאר את האיש המדהים הזה! דייג'י מוכשר ברמות שגרם לכולנו לרקוד ולאנשים לא לרדת מהרחבה עד 2 בלילה, ואדם פשוט מקסים ונעים שהתחברנו אליו מהשנייה הראשונה. הוא מבין את הקהל ואת הראש של הזוג ופשוט עשה לנו את החתונה הכי כיפית ושמחה שאפשר לדמיין. לא היינו מחליפים אותו בשום דייג'י אחר. הוא א-ג-ד-ה!
Photo 95420 square sm

חוות דעת מאת יערה גורדון

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
22/06/2018
ערוגות בושם
מושלם!!! הרים את האירוע וגרם לזה שהרחבה תהיה מלאה לאורך על האירוע ליותר מ3 שעות! המפגשי הכנה איתו היו מאוד נעימים והוא ממש קלט את הראש שלנו והרכיב פליליסט מושלם לנו תוך כדי שבאירוע עצמו הוא קרא כל הזמן את המצב על הרחבה וידע להתאים את השיר הבא לאורחים. בקיצור היה אדיר! ממש ממש ממליצים על ארז!
Wedding square sm

חוות דעת מאת זיו כץ

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
25/01/2018
שמיים וארץ
החיבור עם ארז היה מיוחד מהרגע הראשון. הוא ידע להרגיש את הקהל בחתונה ולהתאים את סגנון המוסיקה ובזכותו אנשים לא הפסיקו לרקוד.
Wedding square sm

חוות דעת מאת לימור טובול

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
17/10/2017
הלורנס
ארז המקצוען הבין שמדובר באורחים לא צעירים שהמוסיקה צריכה להיות מותאמת לבני הארבעים פלוס והוא בקפידה יתרה בחר את השירים המתאימים באומנות יתרה. והרי אירוע מוצלח תלוי במוסיקה טובה ואין ספק שארז עשה זאת לעילה ועילה בצורה הטובה ביותר והמדוייקת להפליא.
Photo 66905 square sm

חוות דעת מאת דולב דינר

ניתנה לפני מעל 4 שנים
חתונה
18/09/2017
שמיים וארץ
תותח על! שילב את כל הסגנונות וזרם עם הקהל. ריקודים שנמשכו עד שלוש לפנות בוקר בחתונה שנערכה ביום שני.