פלוואר בוט
עיצוב

5.0

אודות פלוואר בוט

מאז ומתמיד תחום העיצוב והאירועים משך אותי. השילוב בין השניים הוא מובן מאליו, אבל אף פעם לא בחרתי ב"מובן מאליו". כבר תקופה שאני עוסקת באירועים, אבל דווקא עולם הפרחים הוא חדש לי. אני חושבת שכשמישהו באמת אוהב את מה שהוא עושה, באמת חשוב לו לתת את המיטב ולהיות ייחודי - יכול להצליח בהכל. זאת האהבה שלי. עיצוב, אירועים וכל הזדמנות לבטא את היצירתיות שלי. אם אני יכולה לעשות את כל זה ובנוסף לגרום לאנשים לחייך? זה באמת מספיק לי. בחרתי לאתגר את עצמי ולחשוב מחוץ לקופסא, לאן עוד אפשר לקחת את העולם הזה, איך אני מדמיינת את האירוע המושלם? מה הטאץ' אפ האחרון? וזה פשוט עלה. ה"פלוואר בוט" זה רעיון. יכול להיות שהוא לא יתאים לכל אחת ולכל אירוע, יכול להיות שלא תתלהבו כמוני, יכול להיות שיש את אותו רעיון לעוד הרבה אחרים. אבל אם אתם מחפשים משהו קצת שונה, אוהבים פרחים, רוצים להפתיע ולעשות דברים עם מעט מחשבה והמון עם הלב, אני פה בשבילכם. (:

מידע נוסף

כללי
אזור פעילות: כל הארץ
שירותים נוספים
עיצוב מרכזי שולחן:
עיצוב קבלת פנים:
ידוע גם בתור - FLOWER BOOTH

0 קליפים של פלוואר בוט

0 גלריות תמונות של פלוואר בוט

4 המלצות וחוות דעת על פלוואר בוט  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת מאי אליהו

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
24/04/2021
תל יצחק - Kitchen & Garden
למרות שסגרנו את העיצוב מול ספיר ממש ברגע האחרון היא נתנה לנו את ההרגשה שאנחנו בידיים טובות, כל עיצוב שהיא שלחה קלע בול לטעם שלנו עד כדי כך שלא רצינו לשנות כלום. כשהגענו למקום העיצוב התעלה על כל הציפיות שהיו לנו, לא הפסקנו לקבל מחמאות על סידורי השולחן המדהימים והקישוטים המשלימים! הכל היה בטוב טעם, מדוייק ואיכותי! שווה כל שקל!

חוות דעת מאת אלישבע אברמוביץ

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
22/03/2019
הגלריה
ספיר המקסימה, קשובה, מקצועית, נעימה. הדוכן והעיצוב היו מהממים, האורחים לא מפסיקים להחמיא

חוות דעת מאת Shira Arieli

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
28/02/2019
הגלריה
ספיר מקסימה, היה קל וכיף לעבוד איתה והעיצוב יצא מהמם ובדיוק כמו שרצינו!

חוות דעת מאת יוני שורר

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
04/10/2017
האחוזה
ספיר הייתה זמינה תמיד לכל בקשה או התייעצות ותמיד הייתה מקסימה ועשתה את הכל ברוח טובה ובאכפתיות אמיתית. העיצוב באירוע היה מרהיב וזרי הפרחים שספיר הכינה נחטפו באופן מיידי. אנחנו ממליצים על ספיר ומודים לה על עבודה משותפת מהנה ומקצועיות ללא פשרות.