דלית רצ'שטר
תקליטנים - DJ

4.9

אודות דלית רצ'שטר

חוץ מלהיות אחת הדיג'יות המובילות בארץ ולנגן בכל המועדונים הנחשבים בתל אביב, בארץ ובפסטיבלים בעולם, דלית גם מנעימה אתכם בפקקים בתחנה המובילה בארץ. נולדה וגדלה בחולון והספיקה לנגן בכל כלי הנגינה אחרי שסיימה את לימודיה במגמת מוסיקה התגייסה לגלי צה"ל כעורכת מוסיקלית. בין התוכנית שערכה: הבחירות, אוטונומי, המצעד, סינגלס. לאחר שערכה תקופה את תכנית הדגל של גלגלצ "סינגלס" ,קיבלה על עצמה את ההגשה של התכנית. כיום דלית עורכת בגלגלצ מגישת "אחד אחד" -המצעד הרשמי של ישראל בגלגלצ.
ידוע גם בתור - דלית רכיצטר, DALIT RECHESTER, דלית רצ'סטר

0 קליפים של דלית רצ'שטר

8 המלצות וחוות דעת על דלית רצ'שטר  
4.9


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.7
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת דור הופמן

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
24/11/2021
חוות אלנבי
אין לתאר כמה שדלית מושלמת, כל החתונה הרחבה הייתה מלאה ואנשים עפו באוויר מהמוזיקה שלה! היא הקשיבה לכל הבקשות שלנו (לא היו הרבה) והיה לנו כל כך כיף איתה!

חוות דעת מאת נועם פרידמן

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
27/08/2019
גלריה דובנוב
וואוווו ווואווווווו ווואאאווווווווו!!! לא יודעת מאיפה להתחיל!! דלית מושלמת ברמות היסטריות! הרימה לנו חתונה של אמצע שבוע עד השעות הקטנות, אף אחד, מהצעירים עד המבוגרים לא נח לרגע! אנחנו מספר ימים אחרי החתונה והמחמאות לא מפסיקות להגיע! אורחים סימסו באמצע החתונה לחברים שמתחתנים שהם חייבים לסגור את דלית! חוץ מכל זה, דלית פשוט מקסימה ומהממת וגרמה לנו להתאהב בה ברגע! התחשבה בבקשות שלנו מעבר למה שציפינו ונתנה את כל כולה! באמת שדלית היא הבחירה הכי טובה שעשינו בחתונה שלנו!

חוות דעת מאת Shelly Band

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
28/06/2019
בית השמחות
ברגע שקיבלתי את הצעת הנישואין ואפילו לפני שסגרתי אולם קודם כל פניתי לדלית כי היה ברור לי שלפני הכל - אנחנו רוצים אותה. וכפי שצפיתי - צדקתי לגמרי! דלית הייתה מדהימה, ידעה מצד אחד לגרום לרחבה להיות מלאה במשך כל האירוע ומצד שני גם הקשיבה לבקשותינו (וגם ידעה להוריד אותנו לגמרי בצדק מרעיונות שפחות מתאימים לאירוע). בקיצור: דלית היא מלכה והיא שווה כל מאמץ וכל אגורה!

חוות דעת מאת Shira Peretz

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
15/11/2018
טראסק
ללא ספק הכי טובה שיש, מטורפת ברמות אחרות אין דברים כאלה

חוות דעת מאת עידן בן-זקן

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
28/06/2018
האחוזה
מקסימה ברמות! עשתה לנו את האירוע לפשוט מושלם! עם דיוק מיוחד בטעם של הקהל!