אורי בס
תקליטנים - DJ

5.0

אודות אורי בס

מוזיקה ואנשים – את שני אלו אורי אוהב והם אוהבים אותו בחזרה, לכן אורי הוא DJ כבר למעלה מעשור שנים. החל ממועדונים , דרך הפקות ועד לאירועים וחתונות, אורי הבריק וניצח על אלפי מסיבות. אורי יודע לשלב את הניסיון והידע העצום שצבר, יד ביד עם הטעם האישי של לקוחותיו וברגישות רבה מייצר מסיבה של איכות מוזיקלית והנאה אמיתית. אצל אורי כמעט תמיד תקבלו טעימות מהישן לצד העדכני , המקצועיות שלו נשמעת היטב והאנושיות שבו מורגשת מיד. בואו לפגוש את האיש, לא תתחרטו
ידוע גם בתור - Uri Bass, אורי בש, Ori Bass, Ori Bas, Uri Bas

קליפ אחד של אורי בס

12 המלצות וחוות דעת על אורי בס  
5.0


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Wedding square sm

חוות דעת מאת Ido Omesi

ניתנה לפני 2 חודשים
חתונה
14/03/2022
צל החורש
אורי מדהים ואין יותר מדי מה להוסיף! מקצועי ושירותי מאוד, זמין לכל בקשה ושאלה אהבנו נורא לעבוד איתו, חברים עפו עליו ונהנו כל כך שחלקם שמרו את המספר שלו לאירועים עתידיים. אין עליו!
Wedding square sm

חוות דעת מאת דרור טסלר

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
13/11/2018
קאלה
אחלה בחור לפני הכל ! אדיב ונעים .. הרים לנו אחלה אירוע עשה מעברים בצורה מצוינת ונתן יופי של עבודה ! גבר שבגברים.
Wedding square sm

חוות דעת מאת נמרוד פוזנר

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
05/10/2018
1947
פשוט אלוף! החתונה השלישית שלו במשפחה ופשוט לא נשאר יותר אנשים לחתן לצעירנו. החל מהקבלת פנים שפשוט קלעה בול לטעמינו ולאווירה במקום (שישי צהריים), והמשך למסיבה פשוט הרים ולא היה רגע לנוח!
Photo 88004 square sm

חוות דעת מאת אריק כספי

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
08/06/2018
RAY
אורי מדהים נקודה. היה לנו חיבור מיידי איתו והרגשנו כמו להזמין עוד חבר שינגן במסיבה שלנו. מעבר לזה - היו קשיים לוגיסטיים במקום עם ספקים נוספים ואורי שבא בגישה כל כך טובה גרם להכל להסתדר אבל פשוט להכל !
Wedding square sm

חוות דעת מאת עמרי הררי

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
07/06/2018
בית השמחות
אורי הגדול עשה לנו אירוע שכולם רקדו בו עד שנפלנו מהרגליים. אדם חם וקליל שכיף מאוד להתנהל מולו וגם עזר לנו בדברים שלא קשורים אליו. היה לנו איתו חיבור מוזיקלי ואנושי הוא מקצוען אמיתי שיודע את העבודה. הצלחה מובטחת.