רביד יהושע
תקליטנים - DJ

5.0

אודות רביד יהושע

רביד נמצא על העמדה שנים רבות, הוא ראה וחווה כמעט כל סיטואציה אפשרית. רביד הוא פנומן, פשוטו כמשמעו. הסקרנות שלו ותשומת הלב לפרטים הקטנים, בשילוב עם הניסיון העצום שצבר, מקנים לו את כל הכלים לייצור חוויה בלתי נשכחת. מאחוריו קריירת מועדונים מהמפוארות שידעה מדינתנו, והוא הדי.ג׳יי הישראלי שהחזיק ברזידנסי הארוך ביותר אי פעם, כשניגן במשך 14 שנה בליין הוותיק ״פטיש פריידייז״. רביד מנהיג, יחד עם רונן גוטמן, ליין דו שנתי בחוף פלמחים שהפך מממסורת לאגדה חיה, בו הם מנגנים את משנתם ומרקידים מאות בליינים שגדלו על ברכיהם. קסם אישי, ניסיון רב וקהל נאמן הופכים את רביד למאסטר בתחומו.

מידע נוסף

שירותים נוספים
תקליטנים - DJ:
ידוע גם בתור - Ravid Yehoshua, רביד יהשוע

0 קליפים של רביד יהושע

0 תמונות של רביד יהושע

6 המלצות וחוות דעת על רביד יהושע  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת קורל דוידיאן

ניתנה לפני בערך 3 שנים
חתונה
08/06/2021
House No.Seven
רביד. אין לנו מילים. פשוט אין. איך ידעת לקרוא אותנו, לקרוא את הקהל שלנו ולהתאים כל שיר לרגע ולסיטואציה. הרחבה לא הפסיקה להיות מלאה שעות על גבי שעות עד שאנחנו פשוט ביקשנו לסיים. לא האמנו שזה יראה כך ביום שלישי. לא האמנו שאתה כל-כך מוכשר. אנחנו מודים לך מכל הלב שלנו. היית מדהים וסמכנו עלייך בעיניים עצומות! תודה על הכל! אוהבים אותך. קורל ואור שמש

חוות דעת מאת אלי גומל

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
26/08/2018
House No.Seven
יתרונות יתרונות ויתרונות! להתאהב בבן אדם! מקצועיות שפוגשים מהרגע הראשון! על כל שיר שאנחנו ביקשנו הוא נתן עוד 4 מאותו סגנון פשוט התחבר אלינו תוך שניות הרים את הרחבה באוויר עד שתיים ורבע ביום ראשון! מדהים!

חוות דעת מאת אריאל פרקש

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
18/03/2018
בית על הים
רביד מלך. נתן אוירה ועשה שמח מקבלת הפנים ועד סוף האירוע. גמיש ומשתף פעולה עם רצונות הזוג. אחראי מנוסה ומקצוען.

חוות דעת מאת רביד שביט

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
16/11/2017
House No.Seven
מלך מלכי המלכים! רביד הוא הבחירה הכי טובה שאתם יכולים לעשות בגזרת המוסיקה בחתונה! מראש ידענו שהוא משהו מיוחד כי קיבלנו עליו המלצות מהמון אנשים אבל אפילו אנחנו הופתענו מכמה הוא מקסים מקצועי קשוב ובעיקר - מרים את החתונה ומעיף את האורחים באוויר...! אין ספק שדיג'י הוא אחד הדברים החשובים בכל הנוגע להפקת חתונה - ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים שהאורחים שלהם ירקדו ויהנו מהמוסיקה- אנחנו ממליצים על רביד בעיניים עצומות! שווה כל מחיר! כי על איכות (הדיג'י) בתכלס לא מתפשרים!

חוות דעת מאת מורן אבולוף

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
08/08/2017
בית על הים
רביד יהושע היה נהדר! הרחבה הייתה כל הזמן מלאה!!!