אודות מיקה

ידוע גם בתור - mika, מיכה, MICA

0 קליפים של מיקה

0 גלריות תמונות של מיקה

8 המלצות וחוות דעת על מיקה  
4.2


איכות ומקצועיות
4.4
זמינות
4.1
אדיבות ושירותיות
3.8
תמורה להשקעה
4.6

חוות דעת מאת נועה בן זאב

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
06/09/2022
הגן בשפיים
הגעתי למיקה אחרי שראיתי שמלות להשכרה במחירים מופקעים, ופשוט נדהמתי מהשירות ומהמחיר הנוח. בחרתי דגם של שמלה אבל לא הייתי שלמה לגמרי עם חלקים בה, אז פשוט שינו לי לפי מה שרציתי - כולל עומק מחשוף, צורת כתפיות, הורדת שסע ועוד ועוד... והכל במחיר שפוי - ולמכירה!! את השמלה קיבלתי והלכתי לתופרת שמיקה המליצו לי עליה. לא הפסיקו להחמיא לי על השמלה, כמה שהיא מתאימה לי (ולמידותיי) והפכה אותי פשוט לנסיכה. לפני שאתן הולכות לסלונים שמציעים שמלות במחירים גבוהים - לכו למיקה!

חוות דעת מאת עינב אפגין

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
29/10/2021
חוות אלנבי
השמלה הייתה ואוו! קיבלתי ים מחמאות והרגשתי הכי בנוח והכי "אני". ממליצה בחום

חוות דעת מאת טופז כהן

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
21/11/2018
Amado
התהליך היה מעולה,הקשיבו ועזרו לי להגיע לתוצאה שרציתי.

חוות דעת מאת ליז אמיר

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
28/09/2018
ירוק על המים
ישר כשהגעתי לסטודיו של אורית ,הבנתי שהגעתי למקום הנכון אורית והבנות היקרות שלה נעימות ,מקצועיות ומקסימות ,השמלה הייתה נוחה מהממת ובמחיר שפוי .

חוות דעת מאת ליז צ'רני

ניתנה לפני בערך 6 שנים
חתונה
20/04/2018
הגלריה
הגעתי ל"מיקה" אחרי המון חיפושים אחרי שמלה נקיה ועדינה במחיר שפוי וכבר בלחץ של זמן. תפרתי שמלה מחדש לקניה. הייתה שמלה אחת שהייתה לטעמי והחלטתי ללכת על זה התוצאה הייתה בסדר אבל התהליך לא היה פשוט. כבר במדידה הראשונה הייתה טעות באחד ההקפים והשמלה הייתה רחוקה מלהיסגר עלי והתופרת הלכה להביא חתיכת בד לשים לי בגב רק כדי שנוכל להמשיך במדידה. היחס היה מתנשא ולא נעים כשאומרים ל"מעצבת" ששני הצדדים לא שווים התגובה הייתה קודם כל "הגוף שלך לא סימטרי" ורק אחר כך להסתכל ולהבין שאני צודקת. שתי המדידות הראשונו... עוד