מור אלנקוה
סטילס ווידאו

5.0

אודות מור אלנקוה

ידוע גם בתור - אלנקווה, mor, elnekave

0 קליפים של מור אלנקוה

0 גלריות תמונות של מור אלנקוה

4 המלצות וחוות דעת על מור אלנקוה  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Wedding square sm

חוות דעת מאת Hila Goshen

ניתנה לפני 3 חודשים
חתונה
01/03/2022
כרמלה
אין, לא היה ולא יהיה צלם כזה. מור הוא ממש לא צלם אירועים. מדובר באמן שעושה חסד עם הזוגות שמצלם ביום האירוע שלהם, ומשאיר להם משהו גדול הרבה יותר מעוד אלבום חתונה. ועוד לא אמרתי מילה על הנשמה היפה והעדינה של האיש הזה והנוכחות הנעימה שלו ביום המרגש הזה. בא לי להתחתן שוב רק בגללו.
Photo 147490 square sm

חוות דעת מאת גליה זוקמן

ניתנה לפני 11 חודשים
חתונה
02/07/2021
הנחלה
בשישי האחרון חגגנו בארוע צהריים מושקע את יום חתונתינו. מור וליאור סטילס ויוליה ברזינה וידאו ליוו אותנו ותיעדו את הקסם המופלא שקרה שם. הצליחו בעדינות לקלוט את הרגעים החד פעמיים שהיו שם והכל בתזמון נכון וכאילו ללא מאמץ. כצופים מהצד, כאילו שקופים אך עם נוכחות כל כך מדוייקת עבורינו. מבחינתינו צילום ארוע חתונה צריך להצליח להעביר אוירה והרגשה והם פשוט הצליחו לעשות זאת. המקצועיות שלהם, היצירתיות והחיבור האנושי גרמו לנו לשחרר בידיעה שיש מי שתופס את כל הרגעים ואנחנו פשוט יכולים להתפנות להנות בחתונה ש... עוד
Wedding square sm

חוות דעת מאת Moran Kenan

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
05/07/2019
גלריה דובנוב
מור היה מקסים לאורך כל הדרך - לפני ואחרי האירוע, ובאירוע עצמו היה סובלני ומקסים, משרה אווירה נעימה, התחבב עלינו ועל מי שהקיף אותנו, חיפש כל הזמן השראות וצילומים מיוחדים ונתן לנו להרגיש הכי מיוחדים. זה חשוב במיוחד לאור זה שהחתן שונא להצטלם, אבל מרוב האווירה הטובה, לא רק שזה לא הפריע, יצאו תמונות מדהימות. עשה לנו חשק להישאר חברים :)
Photo 98099 square sm

חוות דעת מאת אור ליפשיץ

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
30/08/2018
אתי ונעמה אירועי חוץ
מור היה מדהים! ליווה אותנו במהלך היום, גרם לנו להרגיש בנוח בסיטואציה המורה של להצטלם.