מוסיקה פלוס
סטילס ווידאו

4.9

אודות מוסיקה פלוס

מוסיקה פלוס הינה חברת תוכן ייחודית, הראשונה מסוגה בישראל. החברה מאגדת אמני מוסיקה, ויז'ואל ותיעוד, המתמחים בעיצוב אווירה באמצעות מוסיקה ומנציחים רגעים על ידי צילום. עקרונותיה מבוססים על שילוב בין יצירתיות, ידע מוסיקלי, אינדיבידואליזים ודיוק. כל גורם בחברה המוצע לכם כאן, הוא לא רק איש מקצוע מצוין, אלא אדם מצוין לפני ומעל לכל, כך שתרגישו מהרגע הראשון את הדבר האמיתי.
ידוע גם בתור - מוזיקה, musica plus

קליפ אחד של מוסיקה פלוס

28 המלצות וחוות דעת על מוסיקה פלוס  
4.9


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.8

חוות דעת מאת Shay Kresner על פוני מסיקה - Foni Mesika

ניתנה לפני 9 חודשים
חתונה
21/09/2023
האחוזה
קשוב, סבלני ומקצועי. גרם לנו להיפתח ולזרום עם הצילומים ביחד. בנוסף סגרנו דרכו עמדת צילום שעפו עליה לגמרי

חוות דעת מאת לידור דרורי על פוני מסיקה - Foni Mesika

ניתנה לפני 12 חודשים
חתונה
15/06/2023
האחוזה
פוני והצוות שלו הם אנשים מדהימים ומוכשרים שמכירים היטב את העבודה. הם מגיעים עם אנרגיות טובות וגורמים לתחושה מדהימה לזוג. ממליצים בחום

חוות דעת מאת נועה מזרחי על פוני מסיקה - Foni Mesika

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
20/12/2022
הגבעה
רוצה לפרגן לצלם והחבר הכי טוב! אני לא מכירה אותו מלפני אבל מבינים לבד כמה שהוא מיוחד! חברים המליצו לנו ואכן היתה המלצה מעולה. פוני הוא קודם כל החבר הכי טוב שלך באותו היום סבלני מקצועי ברמות, הצוות שלו אלופים ברמות ממליצה בחוםםם ❤️

חוות דעת מאת Avigail Sinai על קובי מהגר

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
06/07/2022
ג'ונה
אין על לעבוד עם קובי! צלם מקצועי ונעים! במהלך היום הוא גרם לנו להשתחרר ולהרגיש כיף וטוב מול המצלמה! באירוע הצלמים השתלבו נהדר לא הפסיקו לצלם כל רגע מיוחד ויפה ! והתמונות וואו!!!

חוות דעת מאת טל אבירם על פוני מסיקה - Foni Mesika

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
28/06/2022
האחוזה
פוני והצוות שלו אנשים מקסימים ומקצוענים ברמות ! היו עם סובלנות שלא נגמרת לאורך כל היום וליוו אותנו בצורה מושלמת ומרגיעה הכירו את האולם שלנו מכל פינה וידעו איך להוציא את התמונות הכי טובות ממליצים בחום !

מפה והוראות הגעה - מוסיקה פלוס

תל אביב משה מאור 3
הוראות הגעה

למגיעים מצפון: סע דרומה על נתיבי איילון/כביש 20, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לימין במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות/ירושלים/נמל תעופה/כביש 1, צא ביציאה לעבר דרך לוד מזרח/ד' ק' גלויות מערב, סע בנתיב הימני כדי להיצמד לשמאל במזלג ועקוב אחר השילוט אל ד' קיבוץ גלויות, קח את דרך קיבוץ גלויות, סע בנתיב הימני לפנייה שמאלה אל חיל השריון/כביש החוף/כביש 2, פנה ימינה אל דרך קיבוץ גלויות, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה ימינה אל משה מאור.

למגיעים מדרום: סע צפונה על כביש 4, היצמד לימין במזלג כדי להמשיך בנתיבי איילון/כביש 20, צא ביציאה מחלף וולפסון, סע בשני הנתיבים הימניים לפנייה קלה ימינה אל דרך יגאל ידין, המשך אל היינריך היינה, המשך אל שלבים, המשך אל אליפלט, פנה ימינה אל דרך שלמה, פנה ימינה אל חיים בן עטר, פנה שמאלה אל אלפסי, פנה ימינה אל משה מאור.

עוד