נקסו - NEXU
תקליטנים - DJ

5.0

אודות נקסו - NEXU

.נקסו - מהמילה "חיבור" בשפה הלטינית, התחילה לפני 8 שנים כאיחוד וחיבור בין שלושה דיג'ייז שחלקו אותו חזון להקים חברה ייחודית בתחום המוזיקה, החתונות והמסיבות​. ​ נקסו היא המקום הנכון עבור כל אחד אשר רואה במוזיקה כדבר החשוב ביותר באירוע ומחפש מקצוענות ללא פשרות. אצלנו בנקסו שמים דגש על התאמת הסגנון המוזיקלי .הספציפי לכל אירוע, תוך התחשבות בקהל וברצונות הלקוח. עם זאת מקפידים להביא את הערך המוסף שלנו כאנשי מוזיקה וליצור בשבילכם את המסיבה שחלמתם עליה. ​ אנו רואים במוזיקה את החלק הכיף והמהנה בכל אירוע, ומעבירים את התחושה הזאת ללקוחות שלנו מהרגע הראשון. בנוסף, אנו מקפידים לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, משיחת הטלפון הראשונה ועוד השיר האחרון באירוע, מיעוץ בכיוונים מוזיקליים כלליים ועוד עזרה בבחירת השירים הספציפים. ​​ נקסו בנוסף פעילה מאוד בתחום המסיבות, הפסטיבלים וחיי הלילה. הדיג'יים שלנו נמצאים בשורה הראשונה של כל אירועי הסטודנטים הגדולים בארץ כמו פסטיבל הפאנג'ויה וימי הסטודנט. בנוסף, ניתן למצוא את הדיג'יים של נקסו בכל המועדונים המובילים בארץ.

מידע נוסף

שירותים נוספים
תקליטנים - DJ:
ידוע גם בתור - נקסיו, NEXU, נקסו

9 קליפים של נקסו - NEXU

30 המלצות וחוות דעת על נקסו - NEXU  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 149092 square sm

חוות דעת מאת תום נתן על איתי יצחקי

ניתנה לפני בערך 2 חודשים
חתונה
30/08/2021
על הים
איתי היה דיג׳יי בחתונה שלנו והקפיץ את הרחבה! הרחבה הייתה מלאה כל הזמן וכולם אמרו שנהנו מאד מהמוסיקה! בנסיבות קורונה של הדיגיי הקודם שלנו התחלנו לעבוד עם איתי רק שבוע לפני החתונה אבל בגלל המקצועיות וההשקעה של איתי הזמן המועט הספיק לגמרי. איתי הספיק להבין ישר את הרצונות שלנו, מצא דרך להתאים את המוסיקה אלינו ועשה מעל ומעבר כדי שנהיה מרוצים. הייתה לנו כוראוגרפיה לריקוד ראשון שנגמרה לפני סוף בשיר ואיתי הציע לערוך לנו את השיר שיתאים לכוראוגרפיה, הוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא הוסיף עוד לחוויה כששם ל... עוד
Photo 150751 square sm

חוות דעת מאת יובל מלול על סער לגזיאל

ניתנה לפני 2 חודשים
חתונה
25/08/2021
White
אין מילים לתאר את הבן אדם- האנרגיות שלו הן בלתי נגמרות והשמחה שלו תמיד אמיתית וטהורה. מעבר לזה שהוא מקצועי בטירוף, הוא תמיד היה זמין לנו לכל בקשה. פגישת המוזיקה איתו הייתה מסיבה בעצמה. באירוע סער היה מטווווורף! פשוט אי אפשר שלא להמליץ עליי כי מגיע לו את כל הכבוד שבעולם על המקצועיות שלו!
Photo 145738 square sm

חוות דעת מאת Mayan Pesach על איתי יצחקי

ניתנה לפני 4 חודשים
חתונה
24/06/2021
יורדי הסירה
איתי האלוף עולם הגיע גם עם רמי נגן גיטרה חשמלית ואמאלה ואבאלה איזה טירוף הלך בעולם!!! איתי הוא דיגיי כבר שנים והוא פשוט יודע מה הוא עושה , קורא את האורחים ולפי זה גורם לכולם להיות על הרגליים !
Wedding square sm

חוות דעת מאת Sunny Peleg על סער לגזיאל

ניתנה לפני 5 חודשים
חתונה
10/06/2021
האחוזה
עשה לנו את האירוע. תמיד עם חיוך ואנרגיות חיוביות. זמינות, שירותיות, מקצוען אמיתי. קרא את הקהל והעיף אותנו באוויר. אין מילים! אנחנו ברי מזל שבחרנו באיש אגדה הזה!
Photo 131336 square sm

חוות דעת מאת אנה מיאקשין על סער לגזיאל

ניתנה לפני 5 חודשים
חתונה
20/05/2021
Grace
קודם כל חשוב לציין שהדיגי זה היה הספק הכי חשוב מבחינתנו, ולסער המדהים הגענו דרך פינלדראם לאחר מספר דחיות קורונה אחרי שהדיגי שסגרנו איתו לא היה פנוי, לא הכרנו את סער לפני, אבל הבן זוג שלי חיפש סרטונים שלו בגוגל ומאוד התחברנו לסגנון.. ואכן מהפגישה הראשונה והתאהבנו ישר, קודם כל הוא בן אדם מקסים מקסים מקסים! תמיד מחייך ומרים, עשה איתנו ישיבה ארוכה לפני החתונה שבה עברנו על כל הדברים שאנחנו רוצים מהמוזיקה מהחתונה, ובערב עצמו היה פשוט מדהים, אנחנו כבר לא ילדים (בני 32) ואף אחד מהאורחים לא ישס לרגע, ... עוד

מפה והוראות הגעה - נקסו - NEXU

נתניה התרופה 14