נקסו - NEXU
תקליטנים - DJ

5.0

אודות נקסו - NEXU

.נקסו - מהמילה "חיבור" בשפה הלטינית, התחילה לפני 8 שנים כאיחוד וחיבור בין שלושה דיג'ייז שחלקו אותו חזון להקים חברה ייחודית בתחום המוזיקה, החתונות והמסיבות​. ​ נקסו היא המקום הנכון עבור כל אחד אשר רואה במוזיקה כדבר החשוב ביותר באירוע ומחפש מקצוענות ללא פשרות. אצלנו בנקסו שמים דגש על התאמת הסגנון המוזיקלי .הספציפי לכל אירוע, תוך התחשבות בקהל וברצונות הלקוח. עם זאת מקפידים להביא את הערך המוסף שלנו כאנשי מוזיקה וליצור בשבילכם את המסיבה שחלמתם עליה. ​ אנו רואים במוזיקה את החלק הכיף והמהנה בכל אירוע, ומעבירים את התחושה הזאת ללקוחות שלנו מהרגע הראשון. בנוסף, אנו מקפידים לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, משיחת הטלפון הראשונה ועוד השיר האחרון באירוע, מיעוץ בכיוונים מוזיקליים כלליים ועוד עזרה בבחירת השירים הספציפים. ​​ נקסו בנוסף פעילה מאוד בתחום המסיבות, הפסטיבלים וחיי הלילה. הדיג'יים שלנו נמצאים בשורה הראשונה של כל אירועי הסטודנטים הגדולים בארץ כמו פסטיבל הפאנג'ויה וימי הסטודנט. בנוסף, ניתן למצוא את הדיג'יים של נקסו בכל המועדונים המובילים בארץ.

מידע נוסף

שירותים נוספים
תקליטנים - DJ:
ידוע גם בתור - נקסיו, NEXU, נקסו

9 קליפים של נקסו - NEXU

32 המלצות וחוות דעת על נקסו - NEXU  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Wedding square sm

חוות דעת מאת אליהו לוי על בן אזולאי

ניתנה לפני 2 חודשים
חתונה
08/03/2022
קדם אירועים
פצצה. הרים את האירוע
Wedding square sm

חוות דעת מאת מיכל כלפה על בן אזולאי

ניתנה לפני 5 חודשים
חתונה
08/12/2021
הגן בשפיים
אלוף! מהרגע הראשון ידענו שהוא יהיה בחתונה שלנו 😍 הוא קרא אותנו ברגע והיה שם לכל שאלה.
Photo 149092 square sm

חוות דעת מאת תום נתן על איתי יצחקי

ניתנה לפני 8 חודשים
חתונה
30/08/2021
על הים
איתי היה דיג׳יי בחתונה שלנו והקפיץ את הרחבה! הרחבה הייתה מלאה כל הזמן וכולם אמרו שנהנו מאד מהמוסיקה! בנסיבות קורונה של הדיגיי הקודם שלנו התחלנו לעבוד עם איתי רק שבוע לפני החתונה אבל בגלל המקצועיות וההשקעה של איתי הזמן המועט הספיק לגמרי. איתי הספיק להבין ישר את הרצונות שלנו, מצא דרך להתאים את המוסיקה אלינו ועשה מעל ומעבר כדי שנהיה מרוצים. הייתה לנו כוראוגרפיה לריקוד ראשון שנגמרה לפני סוף בשיר ואיתי הציע לערוך לנו את השיר שיתאים לכוראוגרפיה, הוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא הוסיף עוד לחוויה כששם ל... עוד
Photo 150751 square sm

חוות דעת מאת יובל מלול על סער לגזיאל

ניתנה לפני 9 חודשים
חתונה
25/08/2021
White
אין מילים לתאר את הבן אדם- האנרגיות שלו הן בלתי נגמרות והשמחה שלו תמיד אמיתית וטהורה. מעבר לזה שהוא מקצועי בטירוף, הוא תמיד היה זמין לנו לכל בקשה. פגישת המוזיקה איתו הייתה מסיבה בעצמה. באירוע סער היה מטווווורף! פשוט אי אפשר שלא להמליץ עליי כי מגיע לו את כל הכבוד שבעולם על המקצועיות שלו!
Photo 145738 square sm

חוות דעת מאת Mayan Pesach על איתי יצחקי

ניתנה לפני 11 חודשים
חתונה
24/06/2021
יורדי הסירה
איתי האלוף עולם הגיע גם עם רמי נגן גיטרה חשמלית ואמאלה ואבאלה איזה טירוף הלך בעולם!!! איתי הוא דיגיי כבר שנים והוא פשוט יודע מה הוא עושה , קורא את האורחים ולפי זה גורם לכולם להיות על הרגליים !

מפה והוראות הגעה - נקסו - NEXU

נתניה התרופה 14