איתי יצחקי
תקליטנים - DJ

5.0

אודות איתי יצחקי

ידוע גם בתור - Itay Itzhaki, איתי איצחקי, איתי יצחק

0 קליפים של איתי יצחקי

0 גלריות תמונות של איתי יצחקי

10 המלצות וחוות דעת על איתי יצחקי  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 149092 square sm

חוות דעת מאת תום נתן

ניתנה לפני 8 חודשים
חתונה
30/08/2021
על הים
איתי היה דיג׳יי בחתונה שלנו והקפיץ את הרחבה! הרחבה הייתה מלאה כל הזמן וכולם אמרו שנהנו מאד מהמוסיקה! בנסיבות קורונה של הדיגיי הקודם שלנו התחלנו לעבוד עם איתי רק שבוע לפני החתונה אבל בגלל המקצועיות וההשקעה של איתי הזמן המועט הספיק לגמרי. איתי הספיק להבין ישר את הרצונות שלנו, מצא דרך להתאים את המוסיקה אלינו ועשה מעל ומעבר כדי שנהיה מרוצים. הייתה לנו כוראוגרפיה לריקוד ראשון שנגמרה לפני סוף בשיר ואיתי הציע לערוך לנו את השיר שיתאים לכוראוגרפיה, הוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא הוסיף עוד לחוויה כששם ל... עוד
Photo 145738 square sm

חוות דעת מאת Mayan Pesach

ניתנה לפני 11 חודשים
חתונה
24/06/2021
יורדי הסירה
איתי האלוף עולם הגיע גם עם רמי נגן גיטרה חשמלית ואמאלה ואבאלה איזה טירוף הלך בעולם!!! איתי הוא דיגיי כבר שנים והוא פשוט יודע מה הוא עושה , קורא את האורחים ולפי זה גורם לכולם להיות על הרגליים !
Wedding square sm

חוות דעת מאת שני מנדיוק

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
26/12/2019
ירוק על המים
אחת הבחירות הטובות ביותר לחתונה שלנו. דיג'י תותח, מרים, עם אינטיליגנציה מוזיקלית ברמה גבוה!!! ידע בדיוק מה לשים ומתי, מצא חן גם בעיני החבר'ה הצעירים וגם המבוגרים. פשוט תותח! ומעבר להכל- נשמה טובה. שזה הכי חשוב. איתי אנחנו אוהבים אותך
Wedding square sm

חוות דעת מאת ניקול סיטרוק

ניתנה לפני בערך 3 שנים
חתונה
26/03/2019
גאיה אירועים
איזה מהמם אתה איתי! כבר בפגישה הראשונה הוקסמנו ממנו, אמנם עומר כבר הכיר אותו עוד מימי האיניגו אבל אני לא ואני שמחה מאוד שזכיתי להכיר אותו! קודם כל הוא מקצועי , אדיב, מלא באנרגיות , זמין והקשיב לכל מה שביקשנו. הדי ג'יי הוא אחד הדברים הכי חשובים בחתונה ואם תבחרו באיתי תוכלו להיות שקטים... אבל על הרחבה בטוח לא יהיה שקט :) תודה לך על ערב מושלם! לא מפסיקים להחמיא לנו עליך!
Wedding square sm

חוות דעת מאת אוריאל מוס

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
04/12/2018
ביער
אין על איתי בעולם. מי שרוצה שקט בחתונה על ידי דיגיי אינטיליגנט, חייכן, שעושה את עבודתו באהבה ובמסורה. זה באחד. קרא את הקהל לאורך כל האירוע, קרא את הוייבים שלנו. והתוצאה הייתה מטורפת. המון פידבקים חיוביים מצד האורחים על המוזיקה. תודה מלך!!!