גמבא צלמים
סטילס ווידאו

5.0

אודות גמבא צלמים

ידוע גם בתור - gamba, גמבה צלמים

0 קליפים של גמבא צלמים

0 גלריות תמונות של גמבא צלמים

7 המלצות וחוות דעת על גמבא צלמים  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת שחר סטון

ניתנה לפני בערך 4 שנים
חתונה
01/03/2020
הקומה הרביעית
יודן ואביחי היו איתנו וללא ספק נהנו מכל שניה ..ידעו בידיוק מה להגיד ומתי כדי שניהיה רגועים ומחייכים לאורך כל היום ..התמונות יוצאות מדיהמות וכיף גדול איתם לאורך כל הדרך.. תודה רבה על הכל !!

חוות דעת מאת אורית יפת

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
30/04/2019
האחוזה
גמבא המדהימים שהיו קשובים לשטויות שלנו לאורך כל התהליך והבינו אותנו בדיוק רב לקחו אותנו ליום צילומים שתאם לחלוטין את האופי שלנו והיו רגועים נעימים וזורמים לאורך כל היום, כמובן שגם התמונות מושלמות!

חוות דעת מאת Lyran Kidon

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
12/04/2019
בית אנדרומדה
הם פשוט מדהימים!!! אין לי מילים לתאר כמה הם הרגיעו, עזרו, תמכו, גרמו לנו להרגיש בנוח, זרמו, ופשוט שמחו איתנו! הם היו שם בכל רגע ברוגע, במקצועיות מטורפת שלא רואים כמעט בשום מקום, וממש בכיף! אם אני אמליץ עליהם לכל בנאדם שאני מכירה זה עדיין לא יהיה מספיק, הם פשוט יוצאי דופן בכמה שהם מדהימים!

חוות דעת מאת ערבה עמית

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
21/09/2018
Cultura
אביחי הוא הדבר הכי טוב בחתונה שלנו! היה קליק מרגע ראשון. מקצועי, קשוב, מוכשר, ופתוח לרעיונות- אביחי הוא מבחינתנו הצלם הטוב בישראל- יותר ממושלם

חוות דעת מאת דנה אסא

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
21/05/2018
האחוזה
מלבד היותם חברים אנשי גמבא יודן ואביחי הם צמד אשפים בתחומם. בחרנו בהם כיוון שכל תמונה שראינו שצילמו - נראית מצויין. החוויה איתם במהלך היום הן בהתארגנות בבית והן בצילומי החוץ הייתה נהדרת. היה מצחיק כיפי הם ידעו בדיוק ''לעצב'' כל תמונה שצילמו לפי הלוקיישן. אנחנו נמליץ בחום רב לכל מי שישקול לשכור אותם לצילומים.