לא מה שחיפשת?

אין בעיה! יש לנו עוד הרבה ספקים מסוג
מוזיקה שאולי יעניינו אותך

גוד דדי - GOODADY
תקליטנים - DJ

5.0

אודות גוד דדי - GOODADY

ידוע גם בתור - איציק גורדי, גוד דאדי, גודאדי

0 קליפים של גוד דדי - GOODADY

0 גלריות תמונות של גוד דדי - GOODADY

13 המלצות וחוות דעת על גוד דדי - GOODADY  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת Yaniv Fattal

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
27/05/2021
על הים
פשוט תותח!!! הרים לנו את האירוע הכי שמח שיכול להיות. כל כך הרבה אנשים פירגנו לו אחרי האירוע ואף ביקשו את הטלפון שלו לטובת אירועים עתידיים. הוגן ונוח מבחינת המחיר והתשלומים. ובלי קשר למקצועיות והשמחה - הוא בן אדם מדהים! ממליצים בחום.

חוות דעת מאת Mor Harush

ניתנה לפני בערך 4 שנים
חתונה
19/02/2020
האחוזה- מודיעין
כמות כישרון מטורפת!!!!!!! הספק הראשון והיחיד שסגרנו ללא התלבטות! לא טעינו! מושלם אלוף יודע לקרוא את הקהל בצורה מדויקת! עושה שמח בטירוףףף!! אין לו מתחריםםם!!!!

חוות דעת מאת דנה הלפרין

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
27/06/2019
הגבעה
איציק המדהים!!!! מהרגע שנפגשנו, פשוט התאהבנו!! ידענו שאיציק תותח ויהפוך את החתונה למושלמת, אך לא הבנו עד כמה עד שהחתונה הגיעה. היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם!! המסיבה הייתה מטורפת, כולם רקדו בלי סוף, לא הפסקנו לקבל מחמאות!! מודים לך מכל הלב, ומאחלים לכל הזוגות שיזכו שתתקלט בחתונה שלהם!!!

חוות דעת מאת ספיר כהן

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
12/03/2019
קדמא
איציק גודדי האגדה!!!!! הספק שלא היה לנו עליו אפילו לא סימן שאלה אחד לאורך כל התהליך. מהפגישה הראשונה הוא כבש אותנו וידענו שנסגור איתו. המחיר הגבוה יחסית שווה ואם היה צריך היינו מוסיפים עוד בשביל שזה יהיה הוא שיתקלט אצלנו! כמה מחמאות קיבלנו עליו! בסוף האירוע מלא חברים ניגשו אליו וביקשו כרטיס ביקור , והמחמאות שקיבלנו אחרי, בכלל... הרחבה הייתה מפוצצת ומלאה וברבע ל2 החתן ביקש להפסיק כי פשוט כאבו לנו הרגליים... הוא מבחינתו רצה להמשיך! הוא קופץ ורוקד כאילו שזאת החתונה שלו!!! גודדי אנחנו אוהבים אותך... עוד

חוות דעת מאת ספיר סבג

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
05/11/2018
האחוזה- מודיעין
המלך הבלתי מעורער!! יודע איך להרים את רחבת הריקודים, ואת החתן על הכתפיים.. מעבר למקצועיות ואנרגיות נהננו מכל רגע להאזין לכישרון שלו וליכולות שלו. אנשים לא רצו ללכת ולא הפסיקו לשבח :)