רם ארז
תקליטנים - DJ

5.0

אודות רם ארז

ידוע גם בתור - רם ארז, RAM EREZ

0 קליפים של רם ארז

0 גלריות תמונות של רם ארז

7 המלצות וחוות דעת על רם ארז  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 130868 square sm

חוות דעת מאת לירז מודריק

ניתנה לפני בערך שנה אחת
חתונה
08/09/2020
בקתה ביער
פשוט מלך! עשה איתנו שתי פגישות הכנה מאוד מקיפות לגבי הטעם שלנו במוזיקה ומה אנחנו מצפים ממנו לקראת החתונה. התאים לנו פלייליסט אישי לפי שירים שאנחנו אוהבים וזרם איתנו בכל מה שביקשנו. מומלץ בחום!
Wedding square sm

חוות דעת מאת shlomi cohen

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
04/09/2019
ECO
דיג׳יי חריג לטובה בכל ההיבטים- הבנה מוזיקלית והתאמה לאורחים, יחסי אנוש, רמת רצינות והשקעה ובכלל. רם הוא מהספקים שאתה רוצה לצידך בכל הדבר המטורלל הזה שנקרא חתונה. ממליצים מכל הלב למי שרוצה להיות בטוח שהמוזיקה בחתונה תהיה פצצה והראש שקט.
Wedding square sm

חוות דעת מאת שיראל בן נון

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
21/03/2019
Terminal
ואו!!!! פשוט אין לי מילים על כמה שבחרתי טוב! אלוף העולם, לא מפסיקה לקבל עליו מחמאות! השאיר את כולם על הרחבה עד סוף הערב! תותח אמיתי!
Wedding square sm

חוות דעת מאת מריה קולקוב

ניתנה לפני בערך 3 שנים
חתונה
05/09/2018
ביער
תקליטן מס 1 עשה לנו לגמרי את האירוע, שיחק אותה בשירים ובתזמונים רם בן אדם מקסים ומאוד מקצועי האורחים לא הפסיקו לרקוד וגם אנחנו
Wedding square sm

חוות דעת מאת עינת ניסים

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
25/05/2018
Tailor Made
נתחיל מהסוף גם האורחים וגם אנחנו הרגשנו שהיינו במסיבה הטובה בעיר. רם שלט ביד רמה בזרימה של האירוע מקבלת הפנים באווירה נעימה ואיכותית דרך רגעי שיא הרגש של החופה ועד למסיבת הריקודים שהייתה חגיגה אמיתית. העבודה איתו הייתה תענוג. ראשית בגלל האופי הטוב והנעים שלו והאטיליגנציה הרגשית ושנית בגלל המקצוענות שמיזגה את הבחירות שלנו יחד עם הכרה עמוקה של סגנונות שונים וניסיון באיך לשלב אותם באירוע. הוא פשוט מקסים ואנו ממליצים עליו בחום!