נאור מרציאנו - Naor M
תקליטנים - DJ

5.0

אודות נאור מרציאנו - Naor M

0 קליפים של נאור מרציאנו - Naor M

0 גלריות תמונות של נאור מרציאנו - Naor M

5 המלצות וחוות דעת על נאור מרציאנו - Naor M  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 139520 square sm

חוות דעת מאת Iris Bejerano

ניתנה לפני 7 חודשים
חתונה
21/09/2020
White
האדם הנכון במקום הנכון. זה התחיל בשיחת טלפון נעימה כל כך שהוא מיד שבה את ליבנו. המשיך בפגישה בסטודיו המדהים והמקצועי שלו, כל בקשה שהייתה לנו קיבלה מענה מעולה. המשיך באירוע עצמו וכל מה שסוכם ומעבר קיבל את מלוא תשומת הלב. מעברים מתוזמנים בצורה מקצועית. מקצועיות חיוך ונדיבות גדולים. למרות שהחוזה היה עד 23 לרגע אחד לא נאמר לנו יאללה חייבים לסיים נאור המשיך איתנו עד סוף האירוע בשמחה גדולה מבלי להגיד כלום. ניכר עליו שהוא אוהב את עבודתו בכל מאודו, בקיא בכל הג'אנרים ואוהב מוסיקה מכל הסוגים. ... עוד
Photo 137125 square sm

חוות דעת מאת קארין מזור

ניתנה לפני 10 חודשים
חתונה
26/06/2020
קיסר ים
דיג'יי נאור נתן לנו חוויית חתונה מדהימה, החל ממוזיקת קבלת הפנים שעשתה אוירה כיפית של שישי צהריים, דרך כניסה מרגשת לחופה ועד למוזיקת הריקודים שגרמו לכולם לזוז ולרקוד. חשוב לציין, שהיה לנו חיבור מדהים עם נאור - שזה חשוב מאוד. ממליצים מכל הלב!
Wedding square sm

חוות דעת מאת Nir Ben Haim

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
13/03/2019
1947
נאור פנה אלינו באופן אישי לאחר פשיטת הרגל של חברת איזיוויד והציע את עזרתו. מעבר למוזיקה הנהדרת שניגן בחתונה, נאור הראה אדיבות, רגישות ואכפתיות לכל אורך התהליך. אנחנו ממליצים על נאור בתור DJ לחתונה ובאהבה רבה!
Photo 89254 square sm

חוות דעת מאת ארז בקר

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
15/05/2018
גני בראשית
dj מעולם אחר! מיקצוען אמיתי! המוזיקה איכותית השירות ברמה אחרת אישיות מדהימה בן אדם כ"כ נוח ואינטיליגנטי. אוהבים אותך מלא איש יקר❤️
Photo 75480 square sm

חוות דעת מאת יונתן יונתן

ניתנה לפני מעל 3 שנים
חתונה
24/10/2017
White
אין לי ספק שלנאור יש חלק משמעותי מהצלחתה של החתונה שלנו. מעבר לעבודה שמדובר בבן אדם מקסים שנעים וכיף מאד לדבר איתו - הוא מקצוען אמיתי שיודע להרים מסיבה. במהלך פגישת ההכנה איתו הוא היה מאד מסודר ומדוקדק וידע לגעת בכל נקודה ובעזרתו הצלחנו גם להגיע לעמק השווה בבחירת שיר חופה שמחבר בין הטעמים המוזיקליים השונים שלנו. בארוע עצמו שמענו באיזה הצלחה הוא מחבר בין סגנונות המוזיקה המאוד שונים שלנו ויודע לעשות זאת בצורה חלקה הוא התייחס לבקשות שלנו והשמיע את רשימת השירים שבחרנו. נאור - תודה רבה!