אגד היסעים
הסעות לאירועים מכל הסוגים

אודות אגד היסעים
ידוע גם בתור - אגד, אגד הסעים

"אגד הסעים", חברת בת בבעלות אגד, מובילה את תחום ההסעות בישראל בשירות מצוין, מקצועיות חסרת פשרות, ובטיחות מעל לכל. במהלך שנות פעילותה, הפכה לחברת ההסעות היחידה המפעילה מוקדי תפעול ב- 5 סניפים בפריסה ארצית (צפון, מרכז, ירושלים, דרום, אילת).

צי האוטובוסים של "אגד הסעים" מאובזר בכל אמצעי הבטיחות (סמל ISO9001, 9301) המתקדמים בענף וכל האוטובוסים מתהדרים בנראות חדישה, מושבים מפוארים, מיזוג עוצמתי, נוחות מקסימלית, עם חיבור WIFI מהיר ואפליקצייה ייחודית שהופכת כל נסיעה לחוויה.

נבחרת הנהגים המקצועיים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות במכללות לתחבורה של אגד. הם ידועים באדיבותם הרבה, מקצועיות וידיעת הארץ. לכולם היתרים להסעת תלמידים וניסיון רב בעבודה עם קבוצות מאורגנות.

חברת "אגד הסעים" חרטה על דגלה את ערך השירות, מתחייבת לספק את השירות המושלם ללקוחותיה מרגע ההזמנה ועד הגיעם למחוז חפצם. לחברה מוקד מאוייש 24/7 למתן שירות ללקוחות וסיוע לנהגים בדרך, עם אגד הסעים, אתם אף פעם לא לבד.

החברה מספקת פתרון כולל בתחום ההסעות ומתמחה בטיולים, כנסים, סיורים, הסעות מאורגנות, הסעות תלמידים, אירועים משפחתיים, עם לקוחות מרוצים בארגונים, וועדי עובדים, חברות הפקה, בתי ספר, תעשיות בטחוניות, מוסדות ופרטיים.

"אגד הסעים" איתך בכל חוויה.

עוד

מידע נוסף

מידע כללי
איסוף: כל הארץ
הורדה: כל הארץ
רכבים ל: החל מ-19 מקומות ועד ל-60 מקומות
סוגי רכבים
אוטובוס :
מיניבוס :
שירותים נוספים
מיתוג:
WiFi:
מיוחד אצלנו: כיבוד קל (שתייה ונישנושים)

3 המלצות וחוות דעת על אגד היסעים

Photo_21853_square_sm
חתונה
אחלה חברה שמעתי מנוסעים שהיה מצויין. שירות טוב ואישי
עוד
Photo_12985_square_sm
חתונה
מעל לכל הציפיות! ממש נוח וכיף! הכל הלך חלק!
עוד
Photo_11354_square_sm
חתונה
שירות ההסעה היו מצויינים הנהג חיים היה אדיב ובאמת עשה הכל מאהבה. חשוב היה רק להבהיר לנוסעים בטלפון שההסעה היא ללא שעת חזור מוגדרת.. פפשוט ההאורחים אמרו לנו שזה לא היה ברור... ההסעה יצאה בזמן היה לנו חבר אחראי- שהנהג הקשיב רק לו וככה הנהג צריך להיות. קיבלנו גם תוספת של אקסטרה עצירות בחזור - בקיצור מומלץ ! כולל שירות הסמס תזכורת שפשוט מעולים !
עוד
}