עופר הסעים
הסעות לאורחים

5.0

אודות עופר הסעים

אוטובוס מפואר להסעות: חתונות ואירועים, טיולים ונופש. שירות אדיב ומקצועי בהתאמה אישית לצורכי ודרישות הלקוח. נסיעה נעימה ובטוחה. לזוגות המתחתנים אנו מבטיחים חוויה חיובית ושקטה מדאגות, החל מניהול הזמנים דרך הנעמת זמן הנוסעים לאורך הנסיעה וכלה בדאגה להגעת כל הנוסעים ופיזורם בסוף האירוע באופן שיבטיח הגעת כל האורחים בשלום. מאחלים מראש לחתן והכלה שיהיה באושר ובעושר ואל דאגה - כולם יגיעו לקבלת הפנים ולחופה!

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
אזור פעילות: אזור המרכז והשרון
שירותים נוספים
אוטובוס :

0 קליפים של עופר הסעים

0 גלריות תמונות של עופר הסעים

6 המלצות וחוות דעת על עופר הסעים  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת Eden Mor-Avi

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
16/07/2021
כוכב הים
עופר הוא לגמרי אחד ויחיד! הבחור הכי קסם בתעשיית החתונות ללא ספק. הוא מצחיק וכייפי, יורד מהאוטובוס לצלם את החתן והכלה ושולח אח״כ הכל. הוא מפנק את כל האורחים בבקבוקי מים בחזור ואפילו חילק שמיכות לאנשים שנרדמו. מעבר לזה הוא עוצר לכל אדם איפה שהוא רוצה בדרך חזרה והוא פשוט נותן חווית שירות שהיא מעבר לכל ציפייה. ממליצה בחום!

חוות דעת מאת Dana Lazar

ניתנה לפני כמעט 3 שנים
חתונה
21/06/2021
ג'ונה
אין אנשים כמו עופר!! אין!!!!! הוא במקרה היה פנוי התקשרנו אליו ברגע האחרון! הוא הביא לכולם גומי בנסיעה בהלוך הגיע בול בזמן לקבלת פנים!!! בחזור החזיר אנשים עד הבית!! חברה שלי שגרה בתוך רמת גן הוא הקפיץ אותה לבד עד לבית שלה!!!!! הוא בן אדם מקסים זה פשוט לא מובן מאליו והוא לגמרי עשה את זה מטוב ליבו!! הוא היה איתנו במהלך האירוע צילם מאל סרטונים ותמונות!! בירך אותנו ואמר לנו מזל טוב!! חילק בחזור מים לכל השיכורים ! הוא פשוט בן אדם נהדר ומגיע לו פרגון והכרה ושכולם יסגרו איתו לחתנה שלהם באמת!!

חוות דעת מאת בר כהן

ניתנה לפני כמעט 4 שנים
חתונה
19/06/2020
האחוזה
עופר הנסיך היה הרבה יותר מנהג אוטובוס! הוא דאג לאווירה בהלוך ובחזור עם שירים, דאג לאורחים שלנו עם בקבוקי מים ופיזר אותם בחזרה בכמה וכמה מקומות שונים כדי שאף אחד לא יצטרך ללכת הרבה ברגל או לקחת מונית לביתו. הכי לא מובן מאליו! ממליצים מאוד!

חוות דעת מאת אורפז לרנר

ניתנה לפני בערך 4 שנים
חתונה
25/02/2020
האחוזה
פשוט אין מילים! ההסעה הייתה מעולה! לא מפסיקים לקבל מחמאות עליו וממליצים בחום :)

חוות דעת מאת אלון עטר

ניתנה לפני בערך 5 שנים
חתונה
29/03/2019
הגבעה
אדם מקסים. קליל, וזורם. בסוף האירוע הוריד את כלל החברים במספר נקודות לאורך הדרך.