ציר תיור ונופש
הסעות לאורחים

אודות ציר תיור ונופש

חברת ציר תיור ונופש הוקמה בשנת 1998 ומאז היא מספקת שירותי הסעות למגזרים וללקוחות שונים: לקוחות פרטיים, בתי עסק, מוסדות ציבור וגופים ממשלתיים, מפעלי תעשייה, תיירים, עיתונאים, חברות ועוד.
החברה מספקת מגוון שירותי הסעות בכל חלקי הארץ.
לחברה צי רכבים הכולל 100 רכבי הסעות חדישים, מפוארים מרווחים וממוזגים.

חברת ציר תיור ונופש שמה דגש מרבי על נושאי הבטיחות, האמינות והשירות המקצועי. כל רכבי ההסעות של החברה עוברים בדיקות תקינות ובטיחות אחת לחודש על-ידי קצין בטיחות בתעבורה. כמו כן, כל נהגי החברה עוברים הדרכות תקופתיות על-ידי קצין בטיחות בתעבורה.

כל הרכבים מאובזרים בחגורות בטיחות, כנדרש בחוק, מיזוג אוויר, מיני מקררים, DVD, CD, מסכי טלוויזיה ועוד. החברה עומדת בכל התקנים הנדרשים להענקת שירותי הסעות, וברשותה כל האישורים הנדרשים מטעם משרד התחבורה, עריית ירושלים, משרד החינוך ועוד.

לחברת ציר תיור ונופש 2 סניפים, עשרות עובדים וכ – 100 הסכמים עסקיים בלעדיים עם עריית ירושלים, מועצות מקומיות ואזוריות, החברה להגנת הטבע, מוסדות ציבור, בתי ספר, משרדי תיירות ועוד. כמו כן, החברה הינה ספק מורשה של משרד הביטחון, ונהגיה הם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב, העוברים תהליכי מיון וקליטה קפדניים ביותר טרם העסקתם בחברה.

שירות הלקוחות של החברה פועל 24 שעות ביממה לטובת כל לקוחותיה, ואנשי הצוות בחברה אדיבים ועתירי ניסיון בתחומי התמחותם השונים. נהגי החברה מקפידים על מתן שירות אישי, מקצועי ואמין לכל לקוח, וכלי הרכב מחוברים למערכת איתורן לאיתורם המדויק והמיידי בזמן אמת, בכל מקום.

כל אלו הקנו לחברת ציר תיור ונופש את מעמדה כחברה הוותיקה והמבוססת בענף התחבורה, וכאחת מעמודי התווך של תחום ההסעות בארץ.

עוד

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
אזור פעילות: אזור ירושלים
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :

0 גלריות תמונות של ציר תיור ונופש

0 המלצות וחוות דעת על ציר תיור ונופש