מיקל
קייטרינג

5.0
(49 המלצות וחוות דעת)

תיאום פגישה והצעת מחיר

אודות מיקל

חברת "מיקל שירותי קייטרינג בע"מ" הוקמה בסוף שנות ה- 90. מיקל הבעלים, במשך כל שנות פעילותו, מקפיד לא רק על איכות קולינארית גבוהה, אלא גם על יחס אישי שלגירסתו הוא לא פחות חשוב במיוחד כשהעבודה היא מול אנשים באירוע החשוב בחייהם. המקצועיות של מיקל באה לידי ביטוי גם בויזואליות של האוכל המוגש והמסירות המושקעת בכל אירוע.

עוד

מידע נוסף

iPlan
משתמש במערכת iPlan:
ידוע גם בתור - mikel catering

49 המלצות וחוות דעת על מיקל

5.0

איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo_71430_square_sm
חתונה
טראסק
נושא שאריות האוכל לא דובר איתנו וגם מס' האנשים שה טואובגיעו בסופו של דבר. כנראה שהיינו צריכים לציין אבל היינו שמחים לקבל את מה שנשאר כדי להעביר הלאה לנזקקים. מעבר לזה הייתם נהדרים תענוג היה לעבוד מולכן. לפי האורחים האוכל היה טעים במיוחד ומשפחתינו אף ציינה שהיה טעים יותר מאשר בטעימות!!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
החווויה שלי עם מיקל ואלן המקסים פשוט היתה מדהימה! עברו שבועיים מאז החתונה ואנחנו עוד מקבלים הודעות על כך שהאוכל היה מושלם וברמה גבוהה מאוד. צוות העובדים גם היה מקצועי אדיב ומדהים לכל האורחים. קיבלנו בעיקר תשבוחות על כך שהמלצרים ואנשי הצוות הציגו את עצמם שזה דבר שאינו מובן מאליו ומעיד כאלף עדים על המקצועיות של מיקל ואלן. לכל מי שחפץ לקבל תשבוחות על האוכל בחתונה (גם לאחר שבועות לאחר האירוע) - ממולץ לקחת את קייטרינג מיקל. קיבלנו בעיקר תשבוחות על האוכל בקבלת הפנים הדג הסטייק וכמובן - על כל הקינוחים! עוד יודגש כי לאורך כל תהליך בחירת המנות זכינו ליחס מקצועי אדיב ומהיר מנטלי אשר עדכנה אותנו בכל פרט ופרט והיתה שם תמיד לעזור לנו. ממליצה בחום!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
היי תחילת העבודה החלה עם נטלי בחורה מקסימה סופר מקצועית ומאוד נעימה. עזרה לנו לכל אורך ההכנות טיפלה סייעה והייתה זמינה בכל דקה. נוכחנו לדעת שמיקל ואלן הם מעבר לשירותיים ותותחים בתחומם.. הם מקסימים ברמות!!!!! מיום החתונה לא מפסיקים לזרום אלינו פידבקים על טיב האוכל הן בקבלת הפנים והן במזנונים באולם. שאפו!
עוד
Photo_51086_square_sm
חתונה
טראסק
השירות היה מצויין ויעיל תמיד היו מלצרים שדאגו ועזרו . קיבלנו פידבקים מאוד טובים על הצוות
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
שמעתי הרבה מחמאות על הרוכל במיקל ולכן שמחתי שזה הקטרינג שלנו. אך ההתנהלות מולם הייתה נוראית. מאוד לא מקצועית אם זה מול נותןנת השירות במשרד-נטלי- אישה מאוד לא שירותית ולא מקצועית- מספר פעמים טעתה לנו בסכומים דיברה אלינו בתקיפות. היו לנו שינויים במוזמנים במהלך השבוע של החתונה- הם דרשו מאיתנו לבוא ולהוסיף להם כסף וזאת בהתחשב שיש לנו אצלם 150 אלף שח+חוזה- לא יכלו לחכות אחרי החתונה- העברנו להם.גם ביום החתונה נטלי התקשרה בתקיפות שיש לנו 9 אנשים מיותרים בהושבה (היא לא חסמה לנו את כמות האנשים כמו שהייתה צריכה) ודרשה שביום חתונתינו נעביר להם צ'ק בסכום של 6000 ש"ח. גם בעניין הטעימות לא היינו מרוצים מהפעם הראשונה אז בפעם השניה אמרו לנו שרק חצי מהאנשים יבוא. ונאמרו דברים בע"פ שאחכ אמרו שלא הבטחיו בצורה הזו. בשני הטעימות פעם נפגשנו עם מיקל ופעם עם הלן ואז שאמרנו למיקל אבל הלן הב=טיח ככה וככה אז מיקל אמר אי אפשר לקבל הכול מכולם- הם צריכים להסתנכרן בינהם או להיות שלוח לנו בנאדם אחד שיעבוד מולנו- לא יתכן שאנחנו נצא לא בסדר בקטע הזה. כל ההתנהלות גרמה לנו להרגיש נודניקים שממש לא היינו ככה. סגרנו אירוע בזמן קצר יחסית ונטלי דאגה להזכיר לנו זאת לאורך כל הדרך שאי אפשר דברים- כי... מי שלא יכול להתנהל בזמן קצר ולתת את מלוא השירות בזמן קצר אז שלא יסגור את האירוע ויקח כסף. בסוף קיבלנו תגובות טובות על האוכל וההתרשמות שהאוכל היה טוב מאוד. אבל אם זה היה שווה את הסבל שעברנו אד האירוע- לא !!!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
The food was very good as we remember from the tasting and per our guests comments. Unfortunately the venue wasn't ready an hour before the reception so the photographer didn't have the chance to take pictures of the hall. We requested to have food waiting for us in the ichud room before we come there after the Chuppa but not even a glas of water. Waiters came into the ichud room while we were in which bothered to be honest. During meals a waiter gave wrong information about kashrut which became a problem for a group of our guests who didn't eat because of that. At 11pm there was no food left for bride and groom despite several no shows. As friendly everyone was during the tasting the more we were disappointed by the service of the caterer which is very unfortunate. I spoke to the caterer after the wedding to share our unsatisfied experience but the reaction was upsetting. However we had a beautiful wedding our guests were happy and we are very happy B"H but this questionnaire can only help improving service for the next couples.
עוד
Photo_59085_square_sm
חתונה
טראסק
דיברתי עם הרבה מאורחיי. הם אומרים שהאוכל היה מדהים. יחד עם זאת הם הלינו על מס׳ רב של בעיות לוגיסטיות ותפעוליות בעיקר בנושאי כמויות ותורים ארוכים. גרג רשקביץ׳: ״הגעתי די מוקדם ולא הצלחתי לקבל בכלל אוכל בקבלת הפנים ניסיתי לאכול סלמון עמדתי בתור 3 פעמים בכל פעם אמרו לי שאין בפעם השלישית הצלחתי״. נועם איתן: ״לא נשארו ירקות בסוף ולא מילאו... לפי מה שאני ראיתי. שמעתי גם שמשהו ביקש עוד פטריות וענו לו שצריך לבדוק אם בכלל יש עוד״.
עוד

מפה והוראות הגעה - מיקל

קיבוץ גליל ים