מיקל
קייטרינג לאירוע

קיבוץ גליל ים

תיאום פגישה והצעת מחיר

אודות מיקל
ידוע גם בתור - mikel catering

חברת "מיקל שירותי קייטרינג בע"מ" הוקמה בסוף שנות ה- 90. מיקל הבעלים, במשך כל שנות פעילותו, מקפיד לא רק על איכות קולינארית גבוהה, אלא גם על יחס אישי שלגירסתו הוא לא פחות חשוב במיוחד כשהעבודה היא מול אנשים באירוע החשוב בחייהם. המקצועיות של מיקל באה לידי ביטוי גם בויזואליות של האוכל המוגש והמסירות המושקעת בכל אירוע.

עוד

מידע נוסף

iPlan
משתמש במערכת iPlan:

35 המלצות וחוות דעת על מיקל

Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
החווויה שלי עם מיקל ואלן המקסים פשוט היתה מדהימה! עברו שבועיים מאז החתונה ואנחנו עוד מקבלים הודעות על כך שהאוכל היה מושלם וברמה גבוהה מאוד. צוות העובדים גם היה מקצועי אדיב ומדהים לכל האורחים. קיבלנו בעיקר תשבוחות על כך שהמלצרים ואנשי הצוות הציגו את עצמם שזה דבר שאינו מובן מאליו ומעיד כאלף עדים על המקצועיות של מיקל ואלן. לכל מי שחפץ לקבל תשבוחות על האוכל בחתונה (גם לאחר שבועות לאחר האירוע) - ממולץ לקחת את קייטרינג מיקל. קיבלנו בעיקר תשבוחות על האוכל בקבלת הפנים הדג הסטייק וכמובן - על כל הקינוחים! עוד יודגש כי לאורך כל תהליך בחירת המנות זכינו ליחס מקצועי אדיב ומהיר מנטלי אשר עדכנה אותנו בכל פרט ופרט והיתה שם תמיד לעזור לנו. ממליצה בחום!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
היי תחילת העבודה החלה עם נטלי בחורה מקסימה סופר מקצועית ומאוד נעימה. עזרה לנו לכל אורך ההכנות טיפלה סייעה והייתה זמינה בכל דקה. נוכחנו לדעת שמיקל ואלן הם מעבר לשירותיים ותותחים בתחומם.. הם מקסימים ברמות!!!!! מיום החתונה לא מפסיקים לזרום אלינו פידבקים על טיב האוכל הן בקבלת הפנים והן במזנונים באולם. שאפו!
עוד
Photo_51086_square_sm
חתונה
טראסק
השירות היה מצויין ויעיל תמיד היו מלצרים שדאגו ועזרו . קיבלנו פידבקים מאוד טובים על הצוות
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
טראסק
האוכל היה ברמה גבוהה מאוד השירות היה מעולה וכולם החמיאו על האוכל. היחס שקיבלנו היה מעולה מרגע הטעימות ועד סוף האירוע. בהחלט נמליץ לחברים ולמשפחה
עוד

מפה והוראות הגעה - מיקל

Normal_logo מיקל

קיבוץ גליל ים