אבשה
קייטרינג לאירוע

אודות אבשה

קייטרינג אבשה הוקם בראשית שנת 2005, וחרט על דגלו יצירתיות, ייחודיות ונגיעה אישית.
במטבח שלנו, כמו במטבח הקלאסי, אין קיצורי דרך והיצירתיות ללא גבולות.
אבשה והצוות מלווים אתכם בכל התהליך, מהתכנון דרך כל הפרטים הקטנים ועד לאירוע עצמו.

על השירות:
צוות גדול ומיומן נותן את הדעת לכל פרט ופרט באירוע ומעניק את מלוא תשומת הלב לאורחים.
אצלנו השרות עומד מעל הכול וחשוב לנו להעניק חוויה של פינוק ורגיעה.

על אבשה:
החיבור והתקשורת הזורמת עם האנשים סביבי
מובילים את כל העשייה,
מהקשר עם צוות הקייטרינג,
דרך חיבור מוחלט לבישול ולחוויית היצירה
ועד לקשר ההדוק אתכם.

עוד

מידע נוסף

סוג תפריט
בשרי:

60 המלצות וחוות דעת על אבשה

Photo_53597_square_sm
חתונה
שכשבחרנו את אבשה ידענו שהאוכל יהיה מעולה וזה אכן מה שהיה. אבשה בן אדם נעים נחמד מדבר בגובה העיניים תמיד זמין לכל שאלה ובעיה. טיפלו בנו שתי נציגות: שני ולירון. שתיהם חמודות זמינות עזרו בכל בעיה עד כמה שניתן. אבל היו לנו כמה אכזבות מקייטרינג אבשה. נתחיל מזה שסגרו עם אבשה 7 חודשים מראש עם נציגה שהוחלפה באמצע. נמשיך עם זה שהיא ואבשה הבטיחו וסגרו איתנו בע״פ דברים שבסופו של דבר לא קרו והיינו צריכים להתארגן עליהם לבד בתוספת כספית לתקציב שחושב מראש (בלתמים). בנוסף רק במעמד החוזה שכבר באנו לחתום התבשרנו שאנחנו נדרשים לתת תקדמה מאוד גבוהה שלא צויינה בשום שלב בדרך. בהמשך הוצמד לנו מנהל אירוע בשם ניר שאולי יש לו ניסיון עשיר ואולי הוא מאוד מקצועי אבל שרותי הוא לא. כבר בפגישת ניהול אירוע הוא גרם לנו להרגיש לא בנוח ודיבר בחוסר טאקט. בניהול אירוע עצמו לא הרגשנו שהוא משתדל בשבילינו מעבר למינימום הנדרש. הרגשנו שהוא בא לנהל את קייטרינג ואת העובדים של אבשה. שורה תחתונה האוכל היה מעולה קיבלנו עליו הרבה מחמאות אבל מאחרי הקלעים התאכזבנו מהתהליך ומההתנהלות.
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
מאיפה בכלל מתחילים לתאר אדם כמו אבשה שצניותו והליכותיו הם מודל לחיקוי עבור כולנו. את האופי והאישיות המקסימים שלו הרגישו כל אורח ואורח שנכנס אליו לאירוע מהסיבה הפשוטה שהמלצרים שלו כנראה למדו מהטוב ביותר. עוד לפני מילה על האוכל חשוב לנו להגיד שכל נותני השירות מטעם אבשה החל מהמלצרים ועד לניר מנהל האירוע היו שירותיים אכפתיים ונחמדים אחד אחד. על האוכל צריך לרשום ספר בפני עצמו כי מה שאבשה עשה באירוע שם גרם לאנשים לשקול חתונה נוספת רק כדי להזמין את הקייטרינג שלו. תמיד הצחיק אותנו שאנשים רושמים בביקורות שקיבלנו אינספור מחמאות על האוכל (כי מה ציפיתם שיגידו לכם...) אז היינו קצת סקפטיים מבאמת אינספור המחמאות שקיבלנו. אבל אחרי שבאנו להתרשם מאירוע שלך ביער ואח"כ עוד לטעימות הנחנו שהם בטוח אומרים את האמת. אמרו לנו שזה האוכל הכי טעים שאכלו אי פעם בחתונות וכל המחמאות מגיעות אלייך. אז המון תודה. תודה על מי שאתה על האוכל שאתה מבשל על האווירה הרגועה שאתה יוצר על כמות האוכל שהשארת לנו לקחת הביתה על החיוך הנבוך והצנוע שלך ועל השירות יוצא הדופן. אם אתם עוד מתלבטים את מי לקחת - קחו את אבשה בעיניים עצומות!
עוד
Photo_63423_square_sm
חתונה
אבשה מעבר לאיש מקצוע אחד המדהימים שיצא לנו לעבוד מולו הוא אדם מיוחד ומדהים! זה לא אירוע ראשון שלנו איתו במשפחה ואני בטוחה שגם לא יהיה האחרון! עד עכשיו אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האוכל ועל השירות! תודה שעזרתם לנו שהיום המיוחד שלנו יהיה יותר ממושלם! מהפגישה הראשונה וכל התהליך עד האירוע עצמו הכל התנהל בצורה נוחה רגועה ועוזרת! תודה תודה תודה!!! אוהבים משפחת זיגדון המורחבת!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
שלמות זו מילה קטנה בשביל לתאר את השירות האוכל היחס והמקצועיות. לירון ואושרת המקסימות דאגו לכל פרט ופרט והיו שם בשביל כל שאלה שהיתה לנו. אבשה השף מקצועי בטירוף. וניר מנהל האירוע ניהל הכל בצורה הכי מדוייקת ומושלמת שיכולה להיות. לא הפסקנו לקבל מחמאות על האוכל על צורת ההגשה המיוחדת ועל הקינוחיםםםםםם המושלמים שבחיים לא נתקלתי בכאלה. היו לנו סטנדרטים גבוהים ואין ספק שאבשה הוא אחד הספקים הכי טובים שיכלנו לבקש לערב המיוחד שלנו.
עוד
}