מרינדה
אוכל

אודות מרינדה

קייטרינג מרינדה קיים בכדי ליצור את האירוע עליו תמיד חלמתם...
במרינדה אנו מציעים אירוע בסגנון מודרני עם שירות מעולה בדגש על הפרטים הקטנים ביותר, תפריט מרינדה עדכני ומשלב בתוכו בשרים מעולים ומגוון מנות מחומרי הגלם המשובחים ביותר ליצירת אירוע מושלם.

נשמח ללוות אתכם, לעצב לכם תפריט בהתאם לאופי האירוע וסגנונכם האישי ולהיות בשבילכם ואיתכם ביום הגדול

עוד

מידע נוסף

סוג תפריט
בשרי:

42 המלצות וחוות דעת על מרינדה

Wedding_square_sm
חתונה
אנחנו יכולים לומר בלב שלם שבחרנו בספק הכי טוב שיכלנו לבקש. נועם ליווה אותנו לכל אורך ההכנות לחתונה ונתן מענה לכל בקשה שהעלינו בפניו. הרגשנו תמיד שאנחנו עובדים עם מישהו סופר מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. כל מה שסוכם מראש גם היה בפועל באירוע. האוכל ביום האירוע (וגם בטעימות) היה מדהים - בדיוק מה שחיפשנו לחתונת שישי צהריים. האוכל היה ממש מגוון והבשר פשוט מעולה. הצוות ביום של האירוע תיקתק הכל ונתן אחלה של יחס ושירות לכולם. בקיצור ממליצים בלב שלם. תהנו!
עוד
Photo_55424_square_sm
חתונה
כל בחירה מהתפריט העשיר והמיוחד של "מרינדה" גורפת ים מחמאות וליקוקי שפתיים. נועם עזר לנו ליצור אירוע מושלם בו האורחים לא הפסיקו להחמיא ולבקש את פרטי הקייטרינג. שמעתי מכמה וכמה אורחים שהם מעולם לא אכלו אוכל כל כך טוב באירועים. הצוות דאג לכל פרט ופרט (כולל לשים לב שאנחנו גם אוכלים ושותים) מתחילת האירוע ועד סופו. הם הצליחו לענות על כל בקשותינו והרבה הרבה מעבר!!
עוד
Wedding_square_sm
חתונה
התחתנו ב26.1 ב״ביער״. הדבר הראשון שכמעט כל מי שהיה באירוע מדבר עליו הוא האוכל! עוד משלב הטעימות אהבנו את האוכל הפשטות ואת אנשי המקצוע שמולם התנהלנו. לאורך כל הדרך הכל התנהל בצורה מקצועית אכפתית ואמינה. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האוכל והשירות המעולה של העובדים. בקיצור אוכל פשוט מעולה אנשים מקסימים וכיף גדול!! תודה רבה לכם מרינדההה!!!!!!!
עוד
Photo_45913_square_sm
חתונה
מדהימים. האוכל משוגע השירות מקצועי אדיב.. ובעיקר הם מביני עניין וכל זה עוד לפני שציינתי שהם גם אנשים טובים שידעו לבוא לקראתנו כשהיה צריך
עוד
}