אלון כהן
קייטרינג

אודות אלון כהן

ניתן לכתוב רבות על השף אלון כהן… ותמיד קשה להתחיל מאחר ושנים של נסיון באירועי בוטיק קטנים כגדולים, מסחריים ופרטיים יצרו היסטוריה ארוכה של אירועים מרגשים ומוקפדים בניצוחו של השף. החל בביתו כילד שנאחז בסינר של אמא וחש את חומם של הסירים והסקרנות גואה…ועד להחלטתו לאחר סיום לימודי תואר BA לשנות כיוון ולממש את אהבת חייו כמקצוע – לימודי תדמור, התמחויות בארץ ובעולם, אלפי אירועים ונסיון הביאו את חברת קייטרינג אלון כהן למובילה במשק באירועים עם מנות פיוז'ן מקוריות המשלבות ים תיכוני ואירופאי עם דגש על שימוש בחומרי גלם מקומיים הנותנים טעם טרי ורענן. צוות מטבח ותיק שהולך עם השף לאורך שנים ומעוצב בצל החזון של השף, צוות תפעול ולוגיסטיקה קשוח היודע לעשות ולהנהיג אירועים בצורה מוקפדת וללא פשרות.

מידע נוסף

כללי
כמות סועדים: החל מ-100
כשרות: כשרות רבנות
שירותים נוספים
בשרי:
חלבי:
צמחוני:
טבעוני:
משתמש במערכת iPlan:
ידוע גם בתור - alon, cohen

0 קליפים של אלון כהן

0 גלריות תמונות של אלון כהן

7 המלצות וחוות דעת על אלון כהן  


חוות דעת מאת דבורה פצ'

ניתנה לפני מעל 7 שנים
מסיבה
07/10/2016
בית קרנדג'י
I organized my son's wedding from Switzerland and when I talked to Alon on the phone regarding the menu he was very forthcoming and organized special food for the bride who is a vegetarian as well as some of her guests. The food was excellent and all our guests loved it. The service was very friendly and efficient.

חוות דעת מאת ניר לב

ניתנה לפני מעל 7 שנים
חתונה
23/09/2016
בית קרנדג'י
לא אכלנו יותר מידי מהאוכל בחתונה וגם פחות ממה שקיבלנו הביתה אם כי ממה שנגענו היה מדהים אבל.. חוות הדעת שקיבלנו עוד בארוע עצמו תוך כדי ביס שאורחים נוגסים היו כאלה שלא הותירו מקום לחשש האוכל היה מושלם!

חוות דעת מאת אורית אטרקצי

ניתנה לפני מעל 7 שנים
חתונה
08/09/2016
בית קרנדג'י
זה מה שנקרא נשראנו עם טעם של עוד!!! אוכל משובח שהוגש בצורה כל כך יפה! קיבלנו משוב מהאורחים שהאוכל היה נהדר! טרי וטעים!

חוות דעת מאת מושית כהן

ניתנה לפני כמעט 8 שנים
חתונה
08/04/2016
בית קרנדג'י
אלון היה מקסים סבלני וזמין לשאלותנו. המנות של אלון ברמה גבוהה הרבה מעבר למה שרגילים לראות באירועים. ע"פ המשובים שקיבלנו מהאורחים התרשמנו כי המנות היו לטעמם של מרבית האורחים. כולם ציינו מאוד לטובה את רמת הקינוחים. שלוש הערות ונקודות לשיפור - 1. המנות העיקריות היו קטנות משמעותית מאלו שהוגשו לנו בערב הטעימות. לטעמנו הן היו קטנות מידי ומאוד הופתענו מכך בעת הגשתן באירוע. 2. מנת הפרגית בנענע שכל-כך נהננו ממנה בטעימות לא הייתה דומה בטעמה לזו שהוגשה בפועל ומכך התאכזבנו מאוד. 3. בפגישה שערכנו לפני האי... עוד

חוות דעת מאת שירלי בקר פרץ

ניתנה לפני כמעט 8 שנים
בר מצווה
18/03/2016
בית קרנדג'י
אוכל מעולה חומרים טובים. אנחנו והאורחים נהנינו מאוד.