נוי קייטרינג
קייטרינג

(0 המלצות וחוות דעת)

אודות נוי קייטרינג

מרכיב משמעותי ביותר באירועים הוא נושא בחירת הקייטרינג. בעת תכנון האירוע, בין אם זה אירוע עסקי או אירוע קטן, רבים מתלבטים בשאלת סוג הקייטרינג – האם לבחור בקייטרינג חלבי או בקייטרינג בשרי? המטבח החלבי בו אנו מתמחים כבר שנים, הינו עשיר, מגוון ומכיל סוגים רבים של מנות, החל ממרקים, פסטות, פשטידות, כריכים ולחמים ועד לעוגות גבינה מפתות וקרפים צרפתיים.
קייטרינג חלבי בעל יתרונות רבים הן עבור האורחים שלכם והן עבורכם. ראשית, עניין הנגישות, בקייטרינג חלבי קיימת נגישות גבוהה לכלל סוגי הקהלים, בין אם הם אוכלים בשר כדרך קבע או בין אם הם צמחוניים. כלומר, קייטרינג חלבי מהווה פתרון מושלם למרבית האורחים ואין צורך לעשות וויתורים. בנוסף, ניתן להתאים כמובן מנות גם לאורחים שנמנעים מגלוטן. שנית, צבעים ומגוון – קייטרינג חלבי בעל משחק אינסופי של אפשרויות ושילובים בין טעמים וצבעים שיפתו גם אותכם וגם את האורחים.
יתרון עצום נוסף מתייחס לדובדבן שבקצפת – הקינוחים שלהם כולם מצפים. לא עוד קינוחי פרווה, כאן אין צורך להוציא את החלב מתפריט המתוקים ולהשתמש בתחליפים כמו במטבח הבשרי. קינוחים חלביים על מגוון סוגיהם נחשבים כטעימים ועשירים ביותר מכלל הקינוחים. רביעית, ארוחות חלביות הן הרבה יותר קלות לעיכול מאשר ארוחות בשריות 'כבדות'.לכן, אין צורך תמיד להכביד על האורחים אלא לתת להם ליהנות ולשמוח יחד איתכם. בשונה מקייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי מתאים לכל אירוע – בין אם הוא נערך בבוקר, בצהריים או בערב. זמן ההכנה הינו בדרך כלל קצר יותר מבשרים. בנוסף ניתן לקבל תפריט לקייטרינג חלבי כשר.

עוד

מידע נוסף

מידע כללי
מקיים אירועים: בכל מיקום אירוע
כשרות: כשרות רבנות
סוג תפריט
חלבי:
ידוע גם בתור - noy

0 המלצות וחוות דעת על נוי קייטרינג


מפה והוראות הגעה - נוי קייטרינג

אור יהודה הכלנית 33